TERRANOVA-какви парцали само

  • 7 144
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 906
Аз имам няколко блузкии един страхотен панталон, които много си ги харесвам. Купувани са миналата година и изобщо не са  мръднали.
Преди две седмици влизах в магазина им в Милано. Имаше голямо намаление и се надявам да си харесам нещо. Обаче като влязох  #Crazy се отказах. Материите не съм ги заглеждала много, но моделите бяха направо ужасни!

# 61
  • Мнения: 189
За няколко години съм се излъгала да вляза 5-6 пъти в Теранова и никога нищо не ми е харесвало. Само преди 4 години едно палто ми хвана окото. Освен това ми е направило впечатление, че в магазина на Витошка, от вратата те следят с очи двама младежи, все едно си влязъл да крадеш...

# 62
  • Мнения: 9 865
Аз съм влизала в магазин в Щутгарт, преди 1.5г., дрехите не бяха в кошове, бяха си на закачалки, но за разлика от тук бяха подредени и изгладени. Естествено, че нищо ососбено не бяха, но изглеждаха прилично. Цените са си същите.
В Манго съм си купувала много приятни неща и всичко си ми стои и като материя, и като цвят. Чантите, които имам са също здрави, но и там има тенденция към изпростяване вече, това важи и за Бенетон, има все още доста хубави неща, но си личи накъде отиват работите. Все пак това са си масови марки, ако можех щях да пазарувам Прада, но не мога...

# 63
  • Мнения: 1 941
Ужасен ужас!

# 64
  • Мнения: 1 464
Май никой не ги харесва Sickи аз съм разочарована,дори и от Бенетона вече Tiredсамо детските там ми харесват Wink

# 65
Ами дрехите за предимно за младежи ...  Grinning Аз напримерно много харесвам някои модели , но няма спор , че преди дрехите им бяха мн по-хубави.

# 66
  • Мнения: 1 941
И аз се разочаровах много от Бенетон. Наскоро си купих една чанта, буквално след 2 дни се разши. Вярно не е кожена - ей така просто за лятото. Като й погледнах шевовете отвътре и направо лошо ми стана. Все едно 3 годишно дете я беше шило. И като цяло ми прави впечатление, че качеството на дрехите пада. Сега остава единствено да ги направят като на Манго и Теранова

# 67
  • Мнения: 2 309
Теранова,Зара,Манго...ужас ooooh!

# 68
  • Мнения: 511
В Пловдив, в дребното магазинче на Бенетон все още се намира по- нещо качествено на съответстващата му цена, но напоследък е масова практика да се занижава качеството а и такива прости материи  ooooh! Не мисля че си заслужават само защото са Бенетон- световно известната марка.
H&M поне винаги са си били боклучки, след 2 пранета и дотам.
Преди 2-3 години Бенетон имаха страхотни неща, купувала съм си много качествено бельо от там, но вече са верига за долнокачествена конфекция.
И на мен ми се пазарува от скъпи бутици, но не са ми  по джоба, така че ще търся алтернативи Thinking

# 69
  • Мнения: 6 914
Преди 2-3 години Бенетон имаха страхотни неща, купувала съм си много качествено бельо от там, но вече са верига за долнокачествена конфекция.
Аз си купих бельо от Бенетон в началото на годината и съм доволна, материята се оказа много приятна. И честно казано като цяло не съм забелязала кой знае каква промяна точно в Бенетон, но знам ли, може и те натам да вървят.

Общи условия

Активация на акаунт