bebe

  • 2 040
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 209
Защо ли ми мирише на пързалка?  newsm78

Някой си седи и се забавлява...
И такива случай ли има newsm78

Голяма пързалка...

vendeta66 дай повече инфо в заглавието...  Thinking

# 16
  • Мнения: 65
Виж това,ама кой знае...А бе да е живои и здраво- другото е шник-шнак  Wink


Ако планирате да имате момиченце, придържайте се към този хранителен режим:

Препоръчителни храни, ако желаете да забременеете с момиче:
Доматите се препоръчват само варени или на сос.
Позволени са морковите и лука.
Тиква в много минимални количества.
Препоръчват се само цитрусови плодове, останалите са забранени.
Бадеми, орехи, лешници, фъстъци са позволени.
Яйца – позволени са, дори и в по-големи количества.
Алкохол – само бира и вино в умерени количества.
Бели млечни сосове (бешамел), фрикасе и т. н. са позволени и желателни.
Тортички – желателно е да са домашни и млечни.
Бисквити, солети, гризинки и всякакви други хрупкавини са полезни, стига обаче да са безсолни и без мая, което навежда на мисълта, че е най-добре да са домашно приготвени.
Млечни десерти и кремчета – домашно приготвени да се консумират поне по два пъти на ден.
Сладоледите са позволени, въпреки че отново се препоръчват домашно приготвените.
Минерални води е добре да са богати на калций и магнезий и почти без калий и натрий.
Чешмяна вода е позволена.
Захар, мед, зехтин, ориз, макарони и други подобни, брашно, чер пипер, подправки, горчица без сол, домашни кремове и сосове са позволени.

Сол, набухватели, мая, готови супи и храни, консерви, пици, газирани напитки, ефервесцентни лекарства са забранени.
Телешко, пиле, говеждо, риба – не повече от порция на ден.
Морски дарове – не се препоръчват.
Ябълките, като най-достъпен плод за българките, обаче не са позволени, ако желаете да забременеете с момиче.
Колбасите не са позволени.
Кестените не са позволени.
Бял хляб – по възможност да се елиминира от менюто.
Пълнозърнест хляб – отново в минимални количества.
Магданозът не е препоръчителен.
Бобени храни не се препоръчват.
Консерви и готови храни не са позволени.
Какаото е забранено.
Кисели краставички, различни видове туршии не са позволени.
Гъбите не са позволени.
Различните видове маслини също не са позволени.
Бананите не са позволени.
Сушените плодове не са препоръчителни.
Солта – не бива да се включва в менюто, да се избягва колкото се може повече.
Газираните напитки не са позволени.


http://www.az-jenata.com/index.php?page=article&aid=3803

# 17
  • Мнения: 2 309
A za bliznaci kakva e receptata Thinking

# 18
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045

Зависи какви ги искаш, Рожбо Mr. Green. Ако искаш момче и момиче - яж смело всичко, тя храната ще се разпредели по предназначение Laughing

# 19
  • Мнения: 481

Ако искаш момче и момиче - яж смело всичко, тя храната ще се разпредели по предназначение Laughing

Вес, с това направо утрепа коча с лопатата  341uu  rotfImbo

# 20
  • Мнения: 3 675
Да ви кажа право това за определянето на пола на бебето чрез храни, сперматозоиди са си живи ала бала работи.Аз имам приятелка биолог, която ми каза, че няма х и у сперматозоиди, всички сперматозоиди са си само с у хромозома, пола на детето се определя от това как се обменят хромозомите в процеса на сливането, тъй че пола на бебето си е чиста случайност. Тук не влият нито храни, нито секс преди или близо до овулацията, пола на бебето е въпрос на случайност.

# 21
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Гита, никой не е казал, че има х и у сперматозоиди Laughing. Има х и у хромозоми, които определят пола на човека. При жената половата двойка хромозоми са х и х, а при мъжа са х и у. И съответно ако се съчетаят х и х, се получава момиче, а с х и у е момче. Peace

# 22
  • Мнения: 3 675
исках да кажа, че при мъжа няма ху хромозоми в мъжа.при жената са хх, но ако при мъжа са ху при оплождането на яйцеклетката ще станат май много х хромозоми ххх.

# 23
  • Мнения: 3 675
извинявам се за глупостите, които съм написала, ама нещо ме няма с главата тази сутрин, пък и ми се вие свят.дори и един ред от превода си не мога да напиша, само се прозявам. моля за извинение.

# 24
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
При сливането на 2 клетки ДНК спиралата се разплита, така да се каже. Представи си дървена стълба, срязана през средата по дължина. Е това е "разплетена" ДНК. В едната половина е х хромозомата, а в другата е у. По този начин или х или у хромозомата се съединява с половината от днк спиралата при жената.

Естествено, има и ххх и хху, но това вече са генетични мутации.

Общи условия

Активация на акаунт