Антицелулитни масажи във Варна

  • 36 168
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 803
И аз в тази тема. Не съм ходила, но знам че всеки споделя ефекта от тях.

# 16
Винаги има ефект от антицелулитния масаж.зависи кой ти го прави!!!

# 17
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
И аз съм доволна от резултата който имаше. Две години подред правих  по 10 масажа.
Салона е на П.Яворов, при Ели, но нямам телефон. Цената беше последно като ходих 15 лв, 40 минути.

# 18
  • Мнения: 1
в момента си правя такъв цикъл от 10 масажа и още на 6-7 усетих ефект.цената е 16лв.в Кс NOVA, ul.пискюлиев 78 3 етаж 0888206031 светлана

# 19
в момента си правя такъв цикъл от 10 масажа и още на 6-7 усетих ефект.цената е 16лв.в Кс NOVA, ul.пискюлиев 78 3 етаж 0888206031 светлана

светле!!!не си добре ти!! Sickстига да си саморекламирала в бг-мама!!на всички им е ясно вече че нямАш никакви клиенти!това ти е 2-ра регистрация и пАК почваш да си пускаш рекламки!! hahaha

# 20
  • Варна
  • Мнения: 130
хаха мн сте сладки  Heart Eyes
някой ще похвали ли някой наистина заслужаващ си масажист,смятам и аз да се мятам Simple Smile

# 21
  • Мнения: 0
Здравейте...аз тъкмо се регистрирах за да поискам съвет по друга тема  Rolling Eyes и реших да разгледам темите с по-малко страници....хихии и откривам че освен да получа съвет явно ще ми се отдаде шанс и аз да съм полезна. Е това което ще ви споделя е по мнение на сестра ми... но на нея имам доверие. Тя ходи на процедури в студио Елеганс- намира се срещу общината в една стара сграда на 3-я етаж(то май има и табела) :] Знам че масажистката е добра...ее знам че не съм много полезна само с това, но обещавам да ви дам и координати и инфо за цени до няколко дни :]

# 22
  • Мнения: 456
Момичета  да  ви споделя на осма процедура съм от  антицелулитния масаж и определено има  ефект.Цената  е  за 30 мин.14лв.Ако накой иска  инфо,моля да ми пише на  лични.Там давам инфо. PeaceМ/у  другото  правих  си и масаж на гърбва неверояно  се почуствах(13лв). Hug Peace

# 23
  • Мнения: 349
каде точно ходиш на масаж?

# 24
  • Мнения: 456
каде точно ходиш на масаж?


Neli Tr 
писах  ти на лични.да не прозвучи като реклама за това не пиша  тука  данни някакви.Ако искате мога  и тука  да ги дам Peace
И ако все пак решиш да  ходиш пиши отзиви. Peace Simple Smile

# 25
  • Варна
  • Мнения: 130
дай инфото и на нас:)))) аз немога да се реша къде да започна...колко си доволна след 8-мата процедура?Simple Smileто е индивидуално при всеки..това ми е ясно ,но има ли видима разлика?Simple Smile аз нямам мн,но искам да няма изобщо.
мерси предв.за инфото:)

# 26
  • Варна
  • Мнения: 130
понеже съм в процес на избиране и не мирясвам ...някой има ли впречатления от http://www.escape.bg/Simple Smile newsm78 Hug

# 27
  • Мнения: 0
Привет...извинявам се за забавянето ми Embarassed ако все пак някой го интересува и студио Елеганс--> ул. Мария Луиза №42 на третия етаж от дясно номера на масажистката е 0896/63 67 68 казва се Михаила има и масажист неговия номер е 0876/26 05 50-Янек имат промоции около 8-и март за антицелулитните масажи + мед и вентузи. И всяка неделя цялостен масаж за жени е 15 лв Дано съм полезна  Peace

# 28
  • Мнения: X
А някой да е ходил в Дивас козметик на дермосоник? Интересуват ме цени и има ли полза?

# 29
  • Мнения: 334
А масажист може ли да препоръчам? Grinning

В студио "Хубава жена", намира се на ул. Македония. Ето сайта:

http://www.hubavajena.com/5.html

Масажистът не помня как се казваше (май че Живко, но не съм сигурна), високо и много симпатично момче Wink. За съжаление знам дали работи още там, помня, че през лятото работеше в хотел на Златни Пясъци.
Иначе 10 процедури ми струваха 100 лева, но това беше преди повече от година, възможно е да са поскъпнали, във всеки случай в пакет излизат по-евтино.

Полза има, но за да има ефект, трябва да е съчетано с тренировки, диета (не глад!) и антицелулитни кремове.

Общи условия

Активация на акаунт