Мъничко юначе през ДЕКЕМВРИ в къщи ще заплаче!

  • 14 879
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 444
Здравейте , добре дошла на новата мама !
Относно пигментацията , миналата бременност имах голяяяма черта , но сега не !
За венците и предния път и сега кървят - щом родим ще се оправят - няма място за безпокойство !

Количките които сте си избрали са страхотни , аз ще си карам със старата .....

Дивчо стискам палци всичко да е наред , поинтересувай се кои са най големите специалисти в тази област и им се довери  , и би ли пояснила какви са тези изследвания , защо са ти ги правили , май нищо не съм чувала за тези проблеми !!!!
Лек ден на всички мами , аз днес съм на лекар и ще видя отново бебчо!

# 46
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   Здравейте  и днес!
   Кървенето на венците и възпалението им при мен започна още почти в самото начало. Даж няколко пъти ходих и на зъболекар, защото се получаваха много болезнени джобове. Препоръчаха ми да се мия със ЗЪБЕН ДУШ и да жабуря с ГЪМ /вода за уста/. Вечер преди лягане се започва щателно почисване - електрическа четка за зъби, после зъбния душ, почистване с малки четки за междузъбното пространство, конец и накрая жабуренето. Вярно, не са приятни процедурите, но ако не ги правя - трябва да тичам на зъбар днеска и нощеска.  ooooh!
   Днес към два и половина имам записан час във Военна болница - най-накрая ще се запиша на ЖК /ако Гиздов не ме изгони де  Mr. Green/. После ще докладвам.
   Усмивки и хубаво настроение.
   Валке,   Hug .

# 47
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Irina_a, аз също ползвам пародонтакс сутрин и вечер. За сега нямам проблеми с венците, но първия път като свърших пастата и минах на аквафреш за няколко дни и тогава усещах болка вечер. Препоръчвам ти тази паста.

# 48
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Момичета, кажете как усещате бебето.
   Моя не се спира по цял ден. Такива силни шутове надава, че се чудя от къде вади тази сила като е само половин килограм?  Mr. Green Рита непрестанно - през нощта, през деня...докато ходя, докато лежа, докато съм на компютъра...голям щурак е! Не смея да си помисля какво ще стане като порастне и е към 3 килограма и два пъти по-дълъг от сега...ми той ще ме изкорми.  Joy .

Последна редакция: чт, 16 авг 2007, 11:26 от GOLDEN ROSE

# 49
  • София
  • Мнения: 1 626
GOLDEN ROSE , супер е че усещаш бебето. Благородно ти завиждам. Моето нещо се беше кротнало тия дни, и особено в понеделник като ме боля корема доста се притесних. И във вторник вечерта се разшава доста. На седмото небе бях. Обожавам да го усещам  Hug

# 50
  • Мнения: 277
дивчо, не знаех, че тоя лупус такива бели може да прави, стискам палци. те докторите знаят кога е безопасно, но със сигурност ще го държат възможно повече. чела съм, че след 30та седмица, шансовете за бебето са огромни, вече всичко се е поразвило, щото дотогав, дробовете май още не са. но ти ще успееш, не си мисли и за 7мия месец, ще устискаш до 9тия. пък тогава всички ние ще искаме вече да излизат бебетата Simple Smile
галинаник, супер име сте избрали. аз се казвам невена Simple Smile
златце, и аз малко ти завиждам. защото има дни, в които не го усещам, особено като съм много заета и се притеснявам. според мъжа ми това значело, че е спокоен, но според мен си е обратното. вчера имах ужасен ден с много нерви и не го усетих или може би усетих нещо, но не бих се заклела, че е бебето, може и перисталтика. и сега само се ослушвам да го усетя Sad
валка, количката си е много готина, а и аз не бих робувала на цветове, синьото ми е един от любимите цветове. е, в розова количка май не бих си сложила момчето Simple Smile

# 51
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Розичка, аз също усещам бебчо много да ритка и особено вечер, когато немога да спя от ставането до тоалетната. И сега в момента също много ритка, тези ритничета ми доставят огромно удоволствие.

