КОЛА МАСКА

  • 150 061
  • 675
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 540
Тази от кутията е за триъгълника например. Не съм специалист, но моята козметичка ми слага от нея само на триъгълника, другите зони ги прави с патроните. Явно тази от кутията е за чувствителни зони.
Аз лично смятам да си взема само нагревателя и патроните /и ленти/. Триъгълника със сигурност няма да си го правя в домашни условия...
Може би има и за чувствителна кожа,но според мен разликата е в количеството... Peace Обаче в домашни условия мисля,че ще ви е много по-трудно да загрявате тази голяма метална кутия,отколкото малкото патронче.  Grinning

Тази в кутията е определено по-удобна за нанасяне на триъгълника. Представи си да те маже там с ролката  Shocked Ще ти изкара ангелите. Тази от кутията се нанася лесно със шпатула, наквасва се хубаво "зоната" и се действа  Wink

И мен ме запалихте с тази кола маска. Проблема ми е, че никога не съм си правила кола маска  Embarassed и нямам представа, как се използва.

Ако бях на твое място, щях да отида първо на козметик. Хем ще знаеш дали ти понася самата процедура, хем ще видиш как я правят Simple Smile

# 31
  • Мнения: 4
А за какво стига един патрон??? Досега съм ходила само на козметик. Ползвали са кутии и нанасят с шпатула. Даже доливат от нова кутия в тази, която е в апарата.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 225
А за какво стига един патрон??? Досега съм ходила само на козметик. Ползвали са кутии и нанасят с шпатула. Даже доливат от нова кутия в тази, която е в апарата.
Ами много нещо е! 2 пъти си правя ръце и крака и не личи да е ползвано въобще!

# 33
  • Мнения: 259
Виждал ли е някой по магазините такива ролети с кола маска?
На мен в салона ми слагат една розава и на много тънък слой. И тази ли се разнася така хубаво?

# 34
  • Мнения: 307
Аз имам такава машинка отдавна -от Кристиан оф Рома ,купувам си и пълнители и готови нарязани ленти,не е нуждо да взимаш чак голямото руло.Относно пълнителите -има такива ,които са с тънък накрайник специално за бикини зона и др. по -чувствителни места.Сега са пуснали и една нова шоколадова кола,която е за суха кожа.Иначе натуралната и седефената са най-добрите. Peace

# 35
  • Мнения: 1 540
Ох, чакам момента, в който ще успея да отделя скромните 60 лв за този нагревател за кола маска. Твърдо съм навита да го взема. Всеки път за кола маска на половин крака давам 8 лв, така че бързичко ще се избият паричките. Може би просто трябва да си поръчам и да дерзая после  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 689
Същата кола маска си купувам от магазин за професионална козметика-тук в Бургас.Имам три цвята-  не виждам кой знае каква разлика (освен в цвета)Топля я в микровълновата!Вместо ленти може да се използва всякакъв плат!Остатъците се почистват много добре с бебешко или каквото и да е олио.
Сега ако споделиш и къде се намира този магазин в Бургас, цена няма да имаш!  bouquet

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Същата кола маска си купувам от магазин за професионална козметика-тук в Бургас.Имам три цвята-  не виждам кой знае каква разлика (освен в цвета)Топля я в микровълновата!Вместо ленти може да се използва всякакъв плат!Остатъците се почистват много добре с бебешко или каквото и да е олио.
Сега ако споделиш и къде се намира този магазин в Бургас, цена няма да имаш!  bouquet
А ако кажеш и цената... Hug

# 38
  • Мнения: 1 540
В сайта на Медеос като че ли няма в наличност нарязани лентички за кола маска. Някой от Варна знае ли откъде може да си ги купи в града?

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 225
Същата кола маска си купувам от магазин за професионална козметика-тук в Бургас.Имам три цвята-  не виждам кой знае каква разлика (освен в цвета)Топля я в микровълновата!Вместо ленти може да се използва всякакъв плат!Остатъците се почистват много добре с бебешко или каквото и да е олио.
Сега ако споделиш и къде се намира този магазин в Бургас, цена няма да имаш!  bouquet
Патрони както и няколко вида кутии с професионална кола маска има в Бургас в магазина на Вела.Той е ул.Левски точно до кафе Ултра- пише отвън фирмен магазин Вела.Намира се ето тук  http://www.emaps.bg/emaps/content.asp?minx=538322&maxx=53889 … 705275&lng=BG
Патроните са по 4 лв. кутиите започват от 11лв.Има всичко необходимо за кола маска.За цената на лентите не мога да кажа защото не съм купувала, но както писах по-горе може да се използва и нещо друго.

# 40
  • Мнения: 284
Момичета, знаете ли къде в Пловдив се продават пълнителите? Praynig

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Същата кола маска си купувам от магазин за професионална козметика-тук в Бургас.Имам три цвята-  не виждам кой знае каква разлика (освен в цвета)Топля я в микровълновата!Вместо ленти може да се използва всякакъв плат!Остатъците се почистват много добре с бебешко или каквото и да е олио.
Сега ако споделиш и къде се намира този магазин в Бургас, цена няма да имаш!  bouquet
Патрони както и няколко вида кутии с професионална кола маска има в Бургас в магазина на Вела.Той е ул.Левски точно до кафе Ултра- пише отвън фирмен магазин Вела.Намира се ето тук  http://www.emaps.bg/emaps/content.asp?minx=538322&maxx=53889 … 705275&lng=BG
Патроните са по 4 лв. кутиите започват от 11лв.Има всичко необходимо за кола маска.За цената на лентите не мога да кажа защото не съм купувала, но както писах по-горе може да се използва и нещо друго.

 newsm51   smile3525

# 42
  • Мнения: 143
Момичета, знаете ли къде в Пловдив се продават пълнителите? Praynig

От магазина на Christian of Roma или от магазин "Зара" срещу Дома на младоженците на "Заимов". За тези се сещам  Thinking

# 43
  • Мнения: 284
Момичета, знаете ли къде в Пловдив се продават пълнителите? Praynig

От магазина на Christian of Roma или от магазин "Зара" срещу Дома на младоженците на "Заимов". За тези се сещам  Thinking
  bouquet

# 44
Здравейте   Simple Smile
Мисля да си взема машинка и пълнители за кола маска....обаче искам да попитам някой знае ли дали мога само с пълнителя да работя? В смисъл дали на пълнителя има рол он,с който да разнасям кола маската след като съм я затоплила........
за пример давам тези пълнители :
http://fc.fastbg.com/?p=productsMore&iProduct=37&sName=e … EF%E0%F2%F0%EE%ED

Общи условия

Активация на акаунт