Вие ли напускате първи?

  • 2 462
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 139
Аз предпочитам да ме зарежат. Много по-лесно е и не страдаш после за това как ли се чувства другият  Crazy
О, ми то много добре звучи,
къде ли съм спала досега и що
все съм бързала аз да си тръгна?!  Laughing


Щото понякога другият не иска, колкото и знаци да му даваш. ЗАкачил се  е като удавник за сламка и не ще да схване какво искаш да му кажеш. Тогава се налага да се жертваш и да си тръгнеш пръв  Crossing Arms

Ти си права за това последното - за мен най-унизителното нещо беше когато едно мое гадже не искаше да се разделяме и ми падна на колене, хвана ме за крака и ревейки ми се молеше да не го оставям. Беше ужасно! И за мен и за него!

А да те зарежат не е по-добрия вариант, особено ако си имал чувства и то силни! Самочувствието ми яко страда, още повече че и 2-та пъти в които са ме зарязвали е било заради по-грозни и по-ограничени жени. И аз какво да си мисля в такива моменти? newsm78

# 16
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Обикновенно са ме зарязвали заради нова звезда. И то след дълга връзка.
И пак така след време се натискат да се върнат при мен, за да ги отсвиря окончателно.

# 17
  • Мнения: 920
Обикновенно са ме зарязвали заради нова звезда. И то след дълга връзка.
И пак така след време се натискат да се върнат при мен, за да ги отсвиря окончателно.

Да, това помага на самочувствието.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 744
Имало е и двата варианта, но сякаш по-гадно съм се чувствала когато аз съм напускала....Буба е права явно  Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 4 423
Винги аз съм първата, не знам защо се е получавало така Thinking

# 20
  • Мнения: 5 622

А да те зарежат не е по-добрия вариант, особено ако си имал чувства и то силни! Самочувствието ми яко страда, още повече че и 2-та пъти в които са ме зарязвали е било заради по-грозни и по-ограничени жени. И аз какво да си мисля в такива моменти? newsm78

Е, на какво отгоре тогава ще страда самочувствието ти?Напротив..Щом тази заради която си била зарязана не е по-добра от теб  Wink

А аз съм забелязала, че точно така става в живота- мъжете, които зарязват жените си, обикновено е заради по-грозни и ако щете тъпи жени от техните собствени. Странно, но факт. Явно хормоните не подбират. А като се усетят е твърде късно  Joy

Но като цяло да те зарежат заради друг е много гадно!Никога не съм го правила!Винаги първо си зарязвам гаджето и после си намирам ново а не обратното. На пук на повечето хора, сякаш...

# 21
  • Мнения: 920

А да те зарежат не е по-добрия вариант, особено ако си имал чувства и то силни! Самочувствието ми яко страда, още повече че и 2-та пъти в които са ме зарязвали е било заради по-грозни и по-ограничени жени. И аз какво да си мисля в такива моменти? newsm78

Е, на какво отгоре тогава ще страда самочувствието ти?Напротив..Щом тази заради която си била зарязана не е по-добра от теб  Wink

А аз съм забелязала, че точно така става в живота- мъжете, които зарязват жените си, обикновено е заради по-грозни и ако щете тъпи жени от техните собствени. Странно, но факт. Явно хормоните не подбират. А като се усетят е твърде късно  Joy

Но като цяло да те зарежат заради друг е много гадно!Никога не съм го правила!Винаги първо си зарязвам гаджето и после си намирам ново а не обратното. На пук на повечето хора, сякаш...

Изобщо не е странно, но е факт. Искат да се чувстват по-...

# 22
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Винаги съм си тръгвала първа.

# 23
  • Мнения: 2 353
  Относно жертвата и подлеца - не е задължително зарязаната страна да е жертвата, а зарязващия - подлец. Зарязаната страна може да е смазала една връзка, да е превърнала любовта си в тирания, да е злоупотребила по всякакъв начин с нея и когато мухата в паяжината си тръгне да се изживява като жертва. Подлецът може да се е опитвал и борил до последно и най-накрая да е проявил сила на характера и да си е тръгнал, носейки товара на вината под мищница. Така че, всичко е относително.
  За истинска жертва смятам само родител, който е зарязан с децата, заради някой който има много сини очи. Но това няма нищо общо с любовта.

# 24
  • Мнения: 9 865
Аз. После чувствам угризения.
Това, че винаги мъжете намират по-тъпи жени от предишните си не е вярно.

# 25
  • Мнения: 1 113
Един-единствен път са ме зарязвали и се почувствах много облекчена. Просто връзката ни беше изчерпана. Освен това крайно неподходяща за да прерасне в нещо трайно и сериозно. То и зарязването беше едно  Tired

В останалите случаи аз съм си тръгвала.

# 26
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Жената била като маймуната. Не пускала клона, преди да се хване за друг.  Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 1 866
Винаги съм си тръгвала първа.

# 28
  • Мнения: 2 792
 Инициативата е била моя, до сега, не съм чувствала угризения, не съм оставяла разбити сърца, имам само една истинска сериозна връзка, която продължава и в момента.

# 29
  • Мнения: 516
Зарязват ме. Страдам. Никога не подновявам стара връзка, колкото и да са ме молили.

Общи условия

Активация на акаунт