АВГУСТ месец преполовихме и с много бебета се ний сдобихме!

  • 14 895
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честити бебчета на Манчева и Иви!!!!!  bouquet
Екатерина моя термин пък е утре и на менми казват че беба е едричка и ме настройват за секцио,и аз като теб се дърпам.Ако не тръгне до понеделик отивам да ме резнат.

# 16
  • Мнения: 1 216
Херелина, на 1 месец е първата ваксина от ДЖ ПИ'то.
Иви, честит Боянчо!!!

# 17
  • Мнения: 222
Абе, хора!!!!!!!!!!!!!!!
Аз ли съм единствената, която не знае размерите на бебчето си????????????ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, вече ще се побъркам!
Аз не искам секцио!!!!!!!!!Неееееее!!!

# 18
  • Видин
  • Мнения: 685
Привет и от мен. Още не съм родила  #Crazy както се вижда.
Честито на новите ни мами: Иви, Стрег и Манчева. Само радостни моменти.
Франи, двете май ще станем мами по едно и също време, защото и аз в 11ч. бях с 2 см, а вчера с 1см. Така че....... стискам палци.

# 19
  • Мнения: 361
И аз да се запиша в новата тема, пък дано до края и да си гушкам бебка.
Много се изнервям вече-ужас.Искам да минава вече, че мразя да съм в нейзвестност, а това е най-дългата такава дето ми се е случвала.Нямам настроение за нищо, пък и не ми е добре, кръста ме боли, спи ми се, а не мога място да си намеря.Дано поне онзи целият ден дето изкарах с болезнените контракции да е довел до някакво по-сериозно разкритие от рода на 3-4 см, защото иначе като се сетя как боли това бъркане за разкритие и то успоредно с контракция- #Crazy #Crazy #Crazy

# 20
  • Мнения: 182
ЧЕСТИТО НА МАНЧЕВА И ИВИ! ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБОЦИТЕ И МНОГО ДА ГИ РАДВАТ!  bouquet
Ментина ти ако се плашиш с първокласник, аз какво да кажа, като каката ще е седми клас и после ни чака истерията покрай кандидатстване #Crazy

# 21
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ментина ти ако се плашиш с първокласник, аз какво да кажа, като каката ще е седми клас и после ни чака истерията покрай кандидатстване #Crazy

Ама поне имаш сигурна помощничка, щото на нашите много-много не може да се разчита Thinking...

# 22
  • Мнения: 200
 ЧЕСТИТО НА ИВИ, СТРЕГ И МАНЧЕВА! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ БЕБОЦИ И БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА ТЕХНИТЕ МАМИ!.
 Днес дъжд от бебета, а до обед нищо нямаше Hug

 На мен днес цял ден ми е супер тежко и ми е много твърд корема и ме боли ниско долу, все едно ми опъва. Дали не са някакви симптоми за скорошно раждане,а?
 Аз утре заминавам за Пловдив на преглед. Надявам се доктора да ми каже, че е въпрос на дни да родя. Исками се като се кача на магарето и да каже: "О, ти миличка си с 4 см. разкритие. Най - късно до 1 ден ще родиш." Бих останала толкова доволна. Но дори и да няма нищо ще остана там няколко дена, пък може и да стане работата.
 А и в събота сме на сватба там, смятам да отидем, да се позабавлявам, да изиграя едно хоро и виж ти ми се спукали водите.
 Ох, направо вече изпращях, писна ми да чакам, ама явно на бебка и се седи там и това си е, а и аз не съм чак толкова напреднала като някой други мами във форума. Но в никакъв случай не искам да се стигне до преносване. Разбрала съм се с доктора ако до 29.08 не родя, ще ми го предизвика.
 Така че момичета от утре може да не съм толкова редовна във форума, затова искам да пожелая успех на всички, които ще родят тези дни. Дано имат най - лекото и безболезнено раждане и да родят едни здрави, сладки бебоци.

# 23
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Бебчо на Манчева се казва Александър и е с мерки 3750г и 51см

Да са ни живи и здрави двамата нови бебковци- Александър и Боян!!! А мамите бързо да се възстановяват!!!

# 24
  • Мнения: 182
Мари_ета права си имам си сигурна помощница, ама трябва да привключваме на вълна от памперси и колики на тинейджърски проблеми  Laughing Голямата разлика си има и предимства и недостатъци.Вчера даваха по телевизията едно предаване незнам Телевизионно бебе или нещо такова там бяха поканили една майка на която децата имат разлика 18 г. първото си дете го е родила на 20 второто на 38г., е викам си има големи разлики от нашата Simple Smile

# 25
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
ЧЕСТИТО НА МАНЧЕВА И ИВИ! ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБОЦИТЕ И МНОГО ДА ГИ РАДВАТ!  bouquet
Ментина ти ако се плашиш с първокласник, аз какво да кажа, като каката ще е седми клас и после ни чака истерията покрай кандидатстване #Crazy

И твоята не е лека  Heart Eyes

Ама поне имаш сигурна помощничка, щото на нашите много-много не може да се разчита Thinking...

Каке, недей така - ще видиш и твоя син как ще помага  Peace Моят чак съвети ми раздава за гледане на бебета  Mr. Green Е, не смея например да го оставя сам вкъщи с нея /да отскоча до магазина/, но като поотрасне Ния може и за това да разчитам на него  Thinking

Гита, май не ти истава много време за Форума  Hug как е Емма, слуша ли?
МериДжейн, стискаме палци за бързо и безпроблемно раждане  Peace

никой не ми отговори на питането за консултациите и ваксинециите  Rolling Eyes
Хери, извинявай - за ваксината - в края на 1-я месец ще ни я бият   bouquet

# 26
  • Мнения: 1 554
Честит син ИВИИИИИИИИИИИИ
Манчева най после  bouquet да ти е живо и здраво слънчицето

# 27
  • Мнения: 222
Ади-недей така! Аз също съм като теб, нямам никакво настроение за нищо! Направо ще откача! Но все пак трябва да си владеем нервичките, ще ни очакват хубави неща!  Simple Smile

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Ади,Пиванова пишете ме и мен в клуба на изнервените,даже и депресия ме гони.

# 29
  • Мнения: 222
MEGI-какво няма да съм изнервена! От 3 седмици съм с 3 см. разкритие и докторите ми говорят как всеки момент ще родя и ето резултата! А, да не ти казвам какви километри разстояния извървявам и пак няма резлутат. Малкият бебок явно си е с характер!  Simple Smile Sunglasses Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт