С бебе на море

  • 1 321
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 451
mari_anka,не съм ти се ядосала просто смятам,че всеки сам взима решение как да си гледа детето.
Права си. Peace

# 16
  • Мнения: 8 242
Въпроса ми е какво би могло да ми е необходимо,а не дали бихте завели или не толкова малко бебе на море.

Пояс, лодка, кофички и лопатки  hahaha

Айде пак манията с новородено на море  Crazy
Чувствам как ще се появи нова мода - да отидеш специално на море, за да родиш и на другия ден с бебето на плажа  baby_neutral

Какво очакваш да е необходимо различно от това, което си ползваш ежедневно с бебето - Памперси, мокри кърпи, дрехи.. Яденето му - ако не е на кърма ти си знаеш принадлежностите, не мога да помогна..

На 50 дни Тони го водихме в Бургас при баба му и дядо му. Ако бяха от Плевен и там щяхме да го заведем. Просто града е на морето.
Но не на море. Не съм си и помисляла, да го водя на плаж  Rolling Eyes Носех почти всичките му дрехи, памперси и мокри кърпи.. Кърмех го (и още го), затова не съм носила нито шишета, нито някакви кутии с храна.. нищо.. Спи при мен - и леглото не съм носила. Къпи се с баща си под душа - и корито не сме мъкнали..
Бебе на 1 месец едва ли прави повече от спане, ядене и акане.. Не мога да се сетя какво друго може да ти потрябва  Crazy

# 17
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Духито,както винаги си изчерпателна Hug

# 18
  • Мнения: 4 451
Ама и тя ще "изяде конското". Laughing

# 19
  • Мнения: 1 409
Въпроса ми е какво би могло да ми е необходимо,а не дали бихте завели или не толкова малко бебе на море.

Пояс, лодка, кофички и лопатки  hahaha

Айде пак манията с новородено на море  Crazy
Чувствам как ще се появи нова мода - да отидеш специално на море, за да родиш и на другия ден с бебето на плажа  baby_neutral

Какво очакваш да е необходимо различно от това, което си ползваш ежедневно с бебето - Памперси, мокри кърпи, дрехи.. Яденето му - ако не е на кърма ти си знаеш принадлежностите, не мога да помогна..

На 50 дни Тони го водихме в Бургас при баба му и дядо му. Ако бяха от Плевен и там щяхме да го заведем. Просто града е на морето.
Но не на море. Не съм си и помисляла, да го водя на плаж  Rolling Eyes Носех почти всичките му дрехи, памперси и мокри кърпи.. Кърмех го (и още го), затова не съм носила нито шишета, нито някакви кутии с храна.. нищо.. Спи при мен - и леглото не съм носила. Къпи се с баща си под душа - и корито не сме мъкнали..
Бебе на 1 месец едва ли прави повече от спане, ядене и акане.. Не мога да се сетя какво друго може да ти потрябва  Crazy

Някъде да съм написала,че ще държа детето си на плажа?А и така да е,нали няма да водя твоето ,а моето дете?
Иронията,с която говориш е просто неуместно и си мисля,че когато човек няма какво да каже по дадена тема е по-добре да си мълчи

# 20
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Абе и да забравиш нещо винаги можеш да си го набавиш от магазините!Приятна почивка от мен! Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 8 242
За лека нощ чудно  Twisted Evil

Ми на такава тема, такъв отговор  newsm78
И пак не виждам какво не ти харесва - изброила съм всичко, което ще ти трябва според мен, ако мислиш, че не е достатъчно, защо питаш.

Относно лекарствата - не бих предприела самолечение на бебе на 1м. Та то е малко дори за панадол  ooooh! За какви лекарства говорим изобщо.
За плажното масло - бебета под 6м. ИЗОБЩО не им е работа под слънцето, нито пък е хубаво да ги мажеш със слънцезащитни продукти - колкото и скъпи и "безредни" да са..

Ам.. количката да не забравите !

# 22
  • Мнения: 1 409
Благодаря Сиска! Hug

# 23
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Освен всичко изброено по-горе,мисля че ще е добре да вземеш и ел. кана.
На тази възраст бебето има нужда от храна,сън и майчина грижа,без значение къде.
Приятно изкарване на морето.  grinning039

# 24
  • София
  • Мнения: 137
и ние ще ходим на море след няколко дена.Казах на докито и той даже каза ,че това е чудесно. Естествено за малко на плажа и под чадъра. Написа ми обаче и няколко лекарства ,които трябва задължително да имам нещо за диария,за алергия, за температура и май още нещо имаше ....така че и ти си набави лекарства преди това.   bouquetПриятно прекарване

# 25
  • Мнения: 459
Супер ще му се отрази на бебока ще видиш!

За нещата които да носиш, няма нещо специално: кошарката, шишета, АМ, биби, играчки (памперси и мокри кърпички ще си вземеш от там) малко лекарства които ти препоръча педито

Приятна почивка!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт