КОЛА МАСКА

  • 150 147
  • 675
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 28
Здравейте,момичета,супер темичка...аз си поръчах кутия от 800мл (от Крисма,обаче),ама де да знам че трябвало и ленти...едно време като съм си правела топла кола,си засъхваше и се дърпаше самата кола...Сега пък ленти?А после как връщате колата от лентите newsm78?И дали мога да ги заместя с някакви?За студената Кара съм си нарезала чаршафени и става супер...

 hahaha hahaha bowuu Joy Joy Naughty Mr. Green Rolling Eyes

и аз я помня старта дето си я мачкахме и шат шат ... и топчето с космите стои да се ползва пак при желание Simple Smile
даже са ми разказвали случай как мъжа и го изял помислил го за сладко - а то наистина си беше мед захар глюкози разни Simple Smile
но тази кола която си си купила тя не се връща обратно  мажеш лепиш и чао Simple Smile

 с кутия излиза по изгодно но е по неудобно - трябва да мацотиш с дървена лъжица или шпатула  просто е нехигиенно  защото ползваш веднъж после пак ... а ролона само тръкваш и той си нанася равномерния слой
 има даже някой козметички мажат върху самата лента и после залепват лентата върху крака
 една моя козметичка пък си преливаше от кутия в ролони колата маска  - защото с ролони е по лесно а с кутия е по евтино и тя съчетаваше Simple Smile един ролон го пълнеше по много пъти от кутията

аз лично предпочитам да ходя на гореща кола маска 
не и знам принципа но ме боли много по малко и ме чисти по добре  т една тенджера маже още гореща  - шляп шляп и ме опатква цялата за десет минути ... ама голямо "разчикерване" какви ли не стойки измисля тая козметичка Simple Smile но се свиква ...

# 241
# 242
  • Мнения: 1 040
Мацки,пак съм аз...намерих ленти,дотук ОК...ама явно има нещо,дето не знам (аз съм на Кара и филипс Сатинеле явно от  доста дълго време Mr. Green),та,значи,наклепах се аз,залепих лентата и ...дотам.Нмяа сваляне това чудо ooooh!Ако видите сега кракът ми как изглежда SickПо много малко се слага ли,какво,обаче направо съжалих,че се наклепах.Как не ми свали цялата кожа,още се чудя.Та ,много моля,ако ще с двоен ред хилещи се емотки,кажете как аджеба точно се прави newsm78?

# 243
  • Мнения: 1 538
Не разбирам -не можещ да отлепиш лентата или има много останала кола по крака ти?Ако е второто взимаш ленити и дърпаш докато го махнеш и после  с бебешко олио.

# 244
  • Мнения: 231
Някой може ли да ми обясни как се ползва тази кола маска : http://hair2007.bg/product_info.php?cPath=33_34&products_id=973
Благодаря  Peace

# 245
  • Мнения: 224
Ами то са го написали там... просто отлепваш с пръсти и готово  Peace

# 246
  • Мнения: 231
Ами то са го написали там... просто отлепваш с пръсти и готово  Peace
А с какво го затоплям? Затоплям, слагам и махам с пръсти  newsm78

# 247
  • Мнения: 1 040
Не разбирам -не можещ да отлепиш лентата или има много останала кола по крака ти?Ако е второто взимаш ленити и дърпаш докато го махнеш и после  с бебешко олио.
и двете,и двете Mr. Green Като тръгна да я дърпам,се тегли като дъвка,а като успея да я махна,по-голямата част е по крака ми Rolling Eyes

# 248
  • Мнения: 224
Да не би кола маската да не е в ред нещо? Имат ли срок на годност тия патрони?  newsm78

# 249
  • Мнения: 1 040
Да не би кола маската да не е в ред нещо? Имат ли срок на годност тия патрони?  newsm78
А бе,в ред си е,до 2011г.е,ама май аз не съм Rolling Eyes не знам,ще пробвам още веднъж на по-малък участък по-тънък слой,ако пак не стане,ще я подарявам newsm78

# 250
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Много се замислих и аз за колата с лентичките. Аз ходя на кола само на триъгълник и малко ме съмнява, че ще мога да се дръпна сама?  Sick

# 251
  • Мнения: 224
Аз пък да ви се похваля - преди малко си минах единия почти целия крак с патронче кола маска, перлена - о ч а р о в а н а съм!  Peace  Flutter Макар че си взех само патронче ми се получи чудесно, затоплих си го в микровълновата и с едно отрязано парче памучен плат ( 100 броя лентички бяха 9,70 или нещо такова, а за руло не ми се даваха пари, преди да съм видяла дали ще ми допадне  Blush ) и уж само да пробвам веднъж, ама като почнах... много е лесно и мен лично изобщо не ме болеше, а аз съм много чувствителна откъм болка.  Simple Smile

Първоначално като изчетох темата мислех наведнъж да си взема всичко - и машинка, и патрончета, и хартийки, и т.н., но не ми стигна търпението.  Laughing Сега поне съм сигурна, че е добра инвестиция и мисля да си поръчам повече патрончета, че това го взех за 3,70.  Confused  Направо, както беше казал някой по-назад в темата, след тази тема много салони ще фалират  Laughing , аз отсега нататък ако все така добре ми понася в козметичен салон за кола маска не мисля да стъпвам!  Naughty  Party  Laughing

# 252
колко дълги трябва да са косъмчетата за да ги хване кола маска ? newsm78

# 253
  • София
  • Мнения: 2 132
Според мен около 5мм

# 254
  • Мнения: 824
А когато правиш кола за първи път,трябва да са и над 5мм.,особено ако преди това са били бръснати.

Общи условия

Активация на акаунт