Кой ви 'доведе' тук :)

  • 5 668
  • 217
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 455
мъжа ми ми даде идеята и вече може би съжалява Joy

# 196
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 158
Първо четях в дир-а..Оттам разбрах за този форум...След това братовчедка ми забременя и реших да се регистрирам...И май забравих да си тръгна...Мога с открито сърце да кажа,че това е най-готиният форум...  bouquet   bouquet

# 197
  • Мнения: 1 318
Без да искам кацнах тук - търсех нещо в Гугъл, влязох, зачетох се в някаква тема (май "Смешно ли беше раждането") и останах повече от предвиденото Hug

# 198
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Една приятелка ми каза.

# 199
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Сама си се дотътрих.......първо в дира пишех,после покрай работата започнахме и тук.......и ей ме на,сега съм само тук Mr. GreenА иначе,що народ съм завлекла насам..ееехееее.......... Mr. Green Mr. Green

# 200
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
google keyword  "колики" след година и половина  keyword "кумско слово" ...

# 201
  • Мнения: 4 447
бааа, не повна да ти кажа...  Rolling Eyes

# 202
  • Мнения: 147
     Гледах по TV едно предаване  за ДБМ, после разгледах сайта. Там намерих bg-mamma.com и форума. Повече от месец влизах да чета като гост и после се регистрирах. Тук намирам полезна информация, смея се и плача с вас, разтоварвам се. Все още пиша рядко.

# 203
  • Oslo
  • Мнения: 659
Никой не ме е канил, аз сама си дойдох, щото съм нахална! Mr. GreenГугъл

# 204
  • София
  • Мнения: 6 743
Интересна статистика се получава  Grinning

# 205
  • Мнения: 3 498
"17 мига от пролетта..., белязали живота ни" - една от първите теми, които прочетох в този форум. Миговете на Sakri. И на всички останали, които имат смелост да се разголят пред толкова много хора. Странно усещане - да се възхищавам на хора, които не познавам и никога няма да срещна.

# 206
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Аз съм от най-стрите в дир-а. Почти от създаването на форума там. Там мама даде идеята за сайта, помня ентусиазна на момичетата, събирането, писането и подготовката на материалите. После създаването на сайта и изместването на много от майките тук полека-лека. От най-старите останаха май само 5-6-7-8 майки. Та така...

# 207
  • Мнения: 23
Приятелката ми ми направи регистрация и ми даде името и паролата Joy
Имам две деца и умирам от яд,че докато си стоях в къщи да ги гледам не ползвах интернет и не знаех за вас!!!!!Вие сте щастливи мами!!!  Mr. Green

# 208
  • Мнения: 2 070
Изобщо не се сещам, честно.

# 209

Общи условия

Активация на акаунт