сънят на тандури или american dream 22

  • 10 724
  • 341
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 254
Честит имен ден на всички Марии (и вариации на името)!Ако има тук такива....или имат я мама,я леля,я сестра етц.,етц.,........
    Моят син става на 18 месеца днес!Кога минаха....
Наздраве!
   

# 16
  • Мнения: 3 367
Dжи,
ако имате двор до зарови под/близо до някой храст,изобщо не го поливам аз,природата се грижи,бая се е развил нашия..ако е в саксия не знам

# 17
  • Мнения: 558
Ха, ето и кибиците дойдоха- в мое лице Simple Smile
Джи, аз съм баш озеленителка, ама откак дойдох във Флорида имам културен шок по отношение на растенията и за здравеца не смея да кажа нищо... срам за дипломата ми  Embarassed... сянка и хлад тука незнам как могат да се докарат... ако няма някакви съмнителни точки или петна по листата (бактерии или гъбички) сигурно околната среда не му понася и трябва да промениш някой от факторите- поливане, осветяване, почва, температура... ох, звуча като мижи да те лажем, затова млъквам....
Сутринта "на хлад" с Данни, скицирах един каладиум, и два други дребосъка около него с идеята да ги направя с акварел- това е последната ми фикс идея- рисуването  Mr. Green !

ТинаХрис, честит юбилей и половина на малкия  Party

# 18
  • Мнения: 7 091
Bistraz, ти иди пак на контролен преглед обаче! Наши приятели така бяха уж в лека катастрофа, не отишли на контролен, а на момичето му се прищипало нещо в прешлена и 6 месеца по-късно докато открият какво е ...ужас. Тъй че на проверка ! Simple Smile И не се притеснявай за реакциите, то е нормално, ще свикнеш пак, важното е да караш колкото може повече сега  Peace

Честито на всички Марии и от мен!!!  bouquet

Фъстъченото масло го държа в шкафа ( ама на нашето си пише).

Джи, и аз знам, че на хладно вирее здравеца, значи просто не го поливай толкова много. В краен случай му купи храна за цветя да се посъвземе малко.  Peace

Блажка, аз чак сега прочетох това за половинката ти! Какво става, как е? Съвсем ли е получил амнезия или ? Дано не е нищо сериозно! Praynig Hug

Мария75, на страничката дето ти е дала Анет може да направиш и пробен! Пробвай го задължително! В последните 2 години имаше промяна в изискванията, не е каквото беше преди, има много хубави книжки с инструкции, предполагам и по библиотеките също. Успех   bouquet

Тина, да ти е честито 18 месечното голямо момче!!!!

Софкобофко, много хубаво занимание си си намерила Wink за акварела искам да кажа, аз съм от твоята партия  Embarassed Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 491
[
Блажка, аз чак сега прочетох това за половинката ти! Какво става, как е? Съвсем ли е получил амнезия или ? Дано не е нищо сериозно! Praynig Hug

Добре е засега, след час-два ще го водя на контролен преглед, но съм си нащрек, не му давам още да кара кола, а и май не е препоръчително. В болницата мина всякакви тестове и беше ОК, тези няколко часа от живота му може би са безвъзвратно загубени от паметта, но и от лекари, и от препатил народ около себе си чух, че това са нормални неща. Той не помнеше къде-къде повече, цяло денонощие му се губеше, та и повече, не знаеше къде се намира, защо, аз нощувах в болницата с него, разбира се, докато се убедя, че е адекватен. Сестрите бяха мили,  постлаха на децата да си легнат и да спят нормално, като цяло нямам оплаквания, пък ще видим.
ТинаХрис, честит юбилей!

# 20
  • Мнения: 650
тук има лист за които се интересува-болната тема с играчките
http://service.mattel.com/us/recall.asp

# 21
  • Мнения: 1 393
Джи,
Моят здравец (на едни географски ширини сме все пак) за първи път изкара лятото. Обикновено избуява до някъде май и след това неизбежно умира (няма начин в тоя тропик просто). Завъждам го отново след септември/ октомври и така всяка година. Този тазгодишният взе, че оживя и сега гледам от около седмица пак е сдал ужасно багажа- тъкмо си мислех, че таз година ще е изключение, ама ей на.
Какво се опитвам да кажа всъщност, ами две неща- първо, спасение няма и, второ, ще ми донесат средата на септ. нов, също и към края на ноември ще имам ново попълнение, така че с удоволствие ще ти пратя/ дам да си засадиш нов. Само ми напомни, ако аз случайно забравя.

Блажка, леле, какво сте преживели. Евала за този трезв оптимизъм, който проявяваш и леко и бързо пълно оздравяване на мъжа ти!!!   bouquet

# 22
  • Мнения: 7 091
Момичета, някой от вас да има идея от къде мога а намеря този филм?
http://www.fandango.com/mavieestunenfer_v+++145123/summary

Пробвах в Нетфликс, няма го и в магазини не го намирам. Някакви идеи? За подарък ми е!  bouquet

# 23
  • Мнения: 3 491
Момичета, някой от вас да има идея от къде мога а намеря този филм?
http://www.fandango.com/mavieestunenfer_v+++145123/summary

Пробвах в Нетфликс, няма го и в магазини не го намирам. Някакви идеи? За подарък ми е!  bouquet
От Амазон? Нали този е филмът?

http://www.amazon.com/s/ref=nb_ss_gw/103-2969019-9354246?initial … .x=14&Go.y=11

# 24
  • Мнения: 1 393
benson10,
сега те "видях" и се сетих- ако пуснеш снимки с макар и недовършената бебешка стая, с удоволствие ще ти дам идеи за цветовете, ако искаш.  Simple Smile Иначе така ми е трудно, не мога достатъчно да си ги представя цветове, стаята...

# 25
  • Мнения: 940
За фъст масло.... значи ако е натурално се държи в хладилника - с 2 думи да обобщиме - ако си пише да се държи в хладилника...дръжте си го ! Crazy

# 26
  • Мнения: 1 800
Блажка, бързо възстановяване на съпруга ти!
Миз,  дъщеричката- пакостицата, днес ли има рожден ден? Ако е така -честито!  bouquet

Маriya75, честит имен ден!   bouquetИ ние нямаме баба и ръцете  ми се удължиха вече от носене, но поне и ние сме добрички, когато не растем Mr. Green

Зора, как минаха тестовете? Надявам се всичко да е наред!

Преди малко човечето седеше на Bumbo seat и си гледаше. По едно време го чувам да се ядосва. Като го погледнах се опитваше да лапа средната част(тази между краката), но не може да я стигне Joy. Иначе от сега тъпче всичко в устата-играчки, дрехи, та дoри памперси...

Mrs.G, мерси за предложението. Така и не си намерих кабела на апарата, но в събота ще си купя нов и ще кача снимки.

# 27
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Мале, какъв ден сте имали всички вчера... Надявам се днешния да ви е по-добър...

Честит имен ден на всички Марии!

Тина, да ти е жив и здрав порасналия Джоджо!

Вчера заведохме джуджето на първия му концерт (ако не се брои концерта на Депеш, докато бях бременна) - на Джипси Кингс. Не бяхме точно "във" концерта, де, седяхме на едно ресторантско патио отвън, ядохме пресна риба, пихме бира, слушахме циганската музика и учихме Дани да се клати по цигански - идва му отвътре.   

# 28
  • Мнения: 1 800
Ох, момичета да ви се оплача Cry Преди малко пристигна криб на бебчо и аз бях толкова развълнувана докато не отворих пакета. Shocked Всяка една част е или надраскана, или с напукана боя. smile3511 Нaправо се треса от яд и  немога да се взема в ръце да им се обадя, без да им направя нашенски скандал... smile3512

Проверих на сайт, мога да върна,ама така ли се доставя стока.  Rage Кутията огромна, и докато помагах на човека да я качим по стълбите, чувах да се мандахерцат частите. То тe не ca виновни, ами производителите, които незнят как да опаковат стоката си. Така черно пред очите ми отдавна не ми беше ставало Rage
Извинявайте Blush

# 29
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Бенсън, кофти.
На нашия криб беше надраскана едната решетка (пак от траснпорт, сигурно), обадих се на сайта, от където го бях купила, и те се свързаха с производителя и ми пратиха нов. Нищо не съм връщала, изхвърлих го. Така че се обади - може и да не трябва да връщаш.

Общи условия

Активация на акаунт