Нуждая се от съвет. Спящо малко бебе през цялата нощ

  • 2 263
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 193
Същият случай беше и при нас! Не се тревожи! Аз го будех първите нощи и споделих с мои близки, които много се учудиха, че насила искам на приуча детето се буди. Имаме късмет с децата  Laughing

# 16
  • Мнения: 1 347
Моят изобщо не се е будел - откак ни изписаха, си спеше по цяла нощ... и аз, да си кажа честно, бях много доволна... и така, докато стана на 7 мес. После очевидно съжали за пропуснатите нощни папкания и започна да се буди почти всяка нощ, понякога и по два пъти, и да настоява да пие мляко. Отказа се чак около 1г. 4мес.  Laughing

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Дъщеря ми беше десетдневно бебе, когато се нахрани към 22, заспа и се събуди някъде към 5-6. Никога не съм се опитвала да я будя за хранене, нито пък съм я хранила спяща.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 588
Радвай се,че спи детето!!!!Както е казала Гигилче бебето си знае работата Peace
Някои майки се чудят как да откажат децата си от нощното хранене Wink Използвай наистина времето да се наспиваш,че после не се знае дали ще имаш тази възможност.Ако детето е гладно само ще си покаже,най-добре се води по него,не го насилвай да яде,нито да не яде-остави го то да те води.

Много точно написано! Peace

# 19
  • Мнения: 617
на 40 дни бече спяхме по цяла нощ - пак качваше достатъчно на кг.
Това е добре за теб, може да си почиваш по цяла нощ

# 20
  • София
  • Мнения: 5 758
Може би и аз бих се чудила на твое място, но сега ти завиждам благородно за спящото по цяла нощ бебе, защото от 1г това нещо не ми се е случвало...

# 21
  • Мнения: 2 197
Не го буди за хранене. Бебето си знае колко да яде. Дъщеря ми спеше от 22.00 до 9.30 сутрин без да промрънка изобщо. Първата нощ я събудихме да и дадем вода, сле това решихме, че след като си спи детето няма нужда да се буди. Никога не е яла през нощта.

# 22
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Леле,как само ти завиждам  Laughing,моят син е на 4 месеца и още се буди по няколко пъти на нощ  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 388
завиждам ти, миличка. мини насам да ме пипнеш и моето да спи цяла нощ...и през ум няма да ми мине да я будя. щастливка си ти

# 24
  • Мнения: 167
Да се включа и аз - Както са писали и другите майчета - наистина си голяма щастливка. Радвай се на кроткото си детенце и си почивай повече. Аз вече 1 година и 9 месеца не знам какво е да легнеш вечерта и да се събудиш чак сутринта - за този период да съм имала около 10 нощи през които малкият не се е будил, но аз се будя, тъй като вече биологичния часовник работи Wink

# 25
Моя син започна да спи през цялата нощ,чак на 4 месеца,но аз по навик се будех в 3 и 6 и го хранех,защото така и така съм станала...Педиатърката ми каза,че няма нужда да го правя,ама навик,все си мислех как ли му стърже коремчето докато спи.Не се притеснявай и недей като мен да ставаш параноична,ако е гладно ще се събуди.Наслаждавай се на повечкото сън. Laughing

# 26
  • Мнения: 1 092
Това може само да те прави щастлива.И двете ми деца са били и продължават да са спокойни и спящи цяла нощ  bouquet

# 27
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Щастливка.Завиждам ти. Whistling

# 28
  • Мнения: X
Къде ги раздават тия спящи деца, другия път да си взема такова  Tired
Радвай се, че като почне да вампирясва по цяла нощ ще се видиш в приключение............

# 29
  • София
  • Мнения: 17 592
Ама, миличка, радвай се!
Аз когато се случат такива нощи на сутринта мисля, че трябва да черпя...
Но за съжаление, по-често или се буди през нощта, или се буди в 5 сутринта... леле, как да го омагьосам и аз да се буди чак в 8?
Май с 10-на дена да е по-голям най-много... Впрочем колко тежи бебето май е по-съществен въпрос от това колко е голямо. В смисъл, ако е мъничка, може да й трябва повече хранене. Но иначе си и е таман време.

Общи условия

Активация на акаунт