Режим на Пиер Дюкан - 19 част

  • 30 644
  • 587
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 731
Здравейте, скъпи отслабващи дами! Появявам се след един ден прекъсване, и старата темичка станала двойна! Сега се записвам тук и отивам да чета каво съм изтървала.

Вещи, вече една седмица съм 67 кг, нали си отпразнувах десет свалени!

Айс, честито и от мен! Пожеланията си ги избери ти и дано се сбъдват!

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Извинявай Дори   

# 17
  • Мнения: 2 147
Вещи нама да казвам, ти си знаеш, че си супер Heart Eyes Simple Smile да попълниш празната ми графа Hug
Аз започнах пролетта от 76 в моментта съм 70 Embarassed и си мечтав поне за 66 Simple Smile
Снощи не бях режимна Hug, и не ме е срам Embarassed щото ми писна Crazy, то не е затой, то не е чудо Hug

# 18
  • Мнения: 2 147
Честит рижден ден Айс, много здраве, късмет и разбира се любов Heart Eyes

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Аз отивам на гости в Пещера, довечера съм тук, така че умната Wink

# 20
  • Мнения: 2 147
..и ти Heart Eyes Приятна разходка Heart Eyes Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 2 180
Вещи, благодаря, че ме добави в таблицата!   bouquet
Айс, много здраве, щастие, късмет, любов и слънчев празник днес! Hug
Фоли, няма да те бия, размина ти се от мен да мине. Wink  Обаче при едно условие-искам да знам дали началните ти килограми са били тези на които си била дълго време преди диетата. Щото ми се вижда ужасно трудно да свалиш от 71 на 54. Ето моите бяха изкуствено качени /бях 70 март месец/, винаги съм била 63-65 кг. и по-лесно ги свалих до тази граница, но по-надолу ще е зор.
Аз обядвах риба в офиса и ми е малко притеснено като се върнат колегите от почивка да не мрънкат че мирише. Rolling Eyes Всъщност аз не усещам, щото се натъпках ама майната им бе! Моя режим е по-важен пък!
Днес ми е последния протеинов ден, но чувствам, че мога да карам така още дълго време. Няма да прекалявам, ще си започна със зеленчуците от утре, даже имам идея да си направя чушки, пълнени с яйце и извара. Вкусотия!

# 22
  • София
  • Мнения: 2 245
Аз обядвах риба в офиса и ми е малко притеснено като се върнат колегите от почивка да не мрънкат че мирише. Rolling Eyes Всъщност аз не усещам, щото се натъпках ама майната им бе! Моя режим е по-важен пък!
Днес ми е последния протеинов ден, но чувствам, че мога да карам така още дълго време. Няма да прекалявам, ще си започна със зеленчуците от утре, даже имам идея да си направя чушки, пълнени с яйце и извара. Вкусотия!

Джини, хич да не ти пука от колегите, на който не му харесва утре да те отведе на ресторант - там да хапнеш рибка!   Grinning

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 731
Момичета, хапвам си сега един градински домат.... направо има сладост някаква (пО ми е вкусен от ябълка например). Много сериозно се замислям, че ако премахна доматите от смесените дни, ще смъквам даже и през тях. Аз ям много доматки, когато мога. Embarassed обаче.... май ще ги изключа от менюто  smile3518 newsm12 Как мислите? Ще има ли файда?

# 24
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
кренвирш може ли  newsm78

# 25
  • Мнения: 1 890
Вещи, приятна разходка. Hug
Джини, ох благодаря, размина ми се боя. Много се бях уплашила да не се наложи да дойда на оня плаж Joy Joy
За килограмите- и аз си мислех, че е трудно и затова не се решавах да започна някоя диета дълго време. Освен това и годинките са ми в повече, та си мислех, ми то хормони.........ДА .....ама.НЕ.
Започнах от 71 кг, като съм на толкова от 3-4 години с малки изключения. Диетката започнах на 10.04.2007 г. и то не за друго, а защото дъщеря ми имаше бал, та реших, че поне на фото трябва да изглеждам добре, само за кадрото. hahaha И така на майтап свалих 17 кг. Сега обувам дънките на абитуриентката. Така , че смело напред Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 2 245

Нееее Sad и аз ги обичам, но не са позволени, защото не се знае какво има в тях. Чула съм, че ги правят осовно от картофено брашно и соя... строго забранени за нас храни.

# 27
# 28
  • Мнения: 1 890
Дори, може и да има файда, ама ще е малка. Идеята е да работи метаболизма.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 090

Айс, честит рожден ден! Каквото си пожелаеш, да се сбъдне! baloni cheers
Фоли, ти не само пресече финала, ами и продължаваш! smile3501 newsm51Както вече казах, ти си нашата гордост!(Само за многото години -  smile3505, да си имаме уважението, скоро ставам на 41)
Дори, доматите не са забранени, просто се опитай да ги ядеш разумно. Много са полезни, помагат за 00, а са и вкусни, което не е без значение. Laughing
Голди,  welcome
Вещи Hug, както винаги супер темичка! Да си изкараш приятно и да разказваш!
По повод триците - пшеничните имат обратен ефект, не помагат за  smile3550, а и доста подуват корема.

Общи условия

Активация на акаунт