ПЛЕВЕН в края на август

  • 12 869
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 801
Дивиана, гледай Тити да не се обезводни, ама ти това си го знаеш...много е гадно детето ти да е болно, пък ти да си безпомощен....дано Гретхен се вклщчи, че Димана изкара този грип преди няколко седмици...тя даваше някакъв сироп срещу дехидратиране.....но всяко дете си е различно и най-добре да я види лекар Тити, леле, милата...абе едно дете се оправи, друго се разболява  Sad

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 973
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАЛОЯН! ДА Е ЗДРАВ И КЪСМЕТЛИЯ!

Дивиана, дано малката бързо пребори гадния вирус  Praynig.

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честит рожден ден на Калоян! Здрав и щастлив бъди.
п.с. Колко съм отнесена - мисля, че днес е 16 август Crazy

# 18
  • Мнения: 2 556
Дивиана, спокойно, вирусът с повръщането е много гаден, но всички, които познавам да са го изкарали, казват че минава за 2 дена! Най-важното е постоянно детето да приема по съвсем малко количество течност, за да не се обезводни, както са казали момичетата по-горе. Ще стискам палци Тити да се оправи възможно най-бързо! Praynig

Честит рожден ден на Калоян и от мен! Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 9 860
Честит рожден ден на Калоян!
Много здраве и щастие!
Сиропчето,за което пише Фурор,най -вероятно е Натриев цитрат-има го и на сироп,и на ампули.Винаги го давам при повръщане и него. Peace

# 20
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Честит рожден ден на Калоян!
Много здраве и щастие!
Сиропчето,за което пише Фурор,най -вероятно е Натриев цитрат-има го и на сироп,и на ампули.Винаги го давам при повръщане и него. Peace
Точно това е сиропа и е ефикасен.Имаме го в аптеката.

# 21
  • плевен
  • Мнения: 1 249
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАЛОЯН.ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО КЪСМЕТ В ЖИВОТА. smile3525

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 238
Djina разгледах снимките и клипчетата,имаш страхотни бебоци,направо разкошни.А ти изглеждаш просто невероятно за раждала жена,при това две бебчета,не можах да се стърпя да го кажа,не е просто комплимент,а истина.Дано и аз успея да си възвърна формата след като родя

# 23
  • Мнения: 5 026
Наталия, да ти е жив и здрав Калоян! Весел празник   bouquet

Ася, нещото ново в темата, ще е следващия път,че тази вече е направена преди да ми пратиш линковете. Там има голямо разнообразие от гифчета-ще се развихря  Mr. Green
 
Дивиана,съжелявам за Тити, скорошно оздравяване  Hug

# 24
  • Мнения: 4 390
Честит рожден на Калоян! Да расте здрав, весел, умен и щастлив!
Наталия Викторовна, честит празник! Hug

Благодаря, момичета! Hug
Мама Ася, не се притеснявай, не звучиш като свекърва. Simple Smile МНого полезни съвети, благодаря ти!

Давам на дребната ампули Натриев цитрат, вит.С, свещички Вомитосхил /така ли се пише/, сироп Калпол.
Поддържа висока температура, има разстройство /един път е ходила, но на вода Blush/, но повръщането засега спря. Пие и вода. Яде ябълка и бисквита.
Сега ми иска пържена филийка с мед. Shocked Мога ли да й дам, как мислите? Confused

# 25
  • София
  • Мнения: 9 860
Дивиана,аз не бих дала пържена филийка,още повече с мед...ама знам ли,примерно Бърди съветва да не са децата на диета при този вирус.Обаче аз ако са така давам само солети,бисквити и попарка със сухари и шипков чай.Поне един ден да е на диета. Peace

# 26
  • плевен
  • Мнения: 1 249
пОДКРЕПЯМ вАЛЕНЦЕТО.и АЗ НЕ БИХ ДАЛА ПЪРЖЕНИ ФИЛИИ.пЪРЖЕНОТО ДРАЗНИ СТОМАХА И ЩЕ ТИ НАВЛЕЧЕ ОЩЕ ГЛАВОБОЛИЯ.

# 27
  • Мнения: 4 390
И аз мисля като вас, ама на, плаче сега, че и се яде само това... Tired
Попари, сухари, чайове, каши и подобни не близва, което прави нещата съвсем трудни в момента.
Гладна е като куче, трябва нещичко да й дам, а идея нямам какво да й предложа...

# 28
  • София
  • Мнения: 9 860
Дивиана,не знам какво да ти кажа,гледай да удържиш фронта-пърженото ще я подразни много.Предложи и филийка,ама със сиренце примерно.Дори и с кашкавал,само да не е пържено.А солети яде ли?

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Аз пък бих пробвала с принцеса с яйце и сирене, но сместа да е хомогенна, да не личат бучките сирене. Ако и това не помага бих дала малко, но много малко от исканата филийка. Какво пък, детето е болно и гладно - ще хапне два, три залъка, няма да изяде цяла филия.

Общи условия

Активация на акаунт