"Писмо", което ме накара да се замисля!

  • 7 666
  • 164
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Миии, щом продължава по веригата, значи не е толкова зле направено.
Иначе, вече взехме да свикваме с мисълта /и с много още други от сорта/. Вкоравяваме се.

# 16
  • Мнения: 3 271
На мен ми е в подписа от рано тази сутрин.

# 17
  • Мнения: 3 271
Няма да доживея до тогава

А децата ти или внуците ти и т.н
Винаги ме е изумявало това изказване

# 18
  • Мнения: 332
Нищо чудно така да изглежда Земята след години. Какво правим ние това да не се случи? Нищо, освен да рушим и замърсяваме природата. Фактите говорят сами: застрояването по морето и зимните курорти, замърсените реки, язовири и т.н, унищожителните пожари. Всичко това се дължи на човешката немърливост и безхаберност. Където и да идеш, навсякъде е зарито с  боклуци  #Cussing out

# 19
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Аз пък нищо не отворих newsm78

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
хареса ми замисъла...

# 21
  • Мнения: 789
Е още по-гадно ми стана като прочетох някои от мненията Sad В свободна държава живеем, всеки може да си казва, каквото си иска, но все пак да неречеш това спам, някак си не ми се връзва. Спам-а е нежелана поща, най-често с рекламна цел. Тук какво се рекламира? Аз ли не разбрах или.....  newsm78 Болен или здрав мозък го е измислил, не мога да кажа. Не познавам автора. И за мен е поднесено по странен начин, но едва ли щях да му обърна внимание, ако беше по стандартния.

Който иска да се трогне, да го направи. Който иска да остави нещо хубаво на децата си, да се постарае. Имаше една мисъл (забравила съм на кого  Confused ), че земята не е наша, а сме я взели на заем от децата си. Точно днес си казах, че е така.

Благодаря на тези, които са го харесали и които ще се постараят децата ни да не са като тези от "писмото"!

# 22
  • Мнения: 2 407
истина..................

# 23
  • Мнения: 5 468
Напълно вероятно така да стане след години. Ние няма да сме живи, но децата ни и тяхните деца ще бъдат.
Ами какво да направим? Да садим дървета? Аз съм навита Peace. Ще бъде голяма авантюра и същевременно - удовлетворение.

# 24
  • Мнения: 789
Напълно вероятно така да стане след години. Ние няма да сме живи, но децата ни и тяхните деца ще бъдат.
Ами какво да направим? Да садим дървета? Аз съм навита Peace. Ще бъде голяма авантюра и същевременно - удовлетворение.

Ок, хареса ми. Айде да направим една кампания. Сериозно!!! То и без това след тези пожари и сечове не е като да няма нужда.

Ама не е и само до дърветата. Още довечера ще изръчкам мъжо да смени капещия кран в банята например.

# 25
  • Мнения: 5 468
Няма да доживея до тогава

А децата ти или внуците ти и т.н
Винаги ме е изумявало това изказване

И мен.
След мен и потоп..., какво ще му мислиш.
И аз ще си го сложа в подписа. Добра идея ми даде Peace.

# 26
  • Мнения: 118
Най вероятно наистина това да чака нашите деца и внуци, а може да се случи и преди 2070, защото сами виждаме, че вече няма сезони и това глобално затопляне няма да ни донесе нищо добро. Но най лошото е, че нищо не правим по въпроса Embarassed

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Какви са тези глупости ?  Shocked

# 28
  • Мнения: 7 837
Все ми е тая, кой го е измислил. Не ми трябват подобни клипчета, за да пестя вода, електричество, да разделям боклука или да се опитвам да върша нещо екологично-угодно в ежедневието си.

Още довечера ще изръчкам мъжо да смени капещия кран в банята например.

Добре че видя писмото, за да ти запука.

# 29
  • Мнения: 5 468
Не ми трябват подобни клипчета, за да пестя вода, електричество, да разделям боклука или да се опитвам да върша нещо екологично-угодно в ежедневието си.
Кейси, някои хора ще се повлияят от това. На теб не ти трябва, но не всеки е така отговорен.

Общи условия

Активация на акаунт