Сайтове за качване на снимки?

  • 2 266
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 904
Това въобще не е вярно! Или поне при мен никога не се е случвало!
Вярно е, доказахме го, аз постнах снимка и като си излязох от акаунта видях надписа. Поне за multiply си е така.

# 16
  • UK
  • Мнения: 3 959
За Бога, виж в темата за фотошоп-а в Хоби, там качват в Мултиплай и всички имат големи грозни надписи. Фотобъкета е друг кретен, щото оня ден при качени аватара ми и сигнатурата тук ми показваше че съм си прехвърлила лимита, а в първата си регистрация там качвах две години и имам хиляди и хиляди снимки ама... Си ползвам него ениуей.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 743
За аватари имам фрии хост в хит.бг и си качвам там  Hug
Снимки качвам в multiply   Peace

# 18
  • UK
  • Мнения: 3 959
Да ама хит-а не се отваря в чужбина. В случай на нужда, нали. Всичките са гадни, няма нито един перфектен сайт. Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 6 743
Да ама хит-а не се отваря в чужбина. В случай на нужда, нали. Всичките са гадни, няма нито един перфектен сайт. Simple Smile
E, нищо идеално няма в този свят де  Laughing
А да ти кажа за Multiply - вижда се в чужбина , надписа се вижда само ако на пропъртис си изкарала адреса (като за аватар ) Инак ако решиш да сейфнеш снимка, не ти излиза надпис  Wink (например да пратиш и покажеш на роднини в чужбина)

# 20
  • UK
  • Мнения: 3 959
Е да ама в аватара е достатъчно неприятно... А и във фотошопските теми в картинките и тн...

# 21
# 22
  • UK
  • Мнения: 3 959
Че аз съм си спокойна, виж в темата за паразитните думи, използвам го постоянно. Simple Smile

# 23
# 24
  • София
  • Мнения: 6 258
Ей, много ви благодаря!  bouquet  bouquet  bouquet

Снощи компютъра нещо се скапа, та досега съпружеското тяло се нерви (ама го оправи де Simple Smile), та влизам и гледам, че доста линкове сте ми дали. Сега ще ги разгледам и ще си харесам нещо. Супер сте!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт