бебе Ясен се роди, Румене хайде де черпиииииииии:)

  • 16 728
  • 296
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 195
айде стига де, ще я уроачасате, секциото е утре, живот и здраве малкия мъж ще е сред нас по обед ( па Дара не му издаде името и тва си е мамка му)Нелка аз и ще ти звънна де, но кураж, успех и мислено сме всички с теб, п ааз моем и да цъфнем следобеда Hug

# 61
  • Мнения: 987
Нели, браво скьпа - устиска до датата   Heart Eyes  . кога ще влизаш в болницата . утре ли ? как е настроението предстартово?
леко раждане и много положителни емоции   Laughing ( сега ще излизам и незнам дали ще мога да се включа по- кьсно )    румбата ще присьства ли на раждането ? всички доктори завьрнаха ли се от почивка?

# 62
  • София
  • Мнения: 938
Добър ви ден!

Днес смятам да отидем на "Калипсо", Райчка, да не кажеш, че не съм свирнала! Ще сме там към 18 часа сигурно (Калипсо е едно кафене с детска площадка близо до 22 (?) поликлиника в Гоце Делчев - последната пряка на бул. Гоце Делчев преди Сребърна (Южния парк).
Айде, лека, доходна и безаварийна от мен!

Нелка, в петък сутрин съм при теб с 2 кафета и кутия цигари. Да отпразнуваме събитието!  Laughing (ако мислиш, че ще ни донесат пепелник в реанимацията, мога още утре да дойда  Wink). Ще ти звънна довечера (за да те поизнервя допълнително, разбира се). Sunglasses

# 63
  • София
  • Мнения: 1 062
22 поликлиника е на Плиска, ама карай Simple Smile

Прочете ли за тромбоцитите?

# 64
  • София
  • Мнения: 938
За тромбоцитите стана ясно следното - първо, има хора с физиологично завишени тромбоцити и второ - тромбоцитите се завишават винаги при взета капилярна, а не венозна кръв. За деца, ако другите показатели са нормални, леко завишени тромбоцити е нещо съвсем нормално, особено при алергични деца. Така че спокойно можеш да харчиш данъците на населението по СПА Simple Smile

Прочетох, осмислих и вече почвам доста по-спокойно да харча данъците на населението. Щото досега, някакси така, тегаво ми беше докато ги пилеех. Повече от 2-3 процедури на СПА-то не смеех да си взема. Глей сега кво става  Mr. Green


Сериозно, мерси за информацията, много се надявам да е наистина така.

# 65
  • Мнения: 1 568
Ми на нас нищо не ни пречи да дойдем на Калипсо  Wink

Благодаря на всички за пожеланията. Стискайте палци всичко да е наред.
Утре много мноооого рано ме искат в болницата.
Някои от вас ще бъдат уведомени лично за развоя на събитията, останалите ще научат от тук.
Само моля ви, стига с тия ръчканици тип "хайде кога", адски е неприятно /може би сте забравили/, но и без това трябва да обяснявам на всеки срещнат сульо защо аджеба още не съм снесла... все едно ... вас си ви обичам и не се сърдя  Peace
Имахте честта да научите датата на секциото, а това е много голям жест от моя страна  Heart Eyes
Да не споменавам, че някои от вас и името знаят  Grinning
Баси какво доверие ви имам!!!

Румбата този път няма да е с мен  Sad. Най-новите разпоредби в болницата са такива - таткото може да гледа само през едно стъкло доста далеч от майката, а това е абсолютно безсмислено. Надявам се поне после да му покажат беб.
Мони, всички доктори с изключение на Чамурлето вече са на линия!!!  Grinning

Крис, видях какво ти е отговорил Бърди. Има ли антибоиограма на изследването? Какво ще предприемеш от тук нататък? По неговата логика освен вие трябва да се изследват и децата в яслата май  Thinking

За какви тромбицити иде реч????

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
И аз ти стискам палци,въпреки че съм от тези дето нищо незнам и научавам всичко от последните  Hug

# 67
  • София
  • Мнения: 1 062
Аз специално на педиатър-хематолог ходих.

СПА-вай си на воля Simple Smile

Смайли, желая здраво бебе. Ако много ти се допуши, аз съм съвсем близо до Тина Киркова, звънкай и пристигам  Mr. Green

# 68
  • София
  • Мнения: 938
И аз ти стискам палци,въпреки че съм от тези дето нищо незнам и научавам всичко от последните  Hug

Ай стига рива....Да вземеш да се явиш довечера, ще те ипдейтна първа ръка   Laughing

# 69
  • Мнения: 1 568
И аз ти стискам палци,въпреки че съм от тези дето нищо незнам и научавам всичко от последните  Hug
Тва щото всеки път се разболяваш като правим мамински срещи Simple Smile Нищо лично Simple Smile
Благодаря за палците Simple Smile

Елексирче, на мен не е преставало да ми се пафка. И да е жива и здрава Филотелия всеки път да ме черпава от нейните  Sunglasses

# 70
  • Мнения: 5 790
Смайли, имаш едно огромно палцестискане и от мен! Всичко ще бъде наред!  Hug

# 71
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Нелка стиииииииииискам ти палци и аз. Леко и безпроблемно раждане!!! Сега многооооооооооо целувки на Дарата от нас  а утре на малкият човек. Heart Eyes
На нас днес ни биха последните ваксини, нали изоставахме много с тях, ама най-накрая ни се разкараха от главата, че иначе нямаше да ни пуснат на градина без тях. Пък и явно е имало защо да чакаме, Виктория я сдупчиха здравата, по една ваксинка и в двете ръчички-но пък вместо орална жива я боцнаха с инактивираната полиомиелитна ваксина. Въпреки това детето се държа геройски и си тръгна с усмивка от кабинета. Laughing

# 72
  • Мнения: 4 195
абе само Филотелия ли те черпава, а, а - с третото че видиш фас от мен ама на кукуво лето. И кво издаваш всичко мааааааа - за име, за Румен - бахти от кокошка крак си яла, еби му майката Crazy Crazy
Ей русото умната, аз нема да ти звъним да те доизнервям ( па мое и да ти звъним, знам ли)

# 73
  • Мнения: 1 568
Ми няма пък да си призная, че от всеки муфтим фасове, я  Joy

Избягваш ми въпросите около Виктор! Нарочно ли???

Последна редакция: ср, 22 авг 2007, 15:30 от Смайли

# 74
  • Мнения: 4 195
не бе не нарочно.........
Бърди 3-ма педиатъра не са чували за тази ваксина - просто не знам вече в кой свят живеем..........за Макропена си прав, спирам го и ще правим AST изследванена кръвта...после ще видим, и с мехлеми и капки щяли сме да лекуваме, другата седмица ще ми кажат с какви , ще се изледваме всички у дома, и ще кажа и в детската да ги изследват.
Ей туй съм написала, това е положението
педи каза - ще правим 6 месечен крус хомеопатия ( тя се бара за такава) за засилване на защитните силина организма ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт