Нощници от болницата или?

  • 2 121
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 417
По добре си носи,дори и да предлагат.И то не една,а две.

# 16
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
В нашата болница дават нощници,но аз си носих моята пожама.Някак си по удобно ми беше с нея.Не е лошо да си вземеш даже 2 да имаш за смяна,защото е много неприятно когато ти тръгне кърмата - мокриш се и след това остават петна. Sick

# 17
  • Мнения: 5 393
Аз си носех 2 нощници, но в болницата ми дадоха техни, сменяха ги редовно и даже май им беше леко неприятно, ако сложех моя. Thinking

# 18
  • Мнения: 8 242
Носех си от вкъщи 3. Всеки ден бях с нова. Не са ми давали от болницата, ама и да ми бяха дали, нямаше да я ползвам  Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 44 122
Зависи къде ще раждаш. В св София (Тина Киркова) збраняваха да си носиш своя, само с болнични...

# 20
  • Мнения: 169
В Майчин Дом София преди 1г. и 10 м. всяка родилка си носеше своя нощница, на самото раждане също си бях с моя. Сега не знам как е.

# 21
  • Мнения: 3 069
Бях я МД.Там също дават нощница, но аз си носех и моя.Так можеш да ги редувам.
Вземи си за всеки случай.

# 22
  • Мнения: 766
За самото раждане ми забраниха категорично с моя, но след това се наложи да слагам собствена, защото санитарките все казваха, че няма достатъчно.
Все още е такова положението в Тина  Киркова /на втория етаж/, аз си ходех с пижамка Wink, само за визитация - нощница .

# 23
  • Мнения: 2 807
В Майчин Дом - София не е практика да се носят нощници, предоставени от болницата.

Дават само, ако при постъпването си нямаш своя, но това си е нормално - какво ще облечеш иначе.

Аз лично предпочитам моя си нощница  Peace
Носех си по няколко и за трите раждания.

# 24
  • Мнения: 2 849
Повечето болници си дават техни и не позволяват да си внесеш твоя .Все пак там ги стерилизират и след раждането е......по-добре си ползвай техните . Grinning

# 25
  • Мнения: 229
По-добре питай в болницата,където си избрала да раждаш. Във всяка болница е различно-напр. в Шейново ти дават нощница и трабва да си с нея, а в Майчин дом - не.Така,че по-добре питай Peace

# 26
  • Мнения: 7 186
Навсякъде е различно. Питай в болницата, където ще раждаш. Аз си бях с мои нощници.
Ако си купуваш- гледай да са с копчета отпред, за да е по- удобно за кърменето.

# 27
Родих в Майчин дом, София. Понеже родих много по-рано (6 седм. преди термина)и неочаквано, не бях си приготвила нищо. При приемането ме попитаха дали си нося нощница, казах-не и ми дадоха тяхна, която им върнах на следващия ден. Но там след раждането можеш да облечеш всичко, важното е сутрин на визитация да си гола от кръста надолу, какво значение има с какво си облечена през останалото време. И си вземи повечко дрешки за смяна, че като ти дойде кърмата...става мазало.
И най важното от всичко - леко и безпроблемно раждане  Peace, а ако ти липсва нещо в чантата, близките винаги могат да ти го донесат.

# 28
  • Мнения: 2 407
Раждах в Окръжна болница и си носих 2 нощници.Една за самото раждане и другата за след него!

# 29
  • Мнения: 2 723
Ако дават за какво ти е нощница, са я цапаш с кървища и млека...
Ако и не ползваш в къщи само да купиш някакви бабиерски чували, нчма смисъл  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт