Кой ви 'доведе' тук :)

  • 5 701
  • 217
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 216
няква рецепта за кебап4ета мисля....

# 106
  • Мнения: 3 042
С Гугъл намерих чата на Бг-мама, а и форумът. В чата отдавна не влизам, но от форума не мърдам. Mr. Green

# 107
  • Мнения: 1 858
Сама си дойдох.

# 108
  • Мнения: 687
Чичо Гуугъл ме Фана за ръчичка и ме доведе тук по време на 9-месечния ми бременен период. Но преди 2 години и нещо (през другия 9-месечен период - по стъкмяване на сватбата) се подвизавах в svatbata.noxart.com и бях попадала на линкове насочващи насам. Та тогава форумът ми се стори доста негостоприемен и "затворен". Радвам се (за разлика от т.нар. стари потребители, вероятно : ), че преди година вече не беше така.

# 109
  • Мнения: 3 164
Мъжът ми ме доведе Grinningтой четеше, харесало му и ми препоръча Laughing

# 110
  • Варна
  • Мнения: 966
мен - сестра ми, а нея кой - не знам.

# 111
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Бях бременна и ми трябваше материал за четене,търя в гъгул  и така......

# 112
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Сама се доведох, мнооооого преди да стана мама при това.

# 113
  • Мнения: 544
Гугъла, търсих фирми и идеи за кухни

# 114
  • Мнения: 6 039
аз "светнах" една приятелка за сайта на бг мамма, а тя след няколко месеца за форума

# 115
  • Мнения: 97
Сама дойдох, но колко мами помъкнах след себе си след това....... Laughing

# 116
  • Мнения: 2 849
Бях чувала за този форум и един ден търсих нещо с търсачката, и попаднах тук  Wink

# 117
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Съвсем случайно Гугльо - търсих инфо за кръвни групи ...  Mr. Green

# 118
  • София
  • Мнения: 15 287
Афродита.
Тая исотрия сме я писали вече (тя, аз, Шани) в другите такива теми.
С Шани, Лиорена, Туфи, Фън и още няколко други мамчета пишехме в "Моето бебе"-тогава имаше 20-30 потребители на кръст. И един ден в кроткия ни форум с гръм и трясък дойде Афродита. Обясни ни на 2, на 3 колко нищо не разбираме, ние й наскачахме, тя каза, че ни зарязва да си гледаме работата и ще си ходи да си пише в един друг форум, който е създаден към най-добиря сайт за майчинство, където е редовен потребител, и че изобщо не сме й притрябвали, някой попита кой е този сайт, тя пусна линк към "БГ-мамма" и така ние тихомълком се нанесохме тук. Всички с изпосменени никове.  Laughing
Само Шани нещо се дърпаше и не щеше да се регистрира, обаче и тя дойде.

# 119
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Дъщеря ми!!! И сега ми  е много уютно тука! Hug

Общи условия

Активация на акаунт