Тема: Nail art-17

  • 15 353
  • 312
  •   1
Отговори
# 15
# 16
# 17
  • Мнения: 1 270
дари, страхотно е

# 18
  • Мнения: 690
Pozdravqvam vi za vsi4ko napraveno do tuk!! Strahotni ste! Ot nqkoi ot vas 6te me e sram da ka4a moi snimi4ici- prosto ste mn dobri. Az sega 6te karam kursa. Zapo4vam na 17.09(na imenniq mi den) Simple Smile BRAVO NA BIBINCETO I NA NADEEJDA!!! NEVEROQTNI SA NE6TATA VI!

Po-specialno iskma da se oburna kum Bibinceto. Edna priqtelka pose6tava foruma i mi dade link kum nego.  Ot izvestno vreme sledq rabotite ti i mnogo mi haresvat, no ne za tova pi6a sega. Vidqh, 4e se intersyva6 ot 4etkite ot saita www.artnails.com. Ta bqh govorila s moita priqtelka za tqh, 4e iskam da si gi kupq, a tq puk e vidqla, 4e ti se interesuva6 ot tqh i taka.

Prou4ih ne6tata, no ne znaq dali ve4e ne si se sdobila s takiva 4etki:) Pusnah e-mail na horata ot saita i te bqha taka ljubezni da mi obqsnqt, 4e predlagat shipping do BG ili ina4e kazano dostavki, no minimalnata cena na poru4kata mi trqbva da e $75. Osven neq o6te trqbva da se zaplatqt i $30 i nqkolko za shippinga. Ako vse o6te si zainteresovana i iska6 da si kupi6 4etkite mojem da se kombinirame. Te struvaha $34 ako ne se luja. Ako si suglasna da gi vzemem zaedno mojem da si podelim shipping cenata. Pishi mi, ako gi iska6 vse o6te ;P

Не съм се сдобила все още с четките. Чакам една колежка на майка ми да си дойде от чужбина и ако не ми е купила можеби ще се комбинираме с теб Wink

А на останалите творящи  bouquet

# 19
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022

# 20
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
katyadjin, супер декорация Peace Все едно са печати, толкова перфектни са станали цветчетата

# 21
  • Мнения: 226
katyadjin, супер декорация Peace Все едно са печати, толкова перфектни са станали цветчетата
И аз това си помислих като го видях   bouquet

# 22
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
katyadjin, супер декорация Peace Все едно са печати, толкова перфектни са станали цветчетата
И аз това си помислих като го видях   bouquet

 Embarassed Laughing
Не са, не са!!!
Аз си ги правих!!!!  Wink

# 23
  • Мнения: 590
Записче и от мен  Mr. Green Ама страхотни сте!!! Супер декорации  Peace   bouquet
Кате добре си ни се завърнала  bowuu дано да те виждаме по често вече.
Аз пак не съм направила нещо но редовно си ви следя.   bouquet   bouquet   bouquet

# 24
  • Мнения: 694
Голямо творческо вдъхновение, момиечета.Браво!!!Кятяджин-впечатлена съм и аз-браво!!!

Момичета-предварително се извинявам, но как доказвате в стар нейлз, че продуктите ви трябват за професионална употреба-смисъл тогава е по-евтино.Трябва ли някакъв документ?? Wink

# 25
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Кате, наистина си сътворила страхотна декорация Heart Eyes!!! Браво  bouquet  bouquet  bouquet!!!

# 26
  • Мнения: 455
Подобно на друг модел:
http://i112.photobucket.com/albums/n165/rodito/313.jpg
Супер декарации сте сътворили всички    bouquet

# 27
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Още двечки от мен:
http://images19.snimka.bg/003727612-big.jpg
http://images19.snimka.bg/003727611-big.jpg

# 28
  • Мнения: 619
ПРОСТООО НЯМАТЕ РАВНИ!
 newsm09

# 29
  • Мнения: 1 069
Запис! Обещавам и снимка по- късно!
А вие сте просто върха: мама Мери  bouquet, Роди  bouquet, katyadjin   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт