Колко "живот" имат шишетата?

  • 1 460
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 517
Цитат на: evpraksia
Цитат на: nikol78
От какъв сок потъмняват пластмасовите Rolling Eyes  На мен не ми се е случвало, давам ябълка и морков.


Същото от ябълката и морков, пластмасовите на Авент, които позлвам са станали с оранжев оттенък


Аз съм на най-обикновените на Камера и нямам проблем за сега Thinking

# 16
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Цитат на: cheta
Имам 3 на д-р Браун и едно на Авент. Ползвани са около година и 6 месеца.
Абсолютно здрави, неоцветени и ненадрани са.

И ние така 2 на д-р Браун и 2 на Авент, но от Авента не сме доволни, затова ползвам предимно, на д-р Браун, а във Авента съхранявам кърмата. Е ние от както сме се родили ги ползваме, въпреки, че не е кой знае колко отдавна но сме много доволни от д-р Браун, хем ги мия с четка почти постоянно. Не ги преварявам, а ги почиствам със стерилизиращ раствор, чувала съм, че от преваряването стъклените много лесно се чупили.

# 17
  • Мнения: 5 647
На Калина шишетата, които са Авент и до днес са си "живи и здрави"  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 328
И нашите на Чико физиологични , са потъмнели от сока, но не знам дали не е времие да ги махаме и как...толкова обичаме пусти биби.Май не е за тук тази тема

# 19
  • София
  • Мнения: 3 060
Ама вие и сока ли давате със шише? Аз се мъча с една лъжичка, така каза докторката. Да не се отбиело детето-възможно най-малко да пие от шише, а то тече в пазвата, че после да не ви разправям как се пере морков или ябълка...Ама вече се научи.
Купих му чашата на AVENT, чуди и се 2-3 дена и после откри как се пие от нея - родих се. И от вчера не иска вече и да чуе за нея, хвърля я, дърпа се - пак взехме добрата стара лъжичка...

# 20
  • София
  • Мнения: 3 060
А за стъклените шишета и аз съм чувала че са вечни, ама Мишо още не може много добре да си го държи и понякога като го надигне повече го изпуска върху главата си, та ако е стъклено ще го удари доста по-силно от пластмасовото.

# 21
  • Мнения: 46 517
Цитат на: mama_na_misho
Ама вие и сока ли давате със шише? Аз се мъча с една лъжичка, така каза докторката. Да не се отбиело детето-възможно най-малко да пие от шише........


Така е, но аз не съм кърмила Sad , така че отбиването не ме притесняваше .....

Общи условия

Активация на акаунт