# 52
Момичета, кажете как усещате бебето.
   Моя не се спира по цял ден. Такива силни шутове надава, че се чудя от къде вади тази сила като е само половин килограм?  Mr. Green Рита непрестанно - през нощта, през деня...докато ходя, докато лежа, докато съм на компютъра...голям щурак е! Не смея да си помисля какво ще стане като порастне и е към 3 килограма и два пъти по-дълъг от сега...ми той ще ме изкорми.  Joy .
И аз усещах бебето мн.начесто но от няколко дни по-нарядко.Докторът каза,че важното е да се усеща всеки ден, а честотата зависи от самия ритъм на бебето който е различен от този на майката.И аз съм притеснена и само се услушвамкога ще ритне. Praynig

# 53
  • Мнения: 13
Здравейте,
Аз си харесах ето тази количка на Чико http://www.babyequipmentcomplete.com/category_products.php?form=1.Татито обаче харесва тези на Куини ,но според мен те са красиви,но непрактични.Ама той не разбира. За количката обаче ще изчакам защото тук по Коледа и Нова година ще има големи намаления и разпродажби,а и в началото само столчето за кола ще ми е необходимо.На първо място е креватчето и другите дреболии.
Дивчо нека всичко стеб и бебчо да е наред.
Лек и спокоен ден на всички.

# 54
# 55
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   Много се двоумя кои варианти са по-стабилни - тези с три или с четири колела.  newsm78
   Не си спомням да е обсъждано досега, но може и да греша. Пиете ли флуор за зъбките - вашите и на бебо. Посъветваха ме да взимам всеки ден по едно хапченце ZYMAFLUOR и аз от три дни ги дъвча.  Wink

# 56
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Дивчо, стискам палци да остискате с бебо и да влезнеш в 9-тия, но ако се наложи да го извадят в 7-мия  също има шансове само, че ще го държат в кувиоз към 2 мес. някъде- поне на една позната бебето така го държаха.

Голди, не разбрах защо за тези прегръдки и за мен ли са, ама ми е приятно де:hug:

Венчо, срам не срам, ама при първата ми бременност бяхме много бедни с бившия ми- той тъкмо се уволнил от казарма, аз тъкмо завършила училище и бебето се роди(момче), а ние нямахме пари за количка, та в последния момент взехме втора ръка една розова и си джарах с нея кво да направя Blush Сега затова малко се поизхвърлих с количката макар да нямаме много пари, защото ми се иска това бебе да има все хубави неща.

# 57
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409


Голди, не разбрах защо за тези прегръдки и за мен ли са, ама ми е приятно де:hug:

   За теб, скъпа! Питай ме защо...нЕк'ва слабост си ми. Mr. Green

# 58
  • Мнения: 277
валка, нема срам. като няма как, няма да го носиш на ръце. имах предвид, при наличие на финансова възможност. за розовото Simple Smile
голди, на мен едни приятели ми казаха, че 3ките не са много стабилни, особено като качваш с предното колело тротоари. а предполагам и като слизаш

# 59
  • Мнения: 534
здравейте момичета и от мен,
до ей преди малко нямах нет, някакъв проблем с кабела...благодаря ви за отзивите, относно темичката, за мен е удоволствие Heart Eyes
ако ви кажа как ме ядоса на мъжа ми касиерката от службата тази сутрин, че чак се разревах в къщи като се прибрахме...отказва да му превежда заплатата в новата банка, от която теглихме кредита и продължава да я превежда по старата сметка, при все, че има подписан договор между шефката му с банката, че заплатата ще се превежда там...направо ме изкара извън равновесие...трябвала да пише отделно платежно (ми то много сложно) като са има няма 20 човека персонал...много е проста и по този начин кара другите да се съобразяват с нея...моят ме увери, че ще се оправят нещата, но още съм бясна...
оплаках ви се...
аз нямам никакви такива черти, а и бебка ритка всеки ден Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт