Длъжен ли ви е някой за нещо в тоя живот...

  • 1 395
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 697
Баща ми е адски длъжен на моя Анимус Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 6 798
Ами да, смятам че доста хора са ми длъжни за доста неща, както и аз на тях. Все пак си има принципи и трябва да се спазват. Точно както е написала [ VG /b].

# 17
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
При сключен договор (или уговорка) естествено, че някой дължи някому нещо.
Иначе всичко е въпрос на добра воля. Не смятам, че родителите ми, съпругът ми, децата или приятелите са ми длъжни. С каквото и да било. Ако съм правила нещо за тях, съм го правила без умисъл и без да си правя тънки сметки.
Никак не обичам сметки от типа на: "Сега аз те гледам, дете мое, за да ме гледаш ти на стари години".

# 18
  • София
  • Мнения: 1 103
 Смятам, че всички около мен са длъжни ако не могат да ми помагат, то поне да не ми пречат да си живея живота както искам.

# 19
  • Мнения: 2 407
Родителите ми да ми помагат като могат!Иначе никой не искам да ми е длъжен с нищо!

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 179
Мислите ли че някой нещо ви е длъжен в тоя живот.

А ти какво мислиш по въпроса, някой на теб длъжен ли ти е?
Сори ама искам да знам, също така какво те е подтикнало да пуснеш темата

# 21
  • София
  • Мнения: 383
Дължа и на мен са ми длъжни другите дотолкова, доколкото не навлизат директно в личното ми пространство и не нарушават моите права.
Дължа на децата си любов, за да израснат спокойни и уравновесени самостоятелни хора. Дължа им добър старт в живота според моите и техните способности - добро образование. Оттам нататък всеки по пътя си.
Дължа на мъжа ми честни отношения, разбиране, е, и любов, естествено, но от онази другата.
На родителите - уважение.
Изброените неща се дават безрезервно и от сърце. Но в момента, в който ми се каже - длъжна си да ме обичаш, защото съм ти съпруг, или трябва да ме гледаш на старини, защото аз съм те гледала като малка, или понеже си ми майка, трябва да ми купиш апартамент - е ей тук вече си показвам рогата. newsm48

# 22
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Не, но колко хубаво би било, ако са ми длъжни всички  Joy

# 23
  • Мнения: 1 339
Никой за нищо не ми е длъжен, но и аз не съм длъжна Naughty

Общи условия

Активация на акаунт