До варненските родители - рампа за детски колички!

  • 1 847
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 585



Ще го видиш, като направят ремонт на къщичка на баба Яга за 86000.
Пейки за рандеву на пенсионери. Естествени чешми без вода. Не помниш ли?

# 16
  • Мнения: 1 554
ЗА СПИРКИТЕ незнам дали сте обърнали внимание колкото и да са модерни зимата ако зафу4и един силен вятър хората няма къде да се скрият от всякъде зее Thinking

# 17
  • Мнения: 3 405
През тунела, през който минават колите не е ли възможно преминаването с количка?

Кис, през тунела е гадно, мирише на бензин и отработени газове от колите, всичко влиза в количките на бебетата, а от страната на Морската градина като спрат колите и не може да се мине по тротоара.
Аз съм ЗА рампа.

Не съм във Варна и нямаше как да дойда на срещата

# 18
  • Мнения: 578
Една молба:
Ако някой минава покрай коли паркирани из градината  и има фотоапарат, и желание да помогне...
Моля, нека снима и постне снимките в темата.

Благодаря на всички, които се включиха в подписката!
Жалбата за подлеза на ДКС е внесена в Общината.

# 19
# 20
  • Мнения: 183
Сега виждам темата Cry,някой ще каже ли какво стана в понеделник Thinking?

# 21
  • Мнения: 578
Мина интересно!
Дойдоха журналистите...и снимаха как  родители с детски колички "шофират" по уличното платно, заради коренищата по тротоара. После ги интервюираха. Събрахме 300 подписа, които вече са внесени заедно с Жалбата в Общината и Областната управа.

Стана дума и за колите, които си позволяват да влизат на територията на градината, но за тях дори и журналистите бяха песимисти!
Явно от общината се опитват да привикнат варненци, че в парка е нормално да има коли!
Един французин, който също се разписа в подписката, каза че ако това се случи във Франция хората ще лягат пред колите и изобщо няма да ги пуснат да паркират в парк!

Абсурдното в цялата ситуация е, че няма издавано официално разрешение колите да се паркират в Морската, има купища забранителни знаци, но полицията не налага санкции за нарушаването им. Имало така нареченото негласно споразумение....

На мен ми е смешно и тъжно да ми обясняват колко напред била Варна и да чета плакати "Хубава, Варна, хубава!" изтипосани сред градинки приличащи на бунища и превзети от коли напаркирали по "зелените" площи! 

Както каза един мой познат: "Да, Варна е приличен град, но не поради действията на управниците, а въпреки тях!"  Laughing

# 22
  • Мнения: 4 585



Хах, в последния момент, но навреме съм подписал жалбата. Успех.
Морската градина няма нищо общо със спомените ми отпреди 23 г.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 10 790



Хах, в последния момент, но навреме съм подписал жалбата. Успех.
Морската градина няма нищо общо със спомените ми отпреди 23 г.

По-хубава ли е сега или?  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 4 585



Тогава беше градина.
Сега не знам какво е.

# 25
  • Мнения: 984
Сега пак е Градина - след Пантеона е поддържана, но нагоре - бурен до бурена! Минават камиони от чистотата и коли, когато си поискат. Като се зададе камион всички си прибират децата - интересна картинка. Току някоя заблеяна /уморена/ мама се втърне пред камиона да си спасява детето!

# 26
  • Мнения: 381
Ми те тези от чистотата не минават ли много късно, мисля че по рано трябва да са си свършили работата, а аз ги гледам към 10, 11 ние кога трябва да излизаме на обед? Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 578
Становището на ОДП - Варна е, че движение на МПС по алеите на парка, би трябвало да се забрани! Остава общинарите да решат да се съобразят с това.

Общи условия

Активация на акаунт