Трудно ли заспиват бебетата ви ?

  • 3 312
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Цитат на: Bili
Цитат на: Нинчето1
Цитат на: nikol78
Естествено, че е вредно за крачетата, не сте ли ходили на ортопед? Не четеш ли статии? Има достатъчно изписано по въпроса ........ а да не говорим какви снимки са поместени в статиите, които показват резултата от повиването  Sad
За прибирането на ръцете - накарай някой да те върже теб за една нощ и после кажи как е ......


ДА, ЧЕТА СТАТИИ!!!! ИЗ НЕМСКИТЕ СПИСАНИЯ ЗА БЕБЕТА. ЗА СПРАВКА СПИСАНИЯТА СА ОТ ТАЗИ ГОДИНА, МОГА ДА ТИ ПРАТЯ АКО ИСКАШ #Silly  #Silly  #Silly
КАКВИ СА РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ ПОВИВАНЕТО? КАТО СИ СПЕЦИАЛИСТ, НА ВРЕМЕТО КАТО СА ГО ПРАВИЛИ ТА КАКВО, ДА НЕ БИ ДА ИМА НЯКОЙ ДЕФОРМИРАН ЗАРАДИ ТОВА
ИЗОБЩО НЕ ГО СТЯГАМ ДЕТЕНЦЕТО, НЕ ВИЖДАМ КАК ЩЕ СЕ ДЕФОРМИРА, ИгАтИ И ПРОСВЕТЕНИТЕ

Много мразя да се впускам в такива спорове,но именно защото са повивани бебетата навремето сега има толкова деформирани,както ти се изразяваш хора или иначе казано-деформации на тазобедрените стави.И това постоянно повтаряне-немски списания,немски спецове blahblah -извинявай ама звучи доста несериозно и малко смешно даже.

 newsm74   bg
Явно някой хора влизат във форомите само да си чешат езиците.

# 46
  • Мнения: 303
Толкова жени накуп   bigdance2 ... няма начин да няма такива ситуации  Embarassed

# 47
  • Мнения: 431
Що не се сбиете онлайн. Егати пазара. #Bad Talk  #Sniper  : #Silly

# 48
  • Мнения: 532
За спането според мен си зависи от детето.От родилния дом девойката съм я свикнала да си заспива сама , но тя винаги така си е  smile3524  и никога не е имала колики или каквото и да било вечер.И никога не съм давала на никой (баби , лели , чичовци....) да го друскат , люлеят .......Някъде около 3 месеца се научи да си вади бибата от устата и беше голям зор.Стояла съм да и държа ръцете да не си стига устата, но ни подариха спален чувал с ръкави , който ни беше доста голям (не можеше да си вади ръцете от ръкавите ) и така пак си заспива сама защото не си стига бибата.
За повиването ( извинявам се че не е по темата )
1.Децата ги повиват още от родилния дом.
2.До 90- те години като всички са повивани ( включително и вие уважаеми майки) какво ви се е случило .Да не дава господ , изкривявания и др.такива може да са от много други фактори.
3.Моето дете в първите дни като се прибрахме съм му прибирала ръчичките , защото се стряскаше от тях и забравете да заспи.Когато мубяха прибрани даже се усмихваше на сън.
4.Вярно е , че на запад вече не отричат повиването (ама ние нали сме все наопъки - когато те не повиваха ние да , а сега ние не повиваме те да), напротив поощряват го.
Пак се извинявам за отклонението , ама детето ще покаже как му е най - добре ( а и както сте го свикнали ).

# 49
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
И моята бебка се стряска когато е по гръб и ръчичките са и свободни. Наблюдавала съм я-тъкмо се унесе и изведнъж потреперва, стряска се и започва да плаче. Откакто е станала на 1 месец спи по коремче-така неможе да маха с ръчички. Процедурата е приспиване на ръце-10-15 мин или на гърдата и след това в леглото по коремче(спи спокойно до сутринта). Напоследък се порбвам да я  приспивам в кошарката по гръбче, но повече от 2 часа не изкарва. Размърдва се, следва обръщане по коремче и така до сутринта спокоен сън

# 50
  • Мнения: 955
Сина ми е на 11 месеца. Заспива много трудно след като хубаво си пореве, чак към 12 часа вечерта. Отказах се да прилагам, каквито и да било техники - не дават резултат. Има бебета, които обичат да си пореват преди сън, може би това е неизразходена енергия през деня ли, що ли .....?

# 51
  • Мнения: 303
viliandar, sigurna li si 4e e bezopasno tova zaspivane po korem ot tolkova ranna vazrast? t.e. to ve4e detentseto si e porasnalo...4etoh 4e pri detsa pod 6 mes. vazrast, koito zaspivat po korem zna4itelno narastvat slu4aite na Sindrom na vnezapnata detska smart. ne iskam da te plasha no.... Embarassed

# 52
  • Мнения: 1 038
Никога не съм я приспивала,вече е на повече от две години и,като я слагам да си ляга й пожелавам лека нощ,казвам й,че я обичам и излизам от стаята.Винаги е било така,и се надявам така да си остане. Wink

Общи условия

Активация на акаунт