възглавницата на бебето

  • 1 088
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 520
Едва ли ще намериш информация, защото възглавница не се слага на бебе.
Аз поставях пелена от тензух с хигиенична цел, ако повърне, да я сменя, а не да слагам нов чаршаф  Simple Smile

без възглавница спим. но се колебая дали да не нося в количката. гледам, че майките масово си хранят бебетата напарво в количките, както си лежат. и ме притеснява да не се дави, ако го храня така  newsm78

Винаги съм я хранила легнала, и в къщи, и в количката, никога не се е давила  Peace

# 16
  • Мнения: 2 005
Много ниска Peace Моят син и до ден днешен се избутва от възглавницата и не спи на нея newsm78

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 613
Не й слагам възглавница

# 18
  • София
  • Мнения: 4 588
И Ники спи без възглавница и не смятам да му слагам скоро. Постелила съм само една пелена под главичката в случай, че повърне. Peace

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Аз му не слагам, но той обича да се гушка в мен и да лежи на моята. Не знам дали не му идва твърде висока. Като заспи го свалям веднага

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Все още спи без възглавница.

# 21
  • Мнения: 353
Ние сме на почти три години и спим без възглавница. А  бебчо  да не си мечтае скоро!!!!

# 22
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Спи без възглавница.Преди му слагах много тънка,но на сутринта я намирах в някой ъгъл на леглото,извадена от калъфката.Чувала съм,че възглавница се слага тогава,когато обиколката на гръдния кош стане по-голяма от тази на главата.

# 23
  • Мнения: 4 451
Бебето няма нужда от възглавница.

# 24
  • Мнения: 1 216
Дадох тъничка възглавница на детето си като стана на 2 години.
За бебе е най-добре да не се ползва никаква възглавница.

# 25
  • Мнения: 76
Каква възглавница, какви пет лева???
Бебето е желателно да спи без възглавница, за да се намали риска от предмети, които могат да го задушат.
Затова пък откакто се роди аз спя с две, за да мога да я виждам по-добре, вече не е нужно да я наблюдавам докато спи, но ми остана навика.

Общи условия

Активация на акаунт