Клиника "ЕСТЕ КЛИНИК"

  • 24 525
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 758


Ще събираме заедно инфо  Naughty


Ееее, що са ми размахваш тоя пръст.
Ако някой има инфо, да каже и за това, не само за косопоставянето.
[/quote]



Грешно сложена анимация Simple Smile Нищо лично Simple Smile Simple Smile Simple Smile
[/quote]А, така става Wink
Щото си помислих, че не даваш да събирам инфото с теб. Joy

# 16
  • Мнения: 94
И аз следя с интерес темата,моля линкче с ценоразпис  Blush.,дори и да е със старите цени,новите едва ли ще са много завишени...

# 17
  • София
  • Мнения: 3 840
Аз съм оперирана при д-р Стоянов, септември миналата година, но още клиниката му в хотел Вега не беше готова и работеше под наем в Свети Пантелеймон. Избрах го, заради добрите отзиви, професионалното и топло отношение и разумните цени. Но в никакъв случай не съм търсила най-евтиното възможно. Цените при него не са от най-ниските, но мисля, че е надежден и отговорен хирург. Много е отзивчив и прилага актуални методи. За новата клиника в хотел Вега знам, че е от най-модерните на Балканския полуостров, със свръхмодерна апаратура и там работи заедно с една дерматоложка. Но в новия сайт наистина няма ценоразпис, пише само, че цените се определят след консултацията с лекаря.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 840
Линк към цените на Есте Клиник не мога да дам, просто няма цени вече.
Ето цените на Николай Георгиев.Той също е доста популярен.Само за ориентация.
http://www.plasticsurgery-bg.com/index.php?m=780&lang=1

# 19
  • Мнения: 10 758
Линк към цените на Есте Клиник не мога да дам, просто няма цени вече.
Ето цените на Николай Георгиев.Той също е доста популярен.Само за ориентация.
http://www.plasticsurgery-bg.com/index.php?m=780&lang=1
Как така няма вече?Преди имало ли е?
 
Възстановяване на девственост – 400?  Mr. Green Twisted Evil

# 20
  • София
  • Мнения: 2 840
Линк към цените на Есте Клиник не мога да дам, просто няма цени вече.
Ето цените на Николай Георгиев.Той също е доста популярен.Само за ориентация.
http://www.plasticsurgery-bg.com/index.php?m=780&lang=1
Как така няма вече?Преди имало ли е?
 
Преди имаше - да.И бяха по-ниски от тези на Н.Георгиев.Сега се мъдри нещо като"цени след консултацията" Mr. Green

Иначе, това с девствеността е много ценна опция Embarassed
Възстановяване на девственост – 400€  Mr. Green Twisted Evil

# 21
  • Мнения: 674
познавам 2 момичета,които са се правили при него.
страшно са доволни и двете.едната си уголеми устните,
с изсмукана от нея подкожна мазнинка.ефекта е мн.добър,
хем стана естествено,хем е трайно,вече 1,5 години и не спадат.
другото момиче си уголеми гърдите.Така че за "ЕСТЕ КЛИНИК"
съм чувала само добри неща  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 2 840
познавам 2 момичета,които са се правили при него.
страшно са доволни и двете.едната си уголеми устните,
с изсмукана от нея подкожна мазнинка.ефекта е мн.добър,
хем стана естествено,хем е трайно,вече 1,5 години и не спадат.
другото момиче си уголеми гърдите.Така че за "ЕСТЕ КЛИНИК"
съм чувала само добри неща  Peace

И аз разбрах, че правел добър липофилинг.Обаче, доколкото ми е известно, манипулацията трябва да се повтори след определен период от време, защото част от мастната тъкан се абсорбира от организма.

# 23
  • Мнения: 674
да повтаря се,дори ако искаш може и да потретиш.и втория и третия път
си плащаш само упойката,манипулацията не.моята приятелка ходи само 2
пъти,защото след това 15-тина дена е страшно.неможеше да се покаже от
тях.отока е много голям и лицето ѝ от носа надолу беше само устни  ooooh!.ОГРОМНИ.
обаче като се оправи този оток,устните стават уникални.доколкото си спомням дават 5 год. гаранция.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 840
да повтаря се,дори ако искаш може и да потретиш.и втория и третия път
си плащаш само упойката,манипулацията не.

Аз, от своя страна, помня и това, чеупойката е пълна.Т.е. не е безобидно да повтаряш и потретяш.Най-добре ще е ако се ограничи до 2 пъти.А акоси остане от първия път - идеално.Но засега никой не е казал, че от една манипулация остават трайни резултати.
Както и да е, зная, че в тази клиника практикуват и оперативен метод за уголемяване на устни, а в повечето други предпочитат само филъри.

# 25
  • Мнения: 10 758
Линк към цените на Есте Клиник не мога да дам, просто няма цени вече.
Ето цените на Николай Георгиев.Той също е доста популярен.Само за ориентация.
http://www.plasticsurgery-bg.com/index.php?m=780&lang=1
Как така няма вече?Преди имало ли е?
 
Преди имаше - да.И бяха по-ниски от тези на Н.Георгиев.Сега се мъдри нещо като"цени след консултацията" Mr. Green

Демек - по дрехите посрещат Mr. Green

# 26
  • Мнения: 674
Аз, от своя страна, помня и това, чеупойката е пълна.Т.е. не е безобидно да повтаряш и потретяш.Най-добре ще е ако се ограничи до 2 пъти.А акоси остане от първия път - идеално.Но засега никой не е казал, че от една манипулация остават трайни резултати.
Както и да е, зная, че в тази клиника практикуват и оперативен метод за уголемяване на устни, а в повечето други предпочитат само филъри.


да,така е.наистина се прави с пълна упойка,но на приятелката ми са и казали че упойката била скъпа и пречистена,
не била толкова вредна.За пример и е дал,че в отделенията по изгаряния,когато сменят превръзките на пострадалите,
също го правят с пълна упойка.демек-няма проблем за упойката. Crazy

# 27
  • София
  • Мнения: 2 967
Кажете нещо за присаждането на косата Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 2 840
Кажете нещо за присаждането на косата Simple Smile

Ето ти линк.Разгледай и форума на този сайт, по-точно този:"Пластична хирургия".Там ще намериш много повече информация от тук.

http://www.tialoto.bg/article.php?id=2015

# 29
  • София
  • Мнения: 2 967
Нещо ново  Laughing  Обадих се по тел. на д-р Ефремов, който ми обясни, че вече не се занимавал с присаждане на коса, защото нямал нужния екип, но ме насочи към д-р Скерлев. Обадих се в клиниката му /Галатея/ и си записах час за четвъртък. След това успях да се свържа с д-р Ильо Стоянов, койта беше малко дръпнат по телефона  и директно ми заяви, че не може да ми каже цена, без да ме е виждал, а аз не го и питах за това, а просто за процедурата. После ми каза, че е в чужбина и че от03,09 мога да отида в клиниката. Сега чакам четвъртъка, за да видя какво ще стане с консултацията, но много ме достраша, като ми обясни по телефона сестрата, че присаждането на коса е с пълна упойка.

Общи условия

Активация на акаунт