Частна детска градина във Варна

  • 48 236
  • 250
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 172
Пари не връщат.Крадат от храната на децата.По -големи позйорки от директорките няма.
hahaha hahaha hahaha
 А ти си от учителката от комшийската детска градина ли  Joy
 Племеничката ми е там от вече две години и мога да кажа, че родителите й са възхитени. Аз също често ходя да си я прибирам...и с директорките съм се срещала...абе големи са сладурани, децата ги обожават, а знаете че децата усещат кой е добър и кой не.
 За храната- за първи път чувам такова нещо. Малката хапва по доста  Crazy и когато особено в началото я разпитвахме ежедневно дали папуто й стига и  тя клатеше положително глава. Дават им плодчета, първо, второ.
 Преди 4 месеца съкратиха сестра ми и съответно семейния доход намаля, а и имаше човек в къщи и решиха да спрат детенце от градинка...че имаха малко зор с паричките. Говориха с управата на градинката и там някакви молби пускаха, али бали книжни истории и паричките от депозита си ги получиха. Сега от един месец моята любима сестрица отново е в клуба на работягите и малечка пак посещава Цветни песъчинки.
 Принципно няма лошо всеки да пише мнението си...но нека не прекаляваме. Според мен за форума е важна истината. И тези нападки от конкуренти...ставате смешни, така не се вдига вашето реноме. По добре казвайте от коя градина сте и ако имаме въпроси да ви ги задаваме. Ето аз съм майка на един малък почти двумесечен принц...скоро и моите парици ще се чудят в чие джобе да влязат...спечелете ме  Crazy
 

# 211
  • Мнения: 11
Ама моля ви се ,как може да си мислите, че съм някаква даскалица.Още повече ,че ще си хабя времето и силите да пиша във форума.Ако не вярвате давайте си парите и децата в Цветни песъчинки.Както писах вече.имам доказателство .което много скоро ще кача във форума.Ще останете без думи,като видите за какво става на въпрос.

# 212
  • Варна
  • Мнения: 159
Аз като Някаква Даскалица, която няма нищо общо със спора в темата, но държи на достойното отношение към учителя и труда му, се засегнах от това че да си учител се квалифицира като обида. И това от човек, който има високи изисквания точно към въпросните учители...

# 213
  • Мнения: 172
hana montana , съжалявам ако съм те обидила наричайки те учител...не мисля, че в това има нещо обидно...нооо... Просто ми се стори като написано от човек, който си вади хляба със същото и обсъжданата детска градина му пречи. Отново- извинявам се ако е станала грешка  Wink
 Както казах по- горе аз въпреки, че не съм пряк клиент на Цветни песъчинки имам много добро мнение за тях. Детенцето на сестра ми се чувства наистина много добре там. Понякога вечер се молим, за да тръгнем. Обича си учителката, все за нея говори, радва се на тържествата, гордее се със заучените думички на английски, танцува ми едни хорца...изглежда ми много възторжена. Може би зависи и от това кой какви очаквания има когато си праща детето на детска градина. Но както цялата тема е изпъстрена с разнообразни впечатления за всяка една ДГ, така и нашите мнения не са еднакви. Уважавам твоето мнение, но аз имам други наблюдения  Hug Но нашите мнения са ясни вече  Wink , нека и други се включат  Mr. Green

# 214
  • Мнения: 11
Явно не следите форума г-жо Йорданова.Претенциите ми не са към учителите,а към собствениците на това детско заведение.
За да ги "храня "толкова време,значи съм преглъщала заради нещо по-важно.Истината е ,че доскоро учителите,които бяха там,но вече не са ,бяха основната причина да ползвам услугите на тази градина.За ''даскалица''се извинявам.Наистина звучи малко грубичко.Още много отдавна хората са казали,че за човека  са най-важни три неща-учителя,лекаря и свещенника.Аз ценя тези професии.В тяхно лице ,аз виждам институциите,които градят ценностната система у един човек.За съжаление ,напоследък много се злоупотребява с всичко това.

# 215
Аз като Някаква Даскалица, която няма нищо общо със спора в темата, но държи на достойното отношение към учителя и труда му, се засегнах от това че да си учител се квалифицира като обида. И това от човек, който има високи изисквания точно към въпросните учители...
Напълно подкрепям становището на ili_yordanova.
Не мисля, че е етично да говорите по този начин за учителите и за хората, които изобщо работят в образователна институция. Един интелигентен човек не би се изразявал по този начин.
Не занимавайте аудиторията с дребните си претенции.

