Нели стана мама на юнаци двама!!!!

  • 2 195
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 950
Честито, Нели! Желая ви само здраве!!!!!!!!!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Каси, прати й поздрави от мен! Hug

# 16
  • София/ Плевен
  • Мнения: 354
Честито, Нелка!    bouquet

От тук нататък започва купона с толкова много мъже вкъщи!
Прегръдки от мен и моите съкровища!

# 17
  • софия
  • Мнения: 555
Честито Нели! Много хубави моменти за цялото семейство!   bouquet

# 18
  • Мнения: 1 069
Здравейте и от нас! Благодаря на всички за прекрасните пожелания!

Вече сме си в къщи. Малките юнаци за сега са сравнително кротки, но ни мъчат колики. На мен кърма така и не ми дойде, но се мъча да ги слагам на гърда. Усилията са огромни, много ми е трудно, не знам до кога ще мога така да се мъча.

Те самите се успокояват със цокане, но половин час по-късно са гладни. Като им дам 60мл АМ и после спинкат спокойни. Не знам има ли шанс да ми дойде изобщо кърма и най-вече дали ще е хранителна, защото ако само им пълни тумбачеата.... и после пак плачат от глад... То е един кошмар, аз нямам и половин час свободен при това положение. Хем ми се иска да не ги мъча, а и себе си да не тормозя. Не ми се иска да се отказвам, но като нямам какво да правя?!?!?!? Ям всякакви неща за стимулиране на кърма, пия чайчета, ама .....

Според мен стресовата седмица около самото раждане и последствията които станаха са причината да нямам кърма. Много проблеми имах, а и създадох на лекаря който ми направи секциото. Този постоянен тормоз май е причината да не слезне нищо.

# 19
  • Мнения: 7 803
не съм спец по кърменето, но нехранителна кърма мисля, че няма  Peace ако си твърдо решана да кърмиш, обърни се към някой, който е наясно в подфорума кърмене или потърси Aila. ако мислиш, че ти е много трудно и се чувстваш спокойна с АМ, смятам че е по-добре да спереш опитите  Peace

# 20
  • Мнения: 1 165
Здравейте и от нас! Благодаря на всички за прекрасните пожелания!

Според мен стресовата седмица около самото раждане и последствията които станаха са причината да нямам кърма. Много проблеми имах, а и създадох на лекаря който ми направи секциото. Този постоянен тормоз май е причината да не слезне нищо.

Нели, добре дошла отново! Би ли разказала когато имаш мъничко свободно време за секциото и всичко преди и след него в темата за секциото?! Благодаря ти! Целувки на твоите юначета!

# 21
  • Мнения: 3 638
Нелка, чак сега ти чета постинга, че имаш проблеми с кърменето  Sad Стискам палци да успееш!!! Не съм специалист, но защо не опиташ да се изцеждаш, за да стимулираш кърмата. Иначе момченцата ти добре ли сучат? И на мен първите дни ми беше доста трудно, системи, банки кръв, катетър - даваха ми ги на всеки 3 часа и трябваше да сучат по мин. 20 минути, почти мъчение си беше. Мариза беше доста слабичка и не сучеше добре, постоянно я галех под брадичката, за да суче... За два дни беше свалила 200 гр! Но после лека-полека всичко си дойде на мястото. Дано и ти успееш, упорствай до последно и не се предавай! Hug

Общи условия

Активация на акаунт