Изповед

  • 4 243
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Направи го заради детето си. Поне от нея да не те е срам!
Успех!

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Действай Peace Успех и от мен  bouquet

# 17
  • Мнения: 636
Финансово ли си зависима от него?
Ако не- бий му шута. Грубиян с грубиян Whistling

# 18
  • Мнения: 22
Ох, като чета и се сещам за горката ми сестричка. В същото положение е, само дето е с две деца. И просто не виждам как би се справила сама. А толкова много искам да я видя щастлива и оценена...  Cry

# 19
Бягаййййййййййййй, ако не мислеш за себе си, помисли за живота на дъщеря сии и какъв характер ще си изгради в такава среда! позволявам се да го напиша, защото съм израстнала така в такава среда, престанах да казвам на баща си татко, когато започнах да разбирам на около 12г- съвем съзнателно решение, непроменено и до днес- колко съм молила майка ми да се махнем , да се скрием -тя не искаше , и когато порастнах още малко , когато ставаше скандала бягах посред нощ от вкъщи защото ме беше страх да не я убие, аз нища не можех да направя, стоях на гарата, докато стане време за първия влак и отивах при вуйчо ми и вуйна ми на другия край на България и родителите ми идваха след 2 дена да си ме прибират- а майка ме все едно нищо не е станало! покрай всичките тези неща- с майка ми доста се отдалечихме, обвинявам е че заради мен не направи изборd си- Да се махне, а реши да остане, заради парите- той има пари, а тя нямало да се справи с дете и без пари, той щял да я унищожи и т.н защото имал власт! Аз вече си имам своя живот, баща ми отдавна не посяга и не повишава тон, коренна промяна в живота му,може би защото остаря и аз не знам на какво се дължи, но всичко това остави дълбок отпечатък в душата ми, който едва ли някога ще забравя- а вече толкова години минаха оттогава, имам семейство, деца, любящ съпруг- но често сънувам кошмари свързани с побоищата, и се събуждам разплакана!направи си изводите сама! направи Най-доброто за детето си-Бягай докато имаш възможност!

# 20
Благодаря ви момичета.Не знаете колко съм ви признателна за думите и куража ,който ми вдъхнахте. Искам нещо да доуточня ,той е от провинцията аз съм от София. Той нищо няма ,майка му и баща му не се интересуват от него като човек ,само го използват за пари.Ето защо той се разполага с моите нищожни имоти /апартамент в София /,и с наследството ми ,защото видители той е човека който най-добре ще се грижи за него , и било в интерес за семейството ни ,сиреч за него.
Момичета никого не се женете за човек ,който е на друго емоционално ниво,с различна ценостна система,ис различни приоритети в живота.

# 21
  • Мнения: 106
На всички такива истории отговора ми е само един. Човек сам си помага, като се развежда\разделя. ВЕДНАГА и завинаги. Освен ако не искаш дъщеря ти да повярва, че това е норма за поведение на мъж..и някога това да преекспонира в своя си живот Shocked???

Кураж, мила  Peace

# 22
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Как така разполага с имотите и наследството ти - ти си му ги продала или как?

Ако дъщеря ти те гледа как търпиш, то утре може да попадне на същото нищожество и да го търпи, защото това е научила от теб.

# 23
  • Мнения: 1 334
Благодаря ви момичета.Не знаете колко съм ви признателна за думите и куража ,който ми вдъхнахте. Искам нещо да доуточня ,той е от провинцията аз съм от София. Той нищо няма ,майка му и баща му не се интересуват от него като човек ,само го използват за пари.Ето защо той се разполага с моите нищожни имоти /апартамент в София /,и с наследството ми ,защото видители той е човека който най-добре ще се грижи за него , и било в интерес за семейството ни ,сиреч за него.
Момичета никого не се женете за човек ,който е на друго емоционално ниво,с различна ценостна система,ис различни приоритети в живота.

Нали имотите са на твое име. Надявам се все още да е така.
Просто го изгони. Имаш ли близък който да накараш да дойде при теб за няколко дни, седмица, дори и месец? Роднина, приятелка.....
Направи го заради детето си, и за себе си.
Пари се изкарват, ако имаш повече от един имот можеш да даваш другият под наем, никога не се остявяй на един мъж да властва над теб.

Постави се на 1во място, намери си работа, горе главата и действай.

# 24
Вземаш си добър разводен адвокат и мъжът ти няма да разполага с нищо, освен с гащите си, преди да се изнесе както от апартамента, така и от живота ти.

# 25
Може би грешно съм се изразила. На думи разполага с имотите ми т. е. има претенции към тях ,защото ме бил гледал и бил помагал на близките ми.

# 26
  • Мнения: 1 334
Може би грешно съм се изразила. На думи разполага с имотите ми т. е. има претенции към тях ,защото ме бил гледал и бил помагал на близките ми.

Ауууу. Значи наистина ти трябва много добър бракоразводен адвокат, защото той ще претендира за имотите заради помощта която оказва. Въпреки това, смело напред, намери си адвокат и всичко ще е ОК, ако си узряла за идеята да го напускаш...

А ти защо не работиш?

# 27
Дълго време не работих .Сега вече работя в една фирма като "ЧОВЕШКИ РЕСУРСИ".

# 28
  • Мнения: 714
Може би грешно съм се изразила. На думи разполага с имотите ми т. е. има претенции към тях ,защото ме бил гледал и бил помагал на близките ми.

ами че той всичко може да претендира, въпросът е, че никой съд не може да му даде нещо твое, особено придобито преди брака. Ако е придобито след брака, нещата се променят  Thinking но пак не дотам, просто всичко си е изтърканите заплахи и манипулации в началото на почти всеки развод.

# 29
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
И аз мисля,че е време да го напуснеш и ти имаш право на щастието да се почустваш,че си ЧОВЕК.
newsm49

Общи условия

Активация на акаунт