# 216
  • Мнения: 11
Радвам се,че претенциите ми Ви се виждат дребни,zelenka.Да разбирам ли тогава,че Вие ще ми възстановите сумите,които не съм си получила от Цветни Песъчинки.С голямо нетърпение чакам да ми пишете кога и къде?!

# 217
  • София
  • Мнения: 2 176
Малко да ви разводня спора с един въпрос :
Някой може ли да ми каже дали има места и биха ли приели дъщеря ми за през лятото в :"Морско Конче" или "Цветни Песъчинки" или  "АБЦ -център" или "Мелита".....хм , друго не се сещам в този район Thinking
Тъй като в момента не съм във Варна

# 218
  • Мнения: 1 243
"Морско конче" и АБС са едно и също-до Зоопарка. Аз точно там записах малкия и то  само за лятото. Трябва да се обадиш и да гвориш с директорката. Мисля, че няма да има пречка.

# 219
  • Мнения: 13 512
Малко да ви разводня спора с един въпрос :
Някой може ли да ми каже дали има места и биха ли приели дъщеря ми за през лятото в :"Морско Конче" или "Цветни Песъчинки" или  "АБЦ -център" или "Мелита".....хм , друго не се сещам в този район Thinking
Тъй като в момента не съм във Варна

и в Малкия принц" има места за през лятото

# 220
  • Мнения: 11
Във връзка със запитването на Mad Girl  за възможните варианти за лятото,мога да кажа ,че през лятото се правят сборни групи и винаги има свободни места.В зависимост от възрастта на детето-детски заведения с база за спане са-Морско конче,Малкият принц,Цветни песъчинки  и Детско сърце.Мисля,че и в Зорница вече имат база за спане.
По принцип,ако имате възможност да си гледате детето е най-добре.Но ако все пак искате то да общува с връстници,не препоръчвам Цветни песъчинки.Базата е гараж,децата играят до обяд в двора на у-ще Априлов или на някоя площадка със счупени бутилки и какви ли не мизерии.През лятото ,помещенията се охлаждат с климатици.Храната е оскъдна./едно кюфте се дели на три деца,ако поискат допълнително,лелката започва да им крещи,че все били гладни и че родителите не ги хранели/
Места в Цветни песъчинки,в момента има мнооооого,защото доста от родителите си прибраха децата от там.Свестните учители напуснаха.
За другите градини само съм чувала това онова,но не мога да твърдя със сигурност нищо конкретно.
За по-големи деца,без обеден сън ,има много занимални.Тази г-жа Или Йорданова,доколкото бях чела,си е направила собствена занималня.Струва ми се свястна жена,която няма какво да крие.

# 221
  • Мнения: 18
Здравейте ,
Разбрах, че ще се открива нова частна детска градина специализирана в Монтесори-педагогиката. Доколкото разбрах такъв тип градина има в София но е малко по-скъпа от останалите. Искам да попитам дали знаете нещо повече за този тип обучение и дали си заслужава да се плаща повече.
На есен ще Ви ставаме съграждани и търся добра  градина за моите юнаци.
 newsm78

# 222
  • Мнения: 11
Това е градина с преподаване предимно на френски език.Ще има и база за спане.Отваря септември 2009г.;в момента е в ремонт.Цената за 10месеца/1учебна година/ е 6000лв. които се плащат на три вноски по 2000лв.Има и някаква такса от 400лв. за записване,но не зная дали после се приспада.Градината ще се помещава на първият/или партерен/ етаж на френската гимназия.Документи се подават до голямата Валентина на гърба на Експесбанк.Информация по телефона -г-жа Ганева 0885301496.Аз лично много се запалих по идеята,но като се обадих ми казаха,че не мога да видя базата все още.А първата вноска трябва да се направи до 01.07.2009г.

# 223
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 871
за фр детска градина инфо ще намерите тук 

http://www.efiv.bg/

# 224
  • Мнения: 7 821
Цитат
11. Забранена е регистрацията и активното използване на повече от един прякор от един и същи потребител.

Прави ми впечатление, че за частните градини във Варна или трябва да се пише добро или се налага да се намесвам.
Научете се да търпите критика! Няма начин на всеки да му харесва всичко и не е нужно!
Спрете да превръщате темата в някакво бойно поле на потребители с повече от една регистрация, на гости и т.н. знайни и незнайни! Спрете да се изяснявате!
Влизаш казваш си мнението и толкова!


В Софийската тема има инфо всякакво за десетки градини и няма скандали, във Варна имате 3 частни градини и не спряхте да се дърляте  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт