КОЛА МАСКА

  • 150 121
  • 675
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 985
за патрончета, ленти и машинката за кола маска
знам че продават на вашингтон зад халите в един апартамент представителство на някаква фирма
ходих един път с една приятелка и цените ми се сториха доста евтини

Някакъв телефон пазиш ли? Понеже мисля да си взема машинка за патрончетата, които имам.
не пазя но е точно зад халите има една синя офис сграда и точно до нея кооперация с портиер , влизаш и се качваш на първи етаж на вратата пише някаква фирма мисля че с м започваше, но направо питай портиера

# 76
  • Мнения: 4 916
... не пазя но е точно зад халите има една синя офис сграда и точно до нея кооперация с портиер , влизаш и се качваш на първи етаж на вратата пише някаква фирма мисля че с м започваше, но направо питай портиера

Благодаря, ще пробвам да я намеря.

# 77
  • Мнения: 30
http://hair2007.bg/product_info.php?cPath=33_34&products_id=882
Какво мислите ? Заслужава ли си ?

# 78
  • Мнения: 1 540

ДА! Изглежда много изгодно  Peace
Само нагряващият ми апарат, който е без стойка, струва 60 лв. Така че определено е хубава оферта, дори си запазих линка  Simple Smile

# 79
  • Мнения: 280
Аз си купувам от тук патрончетата и съм много доволна сега си поръчвам и машинката за загряване,която много ще ме улесни.Ноооо трудното ми е само за триъгълника  newsm78 там трудно се справям сама и немога да измисля начин как сама всичко да изчистя,ако някой е открил метода да сподели моля  Praynig
http://hair2007.bg/index.php?cPath=33_34
Само дето са малко по-скъпи патрончетата... newsm78
Иначе в началото на годината ми подариха и уреда (машинката ) за кола.Сега вече удобството е пълно.Наистина си струва!  Peace Правя си сама навсякъде освен на триъгълника Simple Smile

# 80
  • Мнения: 1 540
Аз успявам нормално само долу на краката да се "обработвам". Не съм пробвала по ръцете, но сигурно и там ще е лесно.
Аз все се каня да се обадя на Бонивито, които имат дистрибутори тук-там. Понеже от интернет сайтовете много се оскъпяват патрончетата заради доставката... Наскоро си поръчах 5 патрончета за 14 лв, а доставката беше 9 лева! Доста си е...
В тази връзка - някой от Варна ако знае в кое магазинче, склад и подобни продават патрончета, да свирука Simple Smile

# 81
  • в.преслав
  • Мнения: 242
Аз също си купих патрони и ленти и ще пробвам с тях.Сара наистина е хубава,но не можах да свикна да се правя с нея.А с епилатора си докарвам само подкожни косми и рани.
Козметичката ми взема прекалено много пари,а и не ме напарви хубаво.Личи си,че е новачка.А на триъгълника абсурд да и дам да ме прави.Утре целият град ще знае всичко.

# 82
  • София
  • Мнения: 2 132
От доста време си купувам патрончета и ги затоплям на водна баня. Купувала съм от зелената, от розовата и от тази с цвят на смола.Розовата ми я дадоха за чуствителни зони, но от нея хич не съм доволна.Козметичката ми използва зелената, а аз вкъщи съм най-доволна от кафявата.

# 83
  • Мнения: 280
От доста време си купувам патрончета и ги затоплям на водна баня. Купувала съм от зелената, от розовата и от тази с цвят на смола.Розовата ми я дадоха за чуствителни зони, но от нея хич не съм доволна.Козметичката ми използва зелената, а аз вкъщи съм най-доволна от кафявата.
И аз не съм доволна от розовата,нито от кафявата (шоколад).Прекалено много се напластяват.Най-доволна съм от натуралната  Peace

# 84
  • Мнения: 418
От доста време си купувам патрончета и ги затоплям на водна баня. Купувала съм от зелената, от розовата и от тази с цвят на смола.Розовата ми я дадоха за чуствителни зони, но от нея хич не съм доволна.Козметичката ми използва зелената, а аз вкъщи съм най-доволна от кафявата.


от къде  ги купувате?

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
И аз имам такава кола... доволна съм!Само че при мен има малък проблем.... много трудно се върти ролката на пълнителя... сигурно трябва като си свърша работата  да си я почиствам с нещо за да е готова за следващия път  Thinking Защото пълнителя ми пари даже не мога да го държа а пък не иска да се върти тая ролка  Crazy  Laughing

# 86
  • Мнения: 1 540
И аз имам такава кола... доволна съм!Само че при мен има малък проблем.... много трудно се върти ролката на пълнителя... сигурно трябва като си свърша работата  да си я почиствам с нещо за да е готова за следващия път  Thinking Защото пълнителя ми пари даже не мога да го държа а пък не иска да се върти тая ролка  Crazy  Laughing

Затова е най-удобно да се инвестира в енда подгряваща машинка - патронът е вътре и не ти пари, а и когато колата се загрее добре, остатъкът по ролката отгоре също се вмекчава и се върти без проблем  Peace

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Инвестирала съм бе rorrr с машинка съм  Laughing  Wink

# 88
  • Мнения: 1 540
Ааааа, аха  Blush
Защо тогава ти пари пълнителя... Да не го вадиш от машинката след като е загряла колата?  Thinking

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Вадех го за да разбера защо уж е загряла колата а пък не иска да тече  Laughing  Wink

Общи условия

Активация на акаунт