КОЛА МАСКА

  • 150 187
  • 675
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 79
Охооооо, така се зарибих и аз си поръчвам..още днес и нагревател и патрончета, всичко, както си му е реда. Вече няма да бягам до козметичката след работа и да давам сума ти пари  newsm44 newsm44. Момичета, много ви благодаря, че ме светнахте Hug  bouquet.
Само искам да попитам има ли значение от кой сайт ще си ги поръчам? По скоро за нагревателя, не ми се вярва да има голяма разлика при патрончетата.  В смисъл такъв дали едни нагреватели са по-качествени от други (имат разлика в цените, та от там си мисля, че може би има занчение) или са горе-долу на едно дередже Simple Smile

благодарско още веднъж... Hug

# 91
  • Мнения: 1 540
Охооооо, така се зарибих и аз си поръчвам..още днес и нагревател и патрончета, всичко, както си му е реда. Вече няма да бягам до козметичката след работа и да давам сума ти пари  newsm44 newsm44. Момичета, много ви благодаря, че ме светнахте Hug  bouquet.
Само искам да попитам има ли значение от кой сайт ще си ги поръчам? По скоро за нагревателя, не ми се вярва да има голяма разлика при патрончетата.  В смисъл такъв дали едни нагреватели са по-качествени от други (имат разлика в цените, та от там си мисля, че може би има занчение) или са горе-долу на едно дередже Simple Smile

благодарско още веднъж... Hug

Аз бих си купила този комплект, по-назад в темата някой го беше показал, струва ми се изгоден -
http://hair2007.bg/product_info.php?products_id=882

Иначе за патрони кола маска не знам откъде и аз да взимам, последно поръчах оттук - http://fc.fastbg.com/?p=p_23 Обаче за 5 патрона, които струваха общо 14 лв, доставката струваше 9 лв!!! Много ми се стори и няма да повторя от този сайт да купя.

# 92
  • Мнения: 79
Да и аз се чудя или за този комплект или да си поръчам от този сайт http://www.medeos.com/?81&02&96151, който също видях по напред в темата. Само не разбрах тези от Медеос колко ще ми вземат за доставката newsm78. В сайта им пише над 100лв. безплатна и поръчки до 20.00лв не се обработват, а за такива между 20 и 100 нищо не казват....

# 93
  • Мнения: 1 540
Моят нагряващ апарат е точно от медеос поръчан, но ми беше поръчан като подарък и не знам колко са начислили за доставка... Предполагам, че няма да е по-малко от 6-7 лв, защото патрончетата тежат (при положение, че си поръчаш и патрончета). Защо не се обадиш направо, ще ти кажат  Peace

# 94
  • Мнения: 79
Така и ще направя, ще си говоря с тях директно. Ти предполагам си доволна от нагревателя.... и само още един последен въпрос -  едно патронче горе-долу колко пъти ползваш....

# 95
  • Мнения: 1 540
Моят нагревател не беше точно този, гледам, че нямат моя модел. Предполагам, че щом и този е на същата цена, няма да е по-лош.
От моя съм доволна, да, нямам оплаквания.
За патрончетата - в началото използвах едно за три пъти кола маска на половинки крака. Сега поне 4 пъти, защото съм се усъвършенствала и хабя по-малко материал  Simple Smile

# 96
  • Мнения: 79
Ясно, разбрах, много ти благодаря за инфото rorrr,   Hug
  bouquet ще си поръчам от Медеос...

# 97
  • Мнения: 28


 Обаче за 5 патрона, които струваха общо 14 лв, доставката струваше 9 лв!!! Много ми се стори и няма да повторя от този сайт да купя.

Ами това е глупаво да си поръчаш нещо за 14 лева ??

 откъдето и да си поръчаш куриерите са едни и същи и РАЗЛИКА В ЦЕНАТА ЗА ПОРЪЧКАТА НЯМА!
 аз съм си поръчвала  какви ли не уреди  и за кучета  и за козметика и книги и какво ли не
 доставката  междуградска винаги е между 6 - 10 лева но никога по малко
 
 така че незнам ти как смяташ но  откъдето и да си поръчаш нещо за 10-20 лева не е изгодно разбира се !!!
 просто помисли малко преди да го направиш !

# 98
  • Мнения: 1 540
Ееее, како Сашке, защо ми се накара така лошо  Confused
Ами трябваха ми патрончета кола маска, сто броя ли да взема... а това с мисленето вече ме обиди  Crossing Arms

Явно е трябвало да си купя и уреди за кучета.

# 99
  • Мнения: 28
Ясно, разбрах, много ти благодаря за инфото rorrr,   Hug
  bouquet ще си поръчам от Медеос...

АЗ НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА КАК СМЯТАТЕ  ВИЕ?  АКО ТИ Е ТРУДНО - КУПИ СИ ЕЛКА?

http://www.medeos.com/?81&02&96151 - ТУК ТОЗИ АПАРАТ СТРУВА  60 ЛЕВА !!!

http://fc.fastbg.com/?p=productsMore&iProduct=38 А ТУК СЪЩИЯ Е 45 ЛЕВА ??? НАЛИ ? или аз съм в грешка?

и от двете места се изпраща стоката с куриер! - е как тогава е по изгодно да се купи  един продукт за 60 лева + доставката  
отколкото да се купи за 45 лева +доставката ?
 или тези 15 лева на мен ми се губят някъде?
 за тези 15 лева колкото е разликата може да се купят ленти  за кола и няколко патрона ?   newsm78 newsm78 newsm78  

моля ви отговорете ми

# 100
  • Мнения: 28
Ееее, како Сашке, защо ми се накара така лошо  Confused
Ами трябваха ми патрончета кола маска, сто броя ли да взема... а това с мисленето вече ме обиди  Crossing Arms

Явно е трябвало да си купя и уреди за кучета.

не съм искала да те обиждам просто  според мен какво е виновна фирмата че куриерите са взвели 10 лева ? - това ти казвам на мен от Русе и от Варна до София са ми вземали по 8-9 лева
 тези цени не ги определят търговците а куриерите

 като си поръчам нещо важно и над 70 -80 лева пак е същата цената на доставката- дефакто куриера гго интересува самата пратка - размери и тегло а не му пука дали вътре има продукти за 1000 лева или за 5?

 просто е лошото че си потръчала само патрони  а не си поръчала  нещо по голямо - затова ти се струва скъпо Simple Smile

# 101
  • Мнения: 79
Сашка - Бумбашка, много напушена днес бейййййй.... лелелелееелеее.
http://fc.fastbg.com/?p=productsMore&iProduct=38 - е това ми е убягнало....а и нещо не разбрах, с термостат една цена...без термостат - друга...
а исках да си поръчам от Медеос щото поне имат опция за рекламация, може да е един ден... ама и има
а тези от Hair2007.bg....нищо не казват а и нагревателят ми изглежда като детска играчка....
ай сподели с нас твоят опит - ти от къде си поръча, кой е по-добър и кой не...

ама как ни насмете само....хехеххехехе  Simple Smile
 Peace жива и здрава

# 102
  • Мнения: 1 540
Това за термостата не го знам   newsm78 Явно този с термостат изключва, когато е загрял достатъчно...
Тези от fc.fastbg.com не ми се сториха "професионални" така да се изразя. Поръчах си аз патрончетата и чакам някой аджеба да ми се обади да потвърдя и да изпращат, нали иначе може всеки така да поръчва и да се майтапи... След известно време без обаждане от тяхна страна се обадих аз. Мъжът, който отговори, каза "А, добре, че се обаждате, тъкмо се чудехме каква кола маска да ви сложим - светло зелена или тъмно зелена?" А в сайта има само един цвят зелено  Simple Smile Ако не се бях обадила дали щяха сами да изберат или пък нямаше да пуснат поръчката?

# 103
  • Мнения: 28
Това за термостата не го знам   newsm78 Явно този с термостат изключва, когато е загрял достатъчно...
Тези от fc.fastbg.com не ми се сториха "професионални" така да се изразя. Поръчах си аз патрончетата и чакам някой аджеба да ми се обади да потвърдя и да изпращат, нали иначе може всеки така да поръчва и да се майтапи... След известно време без обаждане от тяхна страна се обадих аз. Мъжът, който отговори, каза "А, добре, че се обаждате, тъкмо се чудехме каква кола маска да ви сложим - светло зелена или тъмно зелена?" А в сайта има само един цвят зелено  Simple Smile Ако не се бях обадила дали щяха сами да изберат или пък нямаше да пуснат поръчката?


от женско царство съм си обзавела двата салона  единия е в Слънчев бряг
 има и за козметика и измивна колона от тях защото другите ми ги продават същите с по 400 лева по скъпо
 от медеос веднъж съм си поръчвала и няма да се пшвтори - толкова нагли че неможе повече !
 и един уред който при fc.fastbg.com струва 300 лева ония ми го продават за 700 !!! и  консумативи и всичко

затова и се ядосвам   защото съм се обаждала на всички и съм хофила и при такива които ги няма тук - да ми се правят на голяма работа ама италианско качество ама  незнам си какво и после гледаш отдолу на етикета китай !
 аз ползвах тяхната кола маска  доскоро  но сега съм с нова козметичка и тя ползва някаква гореща кола  в една тенджера я бърка Simple Smile
 про сто имам два салона обзаведени с техните работи и са ми спестили много повяече от хиляда лева защото е много по евтино при тях и това момче където ти се е сторило непрофесионално - едно високо едро   ми обясни всичко как кое защо къде че ми направи и допълнителна отстъпка  като пазарувах от там

 после съм поръчвала може би десетина пъти от тях - никога съм нямала проблеми нито в доставката нито с нищо

 а един път беше едната машинка развалена - оказа се че бил кабела - смениха ми я веднага  и ми изпратиха нова !

как така имали един ден рекламация - като гаранцията е една или две години на всички уреди

на другите места някакви баби ми се държат така все едно целия козметичен бизнес е техен в светоевен мащаб а аз съм негърка  с 5 долара  в джоба  затова ме е яд и на антоанет и на ркосметик и на какви ли не бяхйа скъпари като кристиан ъф рома


 

# 104
  • в.преслав
  • Мнения: 242
Искам да се обърна към вас за съвет.Вчера една моя приятелка се опита да се прави с патрончето,но мина само мустака и половината мишница.Повече не можа,защото я боляло.Всичко добре.Но тази сутрин,като станала какво да види-лицето и мишницата целите в рани.Моля да ми обясните,защо така се е получило и как да оправим това.Даже на мен по-скоро ми изглежда,като изгорено отколкото да е рана.
Ще съм много благодарна на всички,които ме посъветват.

Общи условия

Активация на акаунт