Профайлър

  • 2 286
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 103
Не, не ме разбирай погрешно - нека си пишат, просто не са ми интересни лично на мен, дори нямам желание да ги чета. Peace

В такъв случай защо изобщо да пишат?

# 16
  • София
  • Мнения: 1 750
Интелигентен и леко циничен   Wink
За мен мъжките мнения във форума внасят цвят. Не ми пречат, даже са ми интересни. Стига да не са прекалено арогантни, тогава спирам да чета (но то това важи и за женските мнения).

# 17
  • Мнения: 4 733
Абе, цапнат си в устата ( в случая през пръстите Laughing ). Другите ти предполагаеми качества бледнеят пред това Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 326
Внимателен, обича жените и техния неподправен вкус, възпитан, нежен, грижовен, всеотдаен, обича децата и бабите, и майките им, отгледан е строго, с вещина, кърмен е поне 3 години, а може и повече, винаги е участвал в разговорите на големите, татко му не му е липсвал изобщо, стремял се е да бъде отличник, но не винаги е успявал, трогателен, старателен, разумен, спретнат, работлив...ако се сетя за още нещо пак ще пиша, може ли?

 Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 103
Ти сериозно ли питаш точно в този форум за мнение за мъжете?
Успех, баца hahaha
Аз още не си бях отворил устата и ме изкараха напорист свиркаджия с раздуто его.. представям си, ако пък се задържа случайно какъв ще ми е профила.. предпочитам други хора да вършат тая работа..
Не се притеснявай. Тук повечето сме свиркаджии и чекиджии. Така че не си само ти.
Аз не питам за профил на всеки отделно. Един обобщен профил да се направи от специалистките тук (които са в изобилие във всяка тема ама тук нещо ги плаши явно да си кажат мнението)
И да, напълно сериозно питам. както се е правил профил на ССФ защо да не направят и профил на ССФорумец.

То само това и оставаше hahaha
Абе чакам да се върнат някои хора от морето дето ми викат "иди в клю-то на бг мама, много е интересно", дължат ми обяснение Joy Хубавото е, че за мен това не ФОРОМА така че.. абе ще ми мине hahaha Ти му мисли Mr. Green

# 20
  • Мнения: 103
Абе, цапнат си в устата ( в случая през пръстите Laughing ). Другите ти предполагаеми качества бледнеят пред това Twisted Evil

Пич, за тебе пишат hahaha РеСпЕкТ, баца.
Аз съм пас, оправяй се Mr. Green

# 21
  • Мнения: 4 733
Не се хили, да не те оправя и тебе Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 5 622

В бързината, нали?  Whistling

Ама трябва се прежалиш, че до колкото разбрах, не се е простил с космите си  Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 103

Не можеш ме оПрави щот тва ще е изневяра, справка: френската тема Mr. Green пък ти макар и палавница си обвързана такава hahaha Тъй че трай..

---

Казах да ми оставиш космарлаците на мира: нали знаеш, който не ме харесва да си ме вземе вкъщи; ай млък Joy

# 24
  • Мнения: 212
Брато не се ебавай с кака ти Касиди че като нищо ще те оправи ей Simple Smile
Касиди, недей се занивама с моя милост. По общо ако може, по общо...

# 25
  • Мнения: 4 733
Мога! С епилатора! Справка: Лошата тема Mr. Green

# 26
  • Мнения: 516
Ти сериозно ли питаш точно в този форум за мнение за мъжете?
Успех, баца hahaha
Аз още не си бях отворил устата и ме изкараха напорист свиркаджия с раздуто его.. представям си, ако пък се задържа случайно какъв ще ми е профила.. предпочитам други хора да вършат тая работа..
Не се притеснявай. Тук повечето сме свиркаджии и чекиджии. Така че не си само ти.
Аз не питам за профил на всеки отделно. Един обобщен профил да се направи от специалистките тук (които са в изобилие във всяка тема ама тук нещо ги плаши явно да си кажат мнението)
И да, напълно сериозно питам. както се е правил профил на ССФ защо да не направят и профил на ССФорумец.

То само това и оставаше hahaha
Абе чакам да се върнат някои хора от морето дето ми викат "иди в клю-то на бг мама, много е интересно", дължат ми обяснение Joy Хубавото е, че за мен това не ФОРОМА така че.. абе ще ми мине hahaha Ти му мисли Mr. Green

Е, що тогава си тук? Щом не ти е интересно и това не е твоя форум? Не се заяждам. Просто питам.

# 27
  • Мнения: 103
Нали не мислиш, че някоя от "специалистките" ще седне да напиша наистина нещо, м?

Ква е тая лоша тема, я припомни, може и на лични.. да не разсейваме "специалистките". Мене ме остави на мира, аз съм нов и не съм ССФорумце, така че по-далече.. Mr. Green

# 28
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Аз още не си бях отворил устата и ме изкараха напорист свиркаджия с раздуто его..

Моля, моля...ти сам каза че си такъв.
Хайде не карай ме да ровя за цитати... Party

# 29
  • Мнения: 103
Не мога да ти кажа все още, но до седмица ще го измисля..
И да се и да не се заяждаш, все тая, нали съм ти казал как стоят нещата, така че..

Айде, съсредоточи се там по темата, аз ви пожелавам лека и мека Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт