Смятате ли, че децата сами си избират родителите?

  • 8 420
  • 125
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 14 654
Стига с това послушание. Послушните се справят по-трудно в живота.
Стига си се хващала за думата. Образно казано.

# 76
  • Мнения: 3 569
Мноу яснУ. Пуснахме обява в "часовете" и един ден детето звънна на вратата.

# 77
  • София
  • Мнения: 62 595
добре, де. Не се хващам.
Не си падам много по послушанието. Ограничава ме като свобода.
Може пък нарочно непослушни деца да се падат на послушни родители.

# 78
  • Мнения: 4 392
След като вярвам в едното, естествено е, мисля, да вярвам в другото.


Има един подводен камък: теорията за прераждането може да освободи някого от отговорност за действията си. Мисля, че заради това църквата я отрича. Някои мнения тук го потвърждават.

# 79
  • usa
  • Мнения: 2 113
не, тая работа е химия и случайност.

# 80
  • Мнения: 2 323
Може би....случайни неща няма, човек среща специални хора в живота си от време на време. Отново в неслучаен момент. Много деликатно преобръщат живота ни, карат ни да се замислим по нов начин, по-зряло - и това не е случайно..може би и с децата ни да е така

П.С. Темите ти са много интересни - хайде напиши и ти какво мислиш. Не писа в прераждането - ти си Wink

# 81
  • Мнения: 143
Да. Така го чувствам или просто го знам...
... вярата ми не е резултат от лично просветление, а от внимателно четене на чужди мисли ...
СЪгласна съм. С всички е така. И  Буда е казал:
"Знание може да се предаде, мъдрост - не."
За последното човек трябва да се потруди, да се лиши от нещо и накрая да ...

# 82
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Абе вие полудяхте ли ? Случайно ли нямаше от моите цигари в магазина ?  newsm78 Последната опция ....

# 83
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Абе вие полудяхте ли ? Случайно ли нямаше от моите цигари в магазина ?  newsm78 Последната опция ....
О, не е случайно. Трябвало е да си вземеш от другата марка, не може само на едни да правиш оборот.
Както и не случайно убийците убиват, на убитите така им се пада, имат да изкупуват грешки. За тежките болести и зарази да споменавам ли, че и те не са случайни?

# 84
  • Мнения: 73
Моля, не израждайте темата. Ако имате да кажете нещо по същество, дори и критично отношение, нека да е ОБОСНОВАНО. Иначе ще си помисля, че искате да изглеждате интересни.  Grinning

# 85
  • Мнения: 103
Не, остави хората да си кажат Mr. Green Нека сега да спамят в "моите" теми за да не могат копче да ми кажат като спамя аз техните hahaha (мноу съм добър в тва Mr. Green)

---

" .. Скоро след 2000-ната година от Изток ще дойде начин да се гледа на детето като на скрито духовно същество. Хората ще се питат какво може да просветне в детето. Ще се установи вид култ за израстване на детето с огромно уважение към гения. Това ще започне да работи и в Европа, но ще повлияе само на малка част от човечеството.. "

Вие сте майки, би трябвало добре да разбирате, че няма нещо по-ценно от децата!

# 86
  • Мнения: 984
да ти вкарам два тупаника, за да ти потвърдя становището за мъжете
Придържай се към темата Mr. Green
И всички си замълчаха....Интересно!
Да, отговарих на въпроса от темата...

# 87
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Е, какво да кажем - като вземе да идва с тупаниците, ще го пооплакнем в морето да нагълта малко пясък и вода, пък нека се ежи в нета ! Не ми се връзва философ-безделник и побойник, хммм ...
Баси, придържайте се към темата ! Може и към някой друг град да иде, знаете ли  Joy Joy Joy

# 88
  • Мнения: 2 956
Не -не смятам. Ако беше така аз положително нямаше да съм с моите  Mr. Green

# 89
  • Мнения: 984
Е, какво да кажем - като вземе да идва с тупаниците, ще го пооплакнем в морето да нагълта малко пясък и вода, пък нека се ежи в нета ! Не ми се връзва философ-безделник и побойник, хммм ...
box tooth  sport027 #Splat Sob  341uu banned  mrstraetz

Общи условия

Активация на акаунт