Какво правите с умалелите дрешки на децата си?

  • 2 569
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 397
Подарявам ги. Имам две дечица, едва ли ще се навия за трето. Но и аз имам любими дрешки и обувчици, пазя ги.

# 16
  • Мнения: 2 381
Пазя ги.

# 17
  • Мнения: 1 155
някои ги подарявам, но има и такива, които си ги пазя защото ми напомнят многооо мили моменти, първите бодита например

# 18
  • Мнения: 1 233
Пазя ги. Живот и здраве може да имаме още едно детенце. А и сестра ми още няма деца така, че прибирам.

# 19
  • Мнения: 108
До скоро давах на близки, но сега чакам бебе и си ги пазя.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 758
Пазя ги. Живот и здраве може да имаме още едно детенце. А и сестра ми още няма деца така, че прибирам.

Абсолютно същото - пазя за 2ро и за бъдещите деца на сестра ми Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 581
Съвет от мен никога не прибирайте ГЛАДЕНИ дрехи.Ако са бели стават на жълти петна които след това не могат да се изперат при цветните е същото положението. Peace
Иначе по темата прибирам само добре запазени дрешки другите ги давам в дом за деца в Надежда,а трети направо изхвърлям.

# 22
  • Мнения: 2 005
Подарявам на близки и нуждаещи се , а повечето ги пазя , понеже имам брат, който все още няма детенце  Peace Надявам се скоро да стане татко и да ги ползват, защото са много запазени Joy Joy Joy

# 23
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Запазих доста,защото знаех че ще имам второ.Но и доста съм подарила .

# 24
  • Мнения: 4 915
Бебето сега износва от кака си дрешки.
Една малка част ще дам на сестра ми - за времето, когато ще имат бебенце, другите ще подаря на нуждаещи се.

# 25
  • Мнения: 447
Подарявам ги или ги нося в дома за бебета в нашият град  Peace

# 26
  • Мнения: 4 111
Пазя ги за второто детенце. След това бих ги подарила, но не и продала.

# 27
  • Мнения: 5 026
Една част пазя , живот и здраве за второ бебе, а останалите-събираме и ги даваме в "Дом майка и дете"

# 28
  • Мнения: 216
След първото раждане прилежно си ги изпрах,изгладих и прибрах ,защото имах планове за 2-ро дете.След второто вече раздадох запазените дрешки на приятелки.

# 29
  • Мнения: 4 362
подарявам,продавам или хвърлям  Blush

Общи условия

Активация на акаунт