КОЛА МАСКА

  • 150 102
  • 675
  •   1
Отговори
# 255
ок аз днеска си купих нагревател за кола маска и пълнители и си направих ръцете и сам доволна ама на краката са ми много късички и ще трябва да почакам.после предполагам че става като след епилатор че космите стават по-рядки и по-тънки и ще става по-лесно от първия път.

# 256
  • Мнения: 4 916
Много се замислих и аз за колата с лентичките. Аз ходя на кола само на триъгълник и малко ме съмнява, че ще мога да се дръпна сама?  Sick

Можеш да пробваш с лентички за лице.

# 257
  • Мнения: 231
Бреййй, как съм я пропуснала тази тема. Ходя от години на кола маска, пък не съм се сещала, че може да се продават тия неща.  Hug
Само един въпрос, преди да се реша да поръчвам. Някой дали се е пробвал с онези ленти на Veet, който са като кола-маска - залепват се и се дърпат....щото аз нещо не се справих с тях. Та ако е същото, може би няма да успея и с машинката...въпреки че според мен трябва да има разлика. Чакам съвет от специалистите (вас   bouquet), а междувременно утре може би ще отида за последно на пълна кола маска  Mr. Green

# 258
  • Мнения: 1 540
Бреййй, как съм я пропуснала тази тема. Ходя от години на кола маска, пък не съм се сещала, че може да се продават тия неща.  Hug
Само един въпрос, преди да се реша да поръчвам. Някой дали се е пробвал с онези ленти на Veet, който са като кола-маска - залепват се и се дърпат....щото аз нещо не се справих с тях. Та ако е същото, може би няма да успея и с машинката...въпреки че според мен трябва да има разлика. Чакам съвет от специалистите (вас   bouquet), а междувременно утре може би ще отида за последно на пълна кола маска  Mr. Green

Аз преди време си бях взела на Таки такива ленти. Много са коварни, защото трябва да ги държиш в хладилника, като ги извадиш веднага да ги отлепиш, сложиш на крака, натиснеш (но не много, защото като се стоплят и не "работят") и дръпнеш веднага. Лепкавата част не "работи", когато не е студена и съответно жестоко залепва по кожата, което съм търкала с олио и памук...

# 259
  • Мнения: 1 885
Снощи правих кола маска на мъжа ми голям смях беше.

Махах му космите на гърдите, че има малко и е някво смешно хем има, хем няма  Laughing

Та той вече е свикнал, но не ще да ходи на козметичка, а аз не винаги имам време и нерви да се занимавам с неговата кола маска.

Иначе ползвам патрони, затоплям ги в микровълновата  Peace

# 260
  • Мнения: 4 916
Снощи правих кола маска на мъжа ми голям смях беше.

...

Смел мъж имаш, Тони.
Моят никога няма да се навие на такова нещо  Laughing

# 261
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Момичета, знаете ли от къде във Варна може да се закупят патрони и лентички? Казаха ми, че някъде из Генералите имало дистрибутор, но къде точно не можаха да ми обяснят.

# 262
  • Мнения: 1 540
Момичета, знаете ли от къде във Варна може да се закупят патрони и лентички? Казаха ми, че някъде из Генералите имало дистрибутор, но къде точно не можаха да ми обяснят.

На Чаталджа. И аз бях питала по-рано.

# 263
  • Мнения: 278
На Чаталджа до парфюмите, а на Генералите е в магазина на Кристиян оф Рома, моята козметичка оттам ми взе и уреда, и патроните, и лентите.

# 264
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Знаеш ли на коя улуца е точно, че има да се лутам. Аз имам някакви спомени, че е до един салон, там съм виждала техни неща, но кой точно генерал е....?? newsm78

# 265
  • Мнения: 278
Знаеш ли на коя улуца е точно, че има да се лутам. Аз имам някакви спомени, че е до един салон, там съм виждала техни неща, но кой точно генерал е....?? newsm78
Ген.Цимерман е улицата, между Марин Дринов и Цар Асен, а козметичката е Жеда стил. Аз при нея ходя за други процедури и междувременно си поръчвам да ми взима разни работи, защото другите често са затворени.

# 266
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Взех си патронче и лентички от магазинчето на Чаталджа, беше останала кола само в зелено. Когато събера смелост да се пробвам, ще дам отзиви как съм се справила.  Mr. Green

# 267
Здравейте , момичета Simple Smile
Реших и аз да пристъпя към писане, а не само четене.
Чудя се ролки или кутия .На кола маска съм ходила само на триъгълник ,понасям и епилатора на триъгълник ,но предпочитам колата маска.
Клоня към кутия ,но нагревателя е 130лв и ми се вижда много. Изчетох че ролките не са за триъгълник и подмишници, а аз искам всичко да махна с кола маска.Има ли начин да се затопли кутия, за да не си купувам нагревател за 130 лв?

# 268
  • Мнения: 2 229
Снощи правих кола маска на мъжа ми голям смях беше.

...

Смел мъж имаш, Тони.
Моят никога няма да се навие на такова нещо  Laughing

Ооо, на моя съм му правила на подмишници (и на друго място) Whistling, забавно е. Laughing

# 269
  • Мнения: 1 531
Защо ролките да не става за триъгълник???

Общи условия

Активация на акаунт