Къде сте израснали, кой ви е възпитал?

  • 3 261
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Израстнала съм в Пловдив, възпитавали са ме който е на линия от двете роди (на 10 мин. една от друга) + повечето баби от махалата. Явно не е имало разминаване в тезисите Wink.
Дали да не включа и пионерската организация newsm78?

# 16
  • Мнения: 8 999
Би трябвало да гласувам и с петте опции, а дори и да добавя още няколко - израснах: в голям град, в малък град, на село, с майка ми и баща ми, с баба и дядо /по майчина/ и баба и дядо /по бащина линия/. Всички тези хора са ме възпитавали и са ми предавали част от своя опит. Навсякъде се чувствах щастлива.
Но правописа го научих в училище - там са ме възпитавали учителите ми.
/моля ви, поне в заглавията на темите не допускайте правописни грешки/

# 17
  • Мнения: 3 521
София. Майка ми. Гласувах с първата опция.
Когато пускаш анкета можеш да избираш колко отговора да допуска, но веднъж публикувана може да бъде редактирана само от Админите. Ако искаш да редактират нещо им пише - може би ще бъде по-пълна информацията, която ще получиш Peace .

# 18
  • Мнения: 984
Отговарям на повече от една опция, затова - не гласувах. Така поставена анкетата - никакъв
По-горе написах, че редактора ми няма опция да се избере повече от един отговор, за това дадох възможност да се гласува до 3 пъти.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 271
Ако гласувам, че съм израстнала в града, как да гласувам, че майка ми и баща ми са ме възпитавали?  newsm78
нещо не ми е много ясна анкетката..

И аз това се чудех

# 20
  • Мнения: 984
но веднъж публикувана може да бъде редактирана само от Админите.
Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 3 407
Израснала съм в града.
Първите седем години съм възпитавана от баба ми и дядо ми, основно, после от родителите ми.

# 22
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Отговарям на повече от една опция, затова - не гласувах. Така поставена анкетата - никакъв
По-горе написах, че редактора ми няма опция да се избере повече от един отговор, за това дадох възможност да се гласува до 3 пъти.
Хайде тогава обясни ми как се гласува в тази анкета три(3) пъти. Понеже аз повече от веднъж не мога да гласувам.

# 23
  • Мнения: 984
Гласуваш три пъти, ако искаш и това е.

# 24
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Гласуваш три пъти, ако искаш и това е.
Как?
Гласувам, трия глас, гласувам... и така три пъти?

# 25
  • Мнения: 3 423
Нямам спомен да са ме гледали баби и дядовци.
Ходех при тях само през уикендите на гости.
Родителите ми, детска градина, комсомол.  Laughing
Ха-ха, комсомолът беше страшен параван, за да не
влизам в някои часове и да не си развалям успеха.
Всичко това - в София.

# 26
  • Мнения: 6 167
Ph.D, ама анкетката ти е гола вода.
Не мога да цъкна нийде.

Родена съм в София, отгледана съм от родителите ми и баба и дядо, пак там.

# 27
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Израстнала съм в града - Пловдив. До 4-годишна възраст с мен се е занимавала основно баба, лека и пръст. След това мама, тати, детска градина, училище......Отвсякъде съм научила по нещо. Възпитанието не се получава само в семейството. Въпреки, че според мен, основно там. Но и другото си оказва влияние. Какво и колко - мисля, че зависи пак от семейството.

# 28
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Първите седем ги получих предимно от баба и дядо - на село и по ливадите на Средна гора.
Мама и татко бяха все на работа.
После те продължиха да си ходят на работа, а аз тръгнах на училище. В града.
Комсомолът наистина даваше алиби за много неща.

# 29
  • Мнения: 984
Ph.D, ама анкетката ти е гола вода.
Имам докторат по друга дисциплина, не по пускане на анкети! Да, гола вода съм, да...

Общи условия

Активация на акаунт