TERRANOVA-какви парцали само

  • 7 133
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
Наистина е доста парцаливо, но чат- пат се намира и по нещо свястно. Още преди съм си купувала доста дрехи от там, някои са изкарали, други не, зависи. Имах едни дънки, които ги изпрах 2- 3 пъти и се разшириха доста и не ставаха за носене, още ме е яд като се сетя, защото не бяха купени от намаление. Други дрехи пък съм ги носила много време.
Затова си струва да се пазарува само от разпродажба, иначе не си струва парите Stop
Скоро си купих един далматински колан, прибрах се вкъщи, извадих го от торбата и горната част на катарамата падна на земята ooooh! трябваше да я лепя после.
А като допълним и факта, че там позволяват на всеки да рови, дърпа и разнася дрехите, нищо чудно че има лекета, скъсани шевове и т.н.

# 16
  • Мнения: 1 339
Абе намират се и хубави неща, стига да се порови човек. Но с тези цени дето ги пускат на намаленията не се и учудвам да има петна и дефекти....  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 2 673
последното нещо, което си купих беше панталон - много хубава материя ,добре ушит..Намален от 79 лв на около 40 . Много си го харесвам. Но общо взето ...едно време имаше доста по-качествени неща. Сега в Илиянци ще се намерят сигурно по-свестни неща..

ааа и колан си купих с огромна катарама - цвете с камъни.

# 18
  • Мнения: 2 407
Аз си купих доста хубави неща от там и съм доволна!

# 19
  • Мнения: 118
и аз вчера минах оттам, наистина беше голяма лудница, всеки дърпа ,рови. Но пък си намерих готина риза без ръкави за 7.90. Съгласна съм, че последните години зареждат само боклуци и материите са ужасни, но пък понякога изкачат и сладурски неща.

# 20
  • Мнения: 511
Купих и аз преди около месец си купих два потника за около 6лв, нищо особено!
Следващите които следват да пускат парцали са Бенетон.
Зара, Манго, Теранова, Бенетон все една хава. Но макар и рядко изскача по нещичко да ми влезе в торбата  Blush

# 21
  • Мнения: 2 229
Да, в последно време са само парцали! ooooh!
Преди няколко години имаше хубави нещица, после станаха по-парцаливи, но наистина като се разровиш из цееееелия магазин, се намираха 1-2 хубави неща, но сега нищо няма! Confused И материите са покъртително гадни на блузките и потничетата, имам чувството, че някой ги е носил с месеци... Rolling Eyes

И винаги са ме дразнели с номерацията си, изобщо не си отговаря - аз определено не съм чак толкова клечава, но за панталони даже ХS ми е голямо понякога.

# 22
  • Мнения: 11 747
мда,за номерата е така и Слава богу за мен де!Побирам се идеално в L размер,иначе гола щях да си остана.То другаде дрехите не ми и стават.И в XXL не влизам. Confused

# 23
  • Мнения: 2 199
Да за съжаление парцалки, но в сайта им много неща ми харесват
http://www.terranova-on-line.com/
Но тука  Stop Stop Stop

преди месец си купих ленен панталон размер М в момента е ХХL  Tired
вярно, че лена се отпуска но... Crossing Arms
а топове си купувам да , ползвам ги като спя  Mr. Green

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Повечето дрехи са от просто памучно трико за тениски.
Затова изглеждат като парцали.
Не мога да нося рокля или пола от такъв плат.
На тинейджърите може и да им харесва.
Зимните неща по-  стават,защото са от други материи.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 553
За такива пари , такива парцали! Peace

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Никога не съм си харесвала дреха от там. И на мен като на повечето от вас повечето неща ми приличат на парцали.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 797
Само спортни долнища евентуално пазарувам от там.

# 28
  • Мнения: 28
Напълно съм съгласна, наистина качеството е ужасно. Влизам доста рядко, обикновено подлъгана от шаренийката или от нещо лъскаво  Crazy Обикалям си, да разгърна максимум 3-4 неща и си излизам. Никога нищо не ми харесва, пък и понякога цените изобщо не са реални. Не ми е от любимите магазини  Rolling Eyes

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 213
Преди 2-3 години качеството и видът на дрехите там сякаш наистина бе друго, спомням си, че пускаха (в Бургас) много хубави кожени якета по 200-250 лв. Сега ми изглежда на магазин втора употреба, като че ли сега са много по-лоши. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт