Бял списък на хомеопати в различните градове

  • 81 372
  • 196
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 246
  amrianka  благодаря ти Hug

# 76
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Да, имало е  нещо такова, и си позволих да цитирам мнението на  lala - вижте нейната тема:    

"Разликата между класически и "класически" хомеопат или "варненския синдром"

                http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=234439.0

Имало е "нещо такова" като състезание "кой е по-по-най" ли? newsm78
Другите хомеопати уведомени ли са били или е участвал само този, когото препоръчваш?

Темата на Лала съм я чела и съм взела отношение по нея.  Не знам защо я замесваш, но изказването ти "доказано най-добрият хомеопат" ми звучи несериозно. Би трябвало да ти е ясно, че един хомеопат е добър за един пациент, а друг хомеопат - за друг. Хората са различни  - не всеки хомеопат е подходящият за всеки пациент и не всеки пациент би си допаднал с всеки хомеопат. Не виждам нищо лошо в това - за всеки влак си има пътници.

   Извинявай, не знаех че Егото ти е толкова болезнено!

# 77
  • София
  • Мнения: 545
Да, имало е  нещо такова, и си позволих да цитирам мнението на  lala - вижте нейната тема:    

"Разликата между класически и "класически" хомеопат или "варненския синдром"

                http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=234439.0

Имало е "нещо такова" като състезание "кой е по-по-най" ли? newsm78
Другите хомеопати уведомени ли са били или е участвал само този, когото препоръчваш?

Темата на Лала съм я чела и съм взела отношение по нея.  Не знам защо я замесваш, но изказването ти "доказано най-добрият хомеопат" ми звучи несериозно. Би трябвало да ти е ясно, че един хомеопат е добър за един пациент, а друг хомеопат - за друг. Хората са различни  - не всеки хомеопат е подходящият за всеки пациент и не всеки пациент би си допаднал с всеки хомеопат. Не виждам нищо лошо в това - за всеки влак си има пътници.

   Извинявай, не знаех че Егото ти е толкова болезнено!

По-болезнено от твоето  newsm78  - забрави  Peace

# 78
  • Мнения: 1 280
                 д-р Ана Спасова в Бургас. Не е класически, но аз така и не можах да разбера разликата, на нас ни помага  Grinning Много моля някой ако има възможност да ме просвети на лични ще му бъда благодарна.

# 79
  • Мнения: 1 559
Да, имало е  нещо такова, и си позволих да цитирам мнението на  lala - вижте нейната тема:    

"Разликата между класически и "класически" хомеопат или "варненския синдром"

                http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=234439.0

Имало е "нещо такова" като състезание "кой е по-по-най" ли? newsm78
Другите хомеопати уведомени ли са били или е участвал само този, когото препоръчваш?

Темата на Лала съм я чела и съм взела отношение по нея.  Не знам защо я замесваш, но изказването ти "доказано най-добрият хомеопат" ми звучи несериозно. Би трябвало да ти е ясно, че един хомеопат е добър за един пациент, а друг хомеопат - за друг. Хората са различни  - не всеки хомеопат е подходящият за всеки пациент и не всеки пациент би си допаднал с всеки хомеопат. Не виждам нищо лошо в това - за всеки влак си има пътници.

   Извинявай, не знаех че Егото ти е толкова болезнено!

Къде виждаш егото ми в изказването ми? newsm78 Не обичам некоректните изказвания, това е всичко...
Извинявай, не знаех, че те боли от "егото" ми. Laughing

П.С. Защо не отговаряш на отправяните към теб въпроси (все пак ти си хомеопатът във форума и ти отваряш теми за консултации с хомеопат) вместо да се занимаваш с моето его?

# 80
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Къде виждаш егото ми в изказването ми? ...........................................Не обичам некоректните изказвания, това е всичко...   

  В заядливия ти тон, който ми напомня на една печално известна I.

  И кое те замовъздига на пиедестала на перфектната коректност, ако не Егото ти? ...

# 81
  • Мнения: 4 414
 offtopic
В заядливия ти тон, който ми напомня на една печално известна I.
нека ловът на вещици започне сега! offtopic

п.п. Александър, не ти ли омръзна!?

# 82
  • Мнения: 595
А бе хора полудяхте ли?Влизам да чета по темата и какво виждам-панаири!!!
Бг-Мамма  си има и чат-не знаете ли??

# 83
  • Мнения: 1 559
Огромният и досаден спам се заформи покрай едно от всякаква гледна точка некоректно изказване.
Съжалявам, че околните трябва да търпят панаира. Включих се с цел да поясня, че не може да се дават толкова категорични и едностранчиви определения по отношение на някой хомеопат... особено пък от хомеопат.  Нека ненужните изказвания бъдат изтрити, за да не дразнят тези, които влизат тук да се информират.

Цитат
Къде виждаш егото ми в изказването ми? ...........................................Не обичам некоректните изказвания, това е всичко...  

  В заядливия ти тон, който ми напомня на една печално известна I.

  И кое те замовъздига на пиедестала на перфектната коректност, ако не Егото ти? ...

Няма нещо, което да ме "замовъздига на пиедестала на перфектната коректност". Едва ли изобщо съществува нещо напълно перфектно. Но това не ни дава право да се изказваме без оглед на каквато и да е коректност.

Тонът ми едва ли би прозвучал заядливо, ако не настъпваше нечие его. Но смятам, че предостатъчно занимавахме аудиторията с теми, които не я вълнуват.

Нямам представа защо И. ти е "печално известна". Не е редно да се обсъжда човек зад гърба му, така че ако имаш да кажеш нещо за нея - нека е добро...иначе по-добре ни го спести. Wink

Дано  в практиката си като хомеопат да не отсъждаш също толкова обективно и безпристрастно, колкото по отношение на мен. Много е ценно човек да умее да се абстрахира от себе си поне в някаква степен и да не  проектира свои схващания или усещания върху другите...И смиреността е полезна. Wink

# 84
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Дано  в практиката си като хомеопат да не отсъждаш също толкова обективно и безпристрастно, колкото по отношение на мен.

   Когато започнеш да практикуваш и спасиш поне 10 човешки живота, тогава се изказвай за нечия практика. А сега докато още учиш и си на метода "copy - paste" не се вземай толкова на сериозно.

  Предпочитам да съм прям и честен и да предпазя усложненията и страданията на децата, както е в случая с децата на Lala, отколкото с криворазбрана коректност да се грижа за кариерата на нечий задн.к.

 Извинявам се за off-a, но аз така виждам и степенувам приоритетите.

 И повече няма да отговарям на заядливи нападки.

# 85
  • София
  • Мнения: 1 062
Опция "Лични съобщения"?

# 86
  • Мнения: 1 559
Когато започнеш да практикуваш и спасиш поне 10 човешки живота, тогава се изказвай за нечия практика. А сега докато още учиш и си на метода "copy - paste" не се вземай толкова на сериозно.

Извинете, че си позволявам да се изказвам без да съм спасила поне 10 човешки живота.
Сигурно не е лека съдбата на Спасителя - за година-година и половина практика да избавиш толкова хора. А относно ученето - аз цял живот ще уча (за разлика от Александър, който всичко си знае). Явно цял живот ще съм на метода "copy - paste". Joy Кой се взима на сериозно? Laughing


Включвам се във форума, тъй като Истинският хомеопат на форума беше дал разрешението си да пишат и други освен него:
  пускам тази тема само за въпроси относно Хомеопатията, в която тема могат да отговарят на въпросите всички.

Не разбрах само тази част от постинга, където се говори за нечии задни части: newsm78
 
 
Предпочитам да съм прям и честен и да предпазя усложненията и страданията на децата, както е в случая с децата на Lala, отколкото с криворазбрана коректност да се грижа за кариерата на нечий задн.к.

Лала, та Лала...Както и преди казах, дано Лала и децата й да са намерили "техния" хомеопат. А относно прямостта и честността - защо не поразкажеш и за някои от неуспешните си случаи, вместо самите пациенти да ми се "хвалят"? Ето, виждаш ли, че монетата винаги има две страни: един пациент е доволен от един хомеопат, друг - разочарован от същия.

Напоследък все забравям, че това е Твоят форум и ти се пречкам в него. А така - подсещай ме в случай, че реша пак да пиша тук.


Хайде да кажа нещо и по темата след толкова спам:
За тези, които си търсят хомеопат и са от малко населено място: може да попитате в Хомеопатично Общество (http://www.bghomeopathy.org/bg/contacts_bg.php); в Едикта (http://www.edicta-bg.com) или в сдружение "Приятели на хомеопатията" (http://friendsofhomeopathy.com/contacts.php).

# 87
  • Мнения: 545
Илиана, за да не ловим вещици, открехни ни направо: нещо общо имаш ли с I. или хамалеончето? Защото тука без да знам някой говорел за лов на вещици. Та, имаш ли - каквото и да е било. Ако имаш - на ЛС, моля.

Също така, разбрахме колко сте велики, сега спрете, и двамата. Илиана, изрично, това касае и теб, мисля, че всички прекалиха но ти си просто лидер в случая. Не знам какво толкова си набрала и откъде, при условие че ужким не се познавате... не ми отговаряй в темата на това - интересува ме само първият въпрос, и то защото вече се разплита по този начин.

еди.
ПС повтарям - дръжте си по-здраво нервите. Със сигурност имам поне 2 причини вповече да изтърва моите, а тогава нещо не ме харесват.

Последна редакция: ср, 05 дек 2007, 13:33 от T3-M4

# 88
  • Мнения: 595
Еееееееееееееееееееех,ех,ех!!! smile3515

# 89
  • Мнения: 42
Може ли да ми дадете координати на Роси Димитрова или на някой друг хомеопат от когото сте доволни в Стара Загора

Общи условия

Активация на акаунт