Какво да правя?

  • 2 393
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 584
мен само ме погледна дали нямам разкритие когато отидох преди 2 седмици, в 5 месец съм и знам че не бъркат след 3 месец а само гледат за скъсяване и разкритие, аз ползвам техните услуги от началото, затова писах че съм много доволна, но не са ме бъркали, само ме гледат и ми правят изследвания, а имах болки и след като ми изписаха лекарства и 5 дена болнични се почувствах по-добре

# 16
  • Мнения: 1 770
Това, което аз знам, е че в Майчин Дом имат много добра лаборатория и там се правят най-добри изследвания. В дир.бг има тема, в която пише доц. д-р Кременски относно други неща - генетичните изследвания, но мисля, че би могло да ти е от полза да погледнеш тази тема (в нея се обсъждат и много лекарства) и даже да се обърнеш към него за съвет:

http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=budeshtimaiki&Number= … mp;sb=5&part=

Мога да ти препоръчам и друг доктор в Майчин Дом, който винаги е оптимистичен и оптимален в диагностицирането си. Но приема само на частно. Ако поискаш, пиши ми.

# 17
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Бъркат и след 7 дори - но по-рядко...до 6-ти си бъркат редовно освен ако нямаш основателни притеснения...
И аз съм "за" Майчин Дом - въпреки, че имах някои усложнения пак бих препоръчала доктора при който бях - ако решиш пиши на ЛС - като цяло имаше 2 лоши изказвания за него тук във форума и много добри... Лошото е, че не работи със здравна каса - прием на частно - 20лв, но вкл и видеозон и преглед. Пък и предимство - ако реши, че е необходимо ще те вкара в МД където ще си под негово наблюдение - и там всички изследвания ще са ти безплатни... Ако решиш пиши на ЛС

И се успокой до колкото можиш - притесненията ще навредят повече на бебко отколкото бактериите  Wink  
 Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт