това попфолк ли е ?

  • 3 213
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 46 526
Хм...............нямах сили да го изслушам до края, мисля, че ако беше поп фолк, поне щеше да има някаква аудитория, сега е ни рак ни риба и на нищо не мяза, много безлично парче.

Именно! Само веднъж се пробвах да го слушам и го спрях на половина  Sick

# 46
  • Мнения: 5 478
Аз също не успях да я изслушам до край песента. Сигурно съм предубедена, но просто всичко свързано с поп-фолк певици ми е неприятно.

# 47
  • Мнения: 636
Абе Галка, Малка ама по-му се получаваха песните на Мирчо с нея. Това с Анелия беше много тъпичко парченце. И освен това не са убедителни. Анелия ми идва по-мъжествена от Мира не си отиват като дует. Текстът и музиката са бозави- не става. Клони към попфолк ама не съвсем. Абе всичко на тая песен и е никакво Confused

# 48
  • Мнения: 18
Не знам дали е попфолк, но не ми хареса.
Клипът все пак е по-добре от на чалга певачките.
клипът е като по учебник на пайнер.  Laughing

 hahaha hahaha hahaha

# 49
# 50
  • Мнения: 417
Анелия изобщо не може да пее,само вий като заклана.Аз мисля,че отива по скоро към поп фолк отколкото към поп,може би заради Анелия....незнам.

# 51
  • Мнения: 1 616
Не можах да изслушам цялата песен - противно ми стана. Диалогът в началото на клипа сигурно е трябвало да придаде драматизъм, но е толкова малоумен, че ми предизвика много смях и малко погнуса (или обратното). Миро - ок, ама Анелия си вие по фолкаджийски (явно не може по друг начин), така че не мога да определя парчето нито като поп, нито като фолк, нито като попфолк. Мнението ми е, че са скалъпили доста неудачен и уродлив хибрид между поп и фолк. Тоест нищо новаторско не видях в песента и клипа - просто неуспешен опит да се съчетаят два музикални стила (ако изобщо са стилове).

# 52
  • Мнения: 2 161
Абе защо така прави тоз Миро!Харесвам Каризма общо взето.За какво му беше тази Анелия.Не се получи.Дано да се спре.И пак да си прибере Галка.

# 53
  • Мнения: 2 697
Според мен не е поп-фолк - поп-парче отвсякъде и поне на мен засега ми харесва Peace Гласовете им си пасват, има емоции, Миро е зодия Риби (моята зодия), Анелия - Рак (асцендентът ми), пеят за любов една такава боляща и спокойно й се кефя като абсолютен пубер, какъвто емоциите ме правят напоследък Mr. Green

# 54
  • Мнения: 1 299
Винаги съм се чудила къде е мястото на Анелия - поп-фолка или само поп. Защото от нейните песни, които съм чула се различава от общата поп-фолк маса.
Но в тая песен с Миро си е дала поп-фолк влиянието ( и наистина много вият и двамата) и съответно песента не ми харесва. И клипа е тъп, не грабва.

Харесвам Каризма, техните песни и техните клипове.

http://www.vbox7.com/play:95ed1ffb - далеч по-добро според мен!

# 55
  • Мнения: 1 299
Абе защо така прави тоз Миро!Харесвам Каризма общо взето.За какво му беше тази Анелия.Не се получи.Дано да се спре.И пак да си прибере Галка.
Да не са се разделили бе????

# 56
  • Мнения: 803
Вкусове разни. Според мен парчето не е поп фолк, на мен ми харесва, даже много.
Аз лично харесвам гласа на Анелия, както и т.нар. "виене". Харесвам я много и като визия; за мен е страшно красива жена.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Не знам, зависи от гледната точка.
 Смятам, че някои музиканти умишлено се причисляват към поп-фолк гилдията, защото там има повече участия и пари. Пилотната песен на Галя от Сатен например се приближбаваше много повече до поп-фолка от, да речем, някои песни на Десислава или Преслава. 

# 58
  • София
  • Мнения: 6 743
Не мога да определя какъв е стилът, но не е идеално лошо  Laughing

# 59
  • Мнения: 2 161
Абе защо така прави тоз Миро!Харесвам Каризма общо взето.За какво му беше тази Анелия.Не се получи.Дано да се спре.И пак да си прибере Галка.
Да не са се разделили бе????
Е,нали се разшумяха,че се разделят.

Общи условия

Активация на акаунт