Възмутена съм

  • 2 392
  • 77
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 103
Обаче тя май е ядосана, абе я ти мини първи hahaha

# 31
  • Мнения: 8 999
И аз съм от недоразбралите. Има ли драма или няма.
А тия пък мъже какво пощръкляха - искам, та искам Касиди. Виж сега, Касиди, как ти излезе име на лесна. Иди доказвай после, че нямаш сестра.

# 32
  • Мнения: 103
И аз съм от недоразбралите. Има ли драма или няма.
А тия пък мъже какво пощръкляха - искам, та искам Касиди. Виж сега, Касиди, как ти излезе име на лесна. Иди доказвай после, че нямаш сестра.

Обърка се нещо, там пише "обвързана", което предполага да  е"трудна".. ти какво сега, за такива младежи ли ни взимаш, дето по-лесни жени ходят, а?  Crossing Arms Whistling Ще се ритаме Mr. Green

# 33
  • Мнения: 7 723
Нищо не вдявам.... Crazy
Кас?

# 34
  • Мнения: 212
Ти не се ли обяви за жена преди малко в една друга тема или аз получавам факсове Mr. Green
Не съм се обявил за жена. Мъж съм си (все още) Simple Smile Но дори и да бях жена нямаше проблем с това да съм любовница на Кас. Да ви кажа под сурдинка и на ушенце ама много тихо да не чуе Кас - Чувал съм от достоверни источници че Кас си пада и по мъже и по жени. Дори са я засичали с две жени едновременно... Можете ли да си представите само... Shocked

# 35
  • Мнения: 7 723
И аз съм от недоразбралите. Има ли драма или няма.
А тия пък мъже какво пощръкляха - искам, та искам Касиди. Виж сега, Касиди, как ти излезе име на лесна. Иди доказвай после, че нямаш сестра.

Обърка се нещо, там пише "обвързана", което предполага да  е"трудна".. ...
Чей ся! При Кас "обвързана" не значи "трудна"...ама аз пак не вдявам.... Crossing Arms
Дали пък не съм по- руса, от колкото си мисля, че съм? newsm78

# 36
  • Мнения: 7 723
... че Кас си пада и по мъже и по жени. Дори са я засичали с две жени едновременно... Можете ли да си представите само... Shocked
Тук си в грешка, ама аз пак не разбирам... Crazy

# 37
  • Мнения: 8 999
И аз съм от недоразбралите. Има ли драма или няма.
А тия пък мъже какво пощръкляха - искам, та искам Касиди. Виж сега, Касиди, как ти излезе име на лесна. Иди доказвай после, че нямаш сестра.

Обърка се нещо, там пише "обвързана", което предполага да  е"трудна".. ти какво сега, за такива младежи ли ни взимаш, дето по-лесни жени ходят, а?  Crossing Arms Whistling Ще се ритаме Mr. Green

Брях! Ой на какааааа!

# 38
  • Мнения: 5 370
Ниииищичко не схващам. Е ли някой някому любовник/ца или не?
По темата за любовницата-ще бъда цинична. Сигурно някога, в някой момент всеки мъж е криввал от пътя. Докато жената е била бременна, докато е кърмела, докато докато..абе ясно е.
Ако това не попречи на семейството-майната му. И ако няма последствия. Даже мисля, че бих се правила нарочно на недоразбрала, нека си мисли. Важното е да си носи заплатата у дома и да няма проблеми във взаимоотношенията ни.
П.С. Едва тази сутрин разбрах защо се казва "останали заедно заради детето". Не че имам проблеми с мъжа си, съвсем не. Просто разбрах какво значим ДВАМАТА ЗАЕДНО за него. ooooh!

# 39
  • Мнения: 1 334
Тука започна да става интересно. newsm78

# 40
  • Мнения: 817
Тука започна да става интересно. newsm78

да и новаците нищо не схващат(поне аз де) newsm78

# 41
  • Мнения: 8 999
Тука започна да става интересно. newsm78

Лошото е, че никой не вдява кое му е интересното. Да каже Касиди - е, или не е.

# 42
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Тука започна да става интересно. newsm78

да и новаците нищо не схващат(поне аз де) newsm78
Аз разбрах! Онзи човек не си го мушел в Касиди, но Борисфх и Хамелеон си оспорват тази чест. Така ли?

# 43
  • София
  • Мнения: 462
. Просто разбрах какво значим ДВАМАТА ЗАЕДНО за него. ooooh!
Какво?

# 44
  • Мнения: 5 370
Тука започна да става интересно. newsm78

да и новаците нищо не схващат(поне аз де) newsm78
БАБА му стара, аз схванах.
Еййй, нищо, че съм дърто, ся ще пробвам да обясня.
Касиди няма нищо общо с драмата.
Просто цитиращата е направила прекалено голям цитат, хванала е анонимната, и е написала името на Касиди. И излиза, че все едно тя е писала ония неща за 'кой-на-кого-точно-какво муши".
Жозефина Холмс си свърши работата и отива да спи (за)доволна. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт