Ще си прави ли някой химичен пилинг тази есен?

  • 14 164
  • 76
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 616

Точно от този на Ейвън съм доволна. Sunglasses Орифлейм също имат такава система.
Това което сега намерих е на Ланком,   MD Skincare, Chanel, някои други

Стики, настръхна ми косата от цените на някои от посочените продукти! Laughing Ползвала съм микродермабразиото на Орифлейм - резултат никакъв. Доколкото знам, ефект на лек химичен пилинг имат тониците на Биотрейд, но не съм ги ползвала още. Ето линк:
http://biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=11

# 31
  • Мнения: 3 835
То и медицинският химически пилинг е солен като цена  Wink
Значи за Орифлейм съм се заблудила - комплектът е за микродермабразио, не е химически пилинг.
А за тоника на Биотрейд съм чела добри отзиви.  Peace На мен обаче ми се стори агресивен и не съм го ползвала.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 225
При моята козметичка химическият пилинг струва 35 лв.Микродермабразиото на Орифлейм наистина не става!

# 33
  • Мнения: 3 835
С каква киселина ти прави процедурите?

# 34
  • Мнения: 1 685
 PeaceЗаписвам се да следя-специално за професионалния пилинг по салоните-иначе на Ейвън този в 2-те стъпки си го правих миналата есен и съм много доволна.За тази ще повторя но смятъм да пробвам по-новия им 1-но съпков такъв.  bouquet

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 225
С каква киселина ти прави процедурите?

Ще попитам специално,защото не съм сигурна каква е киселината.Знам ,че има 3 възможни концентрации.

# 36
  • Мнения: 2 936
аз също ще следя  Peace интересува ме този в салоните!

# 37
  • Мнения: 2 013
А за тоника на Биотрейд съм чела добри отзиви.  Peace На мен обаче ми се стори агресивен и не съм го ползвала.
Nqkoi polzval li e tozi tonik?Nqkakvi otzivi? (izvinete za latinicata,nqmam kilica tuk)

# 38
  • Мнения: 7 947
А все пак бихте ли споделили кои са вашите козметички, защото се чудя къде да отида! От както забременях - спрях с всякакви процедури и нямам координати на добра козметичка или салон - затова питам Laughing

# 39
  • Мнения: 1 149
Направих си пилинг с бадемова киселина  през август. Много е лек, беленето на кожата е фино, трицевидидно.Ще го повторя 2-3 пъти.Ефектът е слабичък след първия път.
Колко ти струваше това удоволствие-ако не е тайна.Аз си правих с плодови киселини и най евтиният пилинг там където ходя е 50лв.

# 40
  Виктори, пращам ти подробностите на лични.

# 41
  • Мнения: 7
здравейте на всички, аз си правих миналата зима дълбок химичен пилинг като го редувах с повърхностен. Имам общо 6 процедури - 3 лек и 3 дълбок. Правих ги във ВМА при Доктор Наталия Боянова. Много съм доволна, но най-важното после е хидрагиращия крем и постоянна слътцезащита.
А като проблеми имах белези от акне - релефни и цветни, много непрятни, които се повлияха страхотно. Но сега искам да направя още 1 процедура през октомври, за да си освежа лицето и имам нови малки петънца от нови пъпки. Единствената забелажка да не се прави почистване на лице - стискане, преди процедурата, защото се появяват кафеви петна. Имам малко на носа и бузите и затова ще правя процедурата октомври.
Купих си пролетта тоника на биотрейд, страхотен е, но като почна слънцето го спрях. И сега преди да отида на процедура, ще го ползвам него, зада подготвя кожата си.

# 42
  • Мнения: 1 616
А за тоника на Биотрейд съм чела добри отзиви.  Peace На мен обаче ми се стори агресивен и не съм го ползвала.
Nqkoi polzval li e tozi tonik?Nqkakvi otzivi? (izvinete za latinicata,nqmam kilica tuk)

Ниа, в този форум момичетата публикуват отзиви за използвани козметични продукти. Ето ти линк към темата за Биотрейд:
http://forum.cosmeticsclub.org/forum/viewforum.php?f=113&sid … 7d217886df823e563

# 43
  • Мнения: 3 835
Днес в Аптека Ремедиум видях Комплект на Лиерак (Peeling Kit) за домашен пилинг - с 20% гликолова киселина. Цена 290лв.

# 44
  • Мнения: 2 936
  Виктори, пращам ти подробностите на лични.

напиши и на мен подробности   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт