Ще си прави ли някой химичен пилинг тази есен?

  • 14 165
  • 76
  •   1
Отговори
# 45
Реших се и аз да си направя хим. пилинг. Може ли някой да ме открехне колко горе - долу струва самия химически пилинг във ВМА. Записах се на преглед на дерматолог там и прегледа разбрах, че е 40 лв. А самия химически пилинг горе - долу колко е?  Joy

# 46
  • Мнения: 83
Ох, така се бях навила на пилинг, ама в друга тема четох не много хубави неща... Най-важните бяха временния ефект и опасността от поява на петна, дори и при мазане с кремове с висок слънцезащитен фактор. Ходих при дерматолог за консултация. Предписа ми разни мазила, които да използвам преди пилинга. Специално от хидратиращия лосион съм много доволна. Другата седмица започвам да се мажа с Neostrata с гликолова киселина.
Колебая се и май ще се откажа от пилинга. Ако равносметката е голям процент вероятност от поява на по-грозни петна и маниакално пазене от слънце... Сега използвам 40 фактор и не ми се ще да го увеличавам. Чудя се дали плодовите и билковите пилинги не са по-щадящи и не с такива рискове?! newsm78

# 47
  • Мнения: 170
teo_711, би ли споделила повече подробности за пилинга на Avon, какъв беше точно проблема ти и какъв резултат постигна  Praynig Praynig Praynig
От години имам петна по лицето, станах като географска карта, но не мога да се реша за професионален химически пилинг, отрицателните мнения са повече и се страхувам да не си правя по-голяма поразия. Но ме заинтригува с този пилинг на Avon и чакам инфо,pls.   

# 48
Ох, така се бях навила на пилинг, ама в друга тема четох не много хубави неща... Най-важните бяха временния ефект и опасността от поява на петна, дори и при мазане с кремове с висок слънцезащитен фактор. Ходих при дерматолог за консултация. Предписа ми разни мазила, които да използвам преди пилинга. Специално от хидратиращия лосион съм много доволна. Другата седмица започвам да се мажа с Neostrata с гликолова киселина.
Колебая се и май ще се откажа от пилинга. Ако равносметката е голям процент вероятност от поява на по-грозни петна и маниакално пазене от слънце... Сега използвам 40 фактор и не ми се ще да го увеличавам. Чудя се дали плодовите и билковите пилинги не са по-щадящи и не с такива рискове?! newsm78
E да ама моето лице, ако продължава така , ще заприлича на гъба. Имам вече дупки по бузите, а пъпките се появяват отново и отново, и освен да загноясват не минават. Остават ми и белези. Имам и много вътрешни пъпки, които стоят като топчета. Имам и на едно място съсирек от пъпка и само се съсирва с кръв и не минава. Лицето ми е ужасно. Даже пробвах и Лептена не помага, да знаете

# 49
  • Мнения: 3 410
Викито, нали знаеш че акнето не е само козметичен проблем и освен с кремове и различни козметични процедури трябва изчистване на организма от токсини, правилно хранене и справяне с хормоналния дисбаланс,така че битката е жестока

# 50
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240
Ох, така се бях навила на пилинг, ама в друга тема четох не много хубави неща... Най-важните бяха временния ефект и опасността от поява на петна, дори и при мазане с кремове с висок слънцезащитен фактор. Ходих при дерматолог за консултация. Предписа ми разни мазила, които да използвам преди пилинга. Специално от хидратиращия лосион съм много доволна. Другата седмица започвам да се мажа с Neostrata с гликолова киселина.
Колебая се и май ще се откажа от пилинга. Ако равносметката е голям процент вероятност от поява на по-грозни петна и маниакално пазене от слънце... Сега използвам 40 фактор и не ми се ще да го увеличавам. Чудя се дали плодовите и билковите пилинги не са по-щадящи и не с такива рискове?! newsm78
E да ама моето лице, ако продължава така , ще заприлича на гъба. Имам вече дупки по бузите, а пъпките се появяват отново и отново, и освен да загноясват не минават. Остават ми и белези. Имам и много вътрешни пъпки, които стоят като топчета. Имам и на едно място съсирек от пъпка и само се съсирва с кръв и не минава. Лицето ми е ужасно. Даже пробвах и Лептена не помага, да знаете
пробвай ПИТИВАЛ на Ла Рош посе. мисля, че ще ти помогне!
аз още се чудя и се мая дали да си пипам лицето и да си правя пилинг... струва ми се рисковано.
моля ви, не си давайте парите за пилинга на Ейвън, просто няма смисъл!

# 51
  • Мнения: 3 835
teo_711, би ли споделила повече подробности за пилинга на Avon, какъв беше точно проблема ти и какъв резултат постигна  Praynig Praynig Praynig
От години имам петна по лицето, станах като географска карта, но не мога да се реша за професионален химически пилинг, отрицателните мнения са повече и се страхувам да не си правя по-голяма поразия. Но ме заинтригува с този пилинг на Avon и чакам инфо,pls.   

Не съм тео, но ще споделя аз какво постигнах още при първите процедури.
1. Забележимо свиване на порите.
2. Изравняване на текстурата на кожата - (и аз бях като сюнгер дотогава.)
3. Значително избледняване на пигментациите.

Казват че намалява и фините линии, да не кажем бръчки.
Направо ми смени кожата, в положителния смисъл. Не е агресивен и резултатът е наистина страхотен.
С две думи - надмина очакванията ми.
Този продукт ме запали козметиката на Ейвън и оттогава ползвам предимно нея.

Приятелките ми между другото бяха впечатлени от ефекта на този пилинг. Та, тази година 4 ще се подложим на процедурите.
Те са с нормална, чувствителна и суха кожа. Моята е мазна-комбинирана. Надявам се всичко да мине както трябва.  Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 170
Направо ме нави за пилинга на Ейвън, въпреки че karmacoma има друго мнение за този продукт. Но пък в последния им каталог не го видях, има някакъв едноетапен - това дали е същото. И колко време го ползва, за да постигнеш резултата за който говориш.

# 53
  • Мнения: 240
Иъм си правила химически пилинг на лицето. Беше преди две години. Ефектът след това беше наистина много добър - кожата ми стана гладка и нежна. Но беше временен. След това ми се появиха много петна ... като цяло не съм доволна.

# 54
  • Мнения: 1 685
 PeaceЕми лиа извинявам се Peaceче чак сега се включвам с отговор!Но всъщност Стики направо ми е "взела думите от устата". HugМоята кожа също е комбинирана към мазна-с проблеми-пори,белези от акне/още ме тормози-вечният пубер съм/ и пигментни петънца.Не мога да кажа че ефекта е като след "пълна промяна",но беше видим.Аз го използвах миналата есен-след морето и силното лятно слънце,когато пораженията са най забележителни-а и нали е препоръчително пилингите/сериозните/ да се правят късна есен или ранна пролет.Лицето ми направо сияеше след едномесечния курс GrinningПо принцип аз също бях доста преубедена към подобен тип козметика-но съм страшно благодарна на момичето което ме "зариби" -вече имам доста добри попадения освен пилинга,който със сигурност ще повторя.Сега мисля да пробвам новия им.  bouquet

# 55
  • Мнения: 7 947
Момичета, за акне и белези /всякакъв вид/ най-новото и ефикасно май е лазерна терапия , а не пилинг! Поне след дългите ми проучвания така разбрах! При тази терапия нямало странични ефекти, тя стимулира чрез лазер обновяването на колагена в кожата, което води до изглаждането на кожата! Вчера пуснах една тема за лазерното лечение, ама никой не отговаря...Аз ще ходя др седмица в Боракс на консултация именно за това и после мога да споделя по-подробно! Все пак ако знаете нещо повече - и вие пишете! Laughing

# 56
Вчера си купих ексфолиращия тоник на Биотрейд. През октомври ще го ползвам, направо нямам търпение. Ползвам и други продукти на Биотрейд, от които съм много доволна, и това ме кара да мисля, че и тоникът е с добро действие.

# 57
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240
аз също ще си закупя този тоник на Биотрейд. говорих с една козметичка относно хим. пилинга и не ми се видя много компетентна, за сега отлагам.
сори за мнението ми за Ейвън, но наистина нямаше ефект! а проблемите ми не са чак толкова сериозни. ползвах едностепенния;

# 58
  • Мнения: 25
Аз се чудя и се мая дали да си направя такова нещо. Имам си вече бръчици по челото, червеникави петънца от стари пъпки, искам и по - свити пори. Дали ще има ефект не знам, последно си правих процедура при козметик с витамин С, който се вкарва с ултразвук и резултатът беше 0.
Някой ако смята да си прави пилинг, или вече е правил, моля, да сподели опит - вид киселина, проценти и т.н.
Здравейте, мами!
Вчера влязох за първи път във вашия форум и ми хареса. Затова сега се регистрирах и идвам да споделям мнение. Имам позната, която миналата година си направи химичен пилинг. лицето и преди това беше с много пъпки и петна, а сега е като на дупенцата на отрочетата ни. проблемът е, че около 2-3 седмици се лющеше като змия (ама от добрите:) и кожата и буквално се вееше от вятъра. вчера обаче мойта козметичка ( от Борекс) ми каза, че имало някякъв нов дълбок пилинг, но без този ефект и аз мисля да го пробвам. ще ви пиша какъв е ефекта. като казах Борекс та се сетих - правих си вече лазерна епилация веднъж на триъгълника и засега излизат още косми, но се надявам да спрат.  НО!!! преди това съм правила 5 такива неуспешни опита в Пикасо и никакъв ефект. както и няколкото косъма на брадата, които ми ги изтъниха до положение да не могат да се повлияят от техния лазер и щедро ми обещаха, че ще купят нов рубинен за по-тънките космил което ще рече още бая пари в техния джоб. според мен в Пиксо са крайно некоректни.  има ли още " ощипани"като мен?

# 59
  • Мнения: 2 013
неуспешни опита в Пикасо и никакъв ефект......според мен в Пиксо са крайно некоректни.  има ли още " ощипани"като мен?
Има много, но в темата за лазерна епилация Peace

Общи условия

Активация на акаунт