Моят ник-история на СЪЗДАВАНЕТО МУ

  • 2 277
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 516
1. Как точно създадохте (какво провокира идеята да се представите именно така) ник-а си тук?
 Никът ми е заигравка със заглавието на книгата, която четях тогава.
2. Какви ваши реални качества отразява той
 Никакви
3. В какво по отношение на действителни Ваши характеристики подвежда (ако можете да прецините)!?
 Нямам представа. Не съм наясно, по какъв начин ме възприемат хората тук.( С изключение на няколко. Wink )

# 16
  • Мнения: 10 758
Ла Бомба ми го измисли. Сега ще я питам кво значи! Whistling

Ла Бомба ми го измисли. Сега ще я питам кво значи! Whistling

Тва е шот си.. брюнетка  hahaha  bouquet
Joy Joy Joy Joy
Руска идва от руса, знаеш.Един ден докато си говорехме и ми изникна в русата тогава тиква - Руска от Лозенец JoyГотино е, ама тя не ми купи нощница Crossing Arms.От време на време й казвам Златка Mr. Green

И за да не е спам, че това не е присъщо за мен Mr. Green, ще отговоря на въпросите.

1. Как точно създадохте (какво провокира идеята да се представите именно така) ник-а си тук? - една позната индиректно ми го каза - ЦОМБА ГЪРДЕВА Mr. GreenПосле , че ми е омръзнал и го направих на Ла бомба.

# 17
  • Мнения: 4 451
Ами аз отговорих в първата тема, която пусна. Rolling Eyes Сега се включих в анкетата.

# 18
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Моят ник е резултат на една грешка,няма нищо общо с мен в реалния живот.

# 19
  • Мнения: 471
Когато даваха Лолита по кината аз спах през целия филм. От тогава мъжът ми почна да ми вика Лилита /иначе съм само Лили/, а един съсед прозрял същността на нещата винаги ме поздравява с " О, Лилита, змия прикрита". Отразява доста от качествата ми.........

# 20
  • Мнения: 6 029
Julie е името ми на.. френски, английски и т.н. винаги съм била Джули, още пред 7 години. навсякъде в интернет пространството:)

# 21
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Аз пък не обичам Фанта - май имам проблем със себе си, не се обичам ли....ще помисля  newsm78
Но обичам Фройд, той е титлата ми, на аватара съм аз  Heart Eyes

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Регистрирах се с името и годината си, за да не си забравям профила  Rolling Eyes
Като ник известно време си бях с моето си име. Сегашният ник просто не знам откъде ми бръмна  newsm78 Ама си ми харесва. А и все пак много обичам тарталетки  Grinning

# 23
  • Мнения: 4 076
Никът ми е любимото ми цвете,както и името на едното ми дете-Лила

# 24
  • Мнения: 4 473
*Моля споделете:

1. Как точно създадохте (какво провокира идеята да се представите именно така) ник-а си тук?
2. Какви ваши реални качества отразява той и
3. В какво по отношение на действителни Ваши характеристики подвежда (ако можете да прецините)!?

1. Случайно. Общата ни зодия с детето.
2. Несломимият ми устрем да се целя в нещата, без значение от типа им.
3. С умалителната си форма на думата. Не винаги съм толкова безобидна и невинна, колкото символизира тя.

# 25
  • Мнения: 1 028
Ника ми ,а и прякора ми идва от опитите на детето на една позната да ме нарече по име,ама все това се получаваше накрая-Папиту Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 3 099
Ивонска ме наричат приятелите. Удължително на собственото ми име.

# 27
  • Мнения: 8 999
Моят ник би следвало да означава, че съм изпълнена със самоирония, но не щадя и другите.

# 28
  • Мнения: 139
Така ме наричаше колежка в офиса. От Пипилота Виктуалия .... И понеже съм Виктория и... така...

# 29
  • Мнения: 10
Ужасно мразя процедурата по попълването на всички графи, когато трябва да се регистрирам някъде за нещо... Като реших да се регистрирам тук, имах намерение само да чета, и не ми се изпадаше в дълбоки мисли и разсъждения какво име да избера. Във форума, в който пиша от най-много време съм Albus, но всички ми викат Al, така че написах тук Al и така си остана...

Общи условия

Активация на акаунт