Ние НОЕМВРИйки сме щастливи,а в коремите ни - бебчета игриви

  • 9 243
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 208
Честит рожденник dan4e02

Да ти е живо и здраво сладурчето и на есен още едно.

Тиха вода не се тормози толкова за такива неща. Поне за банята може да се каже че си уредила бебчето.

А азминавам да кажа само добро утро и чао. До края на седмицата няма да ме има и даже няма да мога да ви чета.


# 16
  • Мнения: 884
Е много съм разсеяна-сигурно има именички сред нас, и малка рожденичка си имаме- късмет и щастие на всички празнуващи днес!

# 17
  • Мнения: 421
ooooh! Наистина имаме именнички! Честит имен ден!
Данче на твоят малчуган желая да расте винаги здрав и щастлив! Нацелувай го от каките във форума  Blush


Тиха Вода - реакцията на мамите в парка щеше да е много интересна  Laughing ,но като се замисля - има вероятност просто и те да пробват  Laughing
Аз също обичам да седя сама,но не тук...в този апатамент.Така и не успях да го възприема като мой дом.А и не съм се мъчила да си призная.Чакам с милото да се преместим в новата ни къщурка и тогава всичко да се нареди...но тук - не   Confused  Чувствам накаква студенина от тия проклети бели стени.Та за това ми беше гадно самичка /ама щото и аз съм глупава ми не останах ад си нанкам при мама  Tired /

# 18
  • Мнения: 1 100
Честит празник на всички и по-специално на малчугана на Dan4e02bouquet Днес е и ден на Варна, а ние с милото ще празнуваме 4 години откакто сме заедно. Изобщо поводи много Grinning
ProstoAz, и аз почти не хапвам месо и преди, а сега още по-малко, но лекарят ми каза, че ако го замествам с кашкавали, сирена, мляко, яйца и подобни, няма никакъв проблем. Имам позната веганка /по-драстичната форма на вегетарианство/, която е родила 4 деца.

# 19
  • Мнения: 3 416
Отбивам се набързичко да честитя рождения ден на съкровището на Данчето- newsm59да ти е живо и здраво и да помага много за бебчо  newsm32! Също така честит голям християнски празник на всички мами,техните семейства и бъдещи съкровища,честито и на иемнничките(мама днес има също имен ден Flutter)  bouquet Днеска и аз мисля да запаля свещичка! Айде отивам да правя палачинки newsm64,ще излизам и после евентулано ще пиша!

# 20
  • Хасково
  • Мнения: 79
Да се отчета и аз в новата темичка Laughing
Честит празник на всички именнички, на мамчетата и техните семейства. Нека Богородица закриля всички нас  и нашите бебчета:bouquet:
Честит прожден ден на мъника на Данче!!! Да ти е жив и здрав, много да те слуша и още едно здраво и послушно бебче през ноември!!!
Ако съм пропуслала да честитя още нещо моля да ме извините Embarassed ама мнооого ми се спи днес Tired.
До скоро Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 546
Много хубав ден с много празнуващи! Hug

Честита рожденничак на Дан4етоbigdance2 Да ти расте здраво, умно и добро детенце!Да е мамина отмяна  и да ти помага за бебето!  bouquet

Честит празник на именниците! Бъдете много здрави и усмихнати!

Около мен има мнооого Марии, включително и моята мама и сега започвам да им звъня и да ги посещавам. Hug

Тиха Вода, нали ти казах, че и аз понякога се чуствам глупаво като започнат да ми обясняват малоумно в магазините...Мъглива ми е още разликата между портбебе, кош за новоредно, комбинирана количка....да не говорим, че нищо не разбирам от пелени, памперси и шишенца, ванички, подложки, повивалници... #Crazy Хич не си ги слагай тия работи. Hug Търси винаги добрата страна - ето, имаш си подложка за къпане! А аз сега чувам за това чудо... Embarassed

Оставям ви за сега и отивам да сготвя нещо. А и аз не ям месо...аз съм ви казвала, че преди да забременея обожвах пилешко, а сега.... Sick Да не говорим за другите меса.... Stop

# 22
  • Елин Пелин
  • Мнения: 276
Здравейте и от мен!
Данче, ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕНИК! Да ти е жив и здрав и много да те радва и слуша!
Пожелавам на всички бъдещи и настоящи мамчета да родят и отгледат здрави и красиви (не че има други) бебчета!
И аз съм решила днес да отида на църква, дори се чудя дали има църква Св. Богородица или подобно в София?
Нашия тати ми е казал аз да си избера име, но аз не искам така-искам двамата да се спрем на име, което харесваме. За сега имаме две любими - едното на баща му (да речем свекъра), а другото неутрално.Но май клоним към второто. Аз също гледах разни имени дни първите дни на ноември, но освен Деня на Будителите други празници не видях...
Хайде приятен ден на всички!

# 23
  • Мнения: 804
Честит имен ден на всички!
Честит рожден ден на дечко на Данчето! Да ти е жив, здрав, палав и усмихнат!  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 5
Здравейте мамчета Hug
Влизам супер набързо само да ви попитам нещо....Вчера ни подариха количка... и искам само да ви питам какво мислите за количките НеоНатао /дано правилно да съм го написала/ - на мен нищо не ми говори, а аз си бях харесала друга и.....абе както и а елл
Кажете някоя от вас има ли впечатления от тези колички, моля ви Praynig

# 25
  • София
  • Мнения: 5
Ох,ох че съм разсеяна.....
Честит празник на всички ви...нека Св.Богородица ни дава сили и здраве, и хубави здрави бебенца най-вече Praynig

# 26
  • Варна
  • Мнения: 448
Здравеите , приемате ли нови попълнения ? От Варна съм , преди десетина дена станах на 36 г и очаквам второто си дете , термина ми е 23.11. -вижда мми се адски далече Sad

# 27
  • Мнения: 421
Валети здравей!   bouquet  Ама... 23.11 според мен е тоолкова близо Simple Smile   Хоп - троп и ще си имаме всички по едно мрънкащо съкровище  Joy

Дита не бях обмислила тази страна на нещата.... Сега Тиха Вода наистина е едни гърди пред нас,защото и аз не знам какви са тия работи за банята  Laughing  Големи сме шемети всички ...

Мишунка дай името на английски как е точно ... да се поразровим всички,че така нищо не ми говори  newsm78

# 28
  • София
  • Мнения: 63
здравей, Валети и добре дошла  Laughing -еми далече си е и аз вече си искам бебетооо /то да не бърза, де, аз съм си нетърпелива/  Embarassed

честит празник на всички, да сте здрави и красиви и много вълнуващи преживявания ... Wink

честит и на мама Данче /ама и ти как си се "изхитрила" да родиш на такъв ден, днес е роден и Наполеон и всички, родени днес, са лидери и късметлии  Wink/ /50 пъти повторих 'роден', ама... не измислих синоним нещо/

а тази нощ сънувах, че раждам и родих 2 момиченца-беше много приятен сън и се събудих в страхотно настроение   Joy Joy странна работа...

# 29
  • София
  • Мнения: 389
Валети аз съм за 25 ноември и вече не ми се струва тооооооолкова далече, ей сега ще отлетят септември и октомври. Между другото честит празник и на теб - нали вече днешният ден е официален празник за Варна.
Честит имен ден и на всички, които имат!

Общи условия

Активация на акаунт