ФОТОШОП 37

  • 21 513
  • 588
  •   1
Отговори
# 90
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Здравейте, момичета!
След еднодневно отсъствие от темата, ето ме отново на линия! Липсвахте ми, наистина!

emi_jamie, добре завърнала се!   bouquet Рамката ти е невероятна. Това е стилът, който най ми допада!

Идеята на ani69 донякъде ми допада, с тази разлика, че е добре коментарите да ги постваме в тази тема. Добре е който иска критика към рамката си да го спомене. Тогава съветите и коментарите няма да бъдат нежелани и няма да има разсърдени! Идеята, всеки да сподели как и какво е направил върху рамката си и на мен ми допада! В първите ни теми повече обяснявахме и се учехме една друга, което беше много сплотяващо и приятно!

Малена, поздравления за третото място на съпругът ти!

Дамаянти, страшно ми допадна рамката със закачалките! Единственото, което аз бих променила в нея е четката в бяло, която си сложила в средата, между двете снимки! Бих я заменила с някаква друга, цветчета ли, друг цвят ли, незнам, но тази, не се връзва!

Ilenia, третата ти рамка най ми хареса! Това е стилът, който ми допада! С ненатрапчиви цветове и малко елементи! Би ли качила тези симпатични цветя от нея някъде? Praynig

IvelinaAtanasova, и аз искам четката цветенца. Мейла ми е milena_55@abv.bg /има долна черта между "milena" и "55"!!!/ Фен съм на четките и всяка нова ми се струва по-хубава от предишната!  Rolling Eyes И искам да ги имам всичкитееее, което е невъзможно, разбира се! Thinking

Дамаянти, чакам те в другата тема, че ми стана интересен онзи урок с анимационната жабка!

Поздравления за всички, които са пуснали рамки в последните две-три страници!

# 91
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
привет момичета  Hug липсвахте ми и от време на време надничах във форума и ви четях,но имам доста работа през деня а вечерно време не успявам да издържа до късно да седя и заспивам Tired пускам една снимка от преди два месеца на Ема,която я изрових от архива и бях забравила за тази физиономия,като я правих ми дойде малко нанагорно защото може би близо две седмици,че и повече не съм пипала ШопаФ  Mr. Green така че неправете като мен,в началото ми хареса крайния резултат но сега гледам с подозрение,но ще оставя на вас коментарите  Sunglasses

http://desytka.multiply.com/photos/hi-res/1/88?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F1%2F88
дамаянти пиши ме и мен в списъка ти,че от време на време ви разглеждам албумите
еми приятно ми е да те виждам в темата
 
                 ха добре заварили  Grinning

# 92
  • София
  • Мнения: 4 033
Ivelina, и аз искам четките.Последните ти рамки са доста добри.Имаш напредък!egledacheva@yahoo.com
Malena, честито!Тед, не може да е истина Shocked
Кош, с тези пържоли ще ме умориш от смях hahaha
Илениа, N 3 е страхотна!
Това се мъдреше в подписа ми и най-накрая се сдоби с рамка:

Чакам да ме разнищите Laughing

# 93
  • София
  • Мнения: 6 743
ELi, прекрасно е  Hug Само червеното сърце с хю сатурейшън бих направила в розово-лилавата гама   bouquet

# 94
  • София
  • Мнения: 2 384
Помагайте кой вариант да остане - при втория имам чувството, че снимките се губят, не изпъкват:

1.

2.

Malenna, поздравления за съпруга ти!
EliG, красота - и снимката и рамката!!! Но и аз мисля тата за сърцето с Love-то
desytka, рамката е хубава, но оранжевото цвете много се набива, пък и оранжево с розово ?

# 95
  • София
  • Мнения: 4 033
Vesika, N 2 повече ми харесва
Ще го полилавя това сърце LaughingБлагодаря ви за похвалите!

# 96
  • Мнения: 6 167
Vesika , втория вариант, според мен.
Снимките спокойно можеш да ги увеличиш, и 'хорцето' го изправиш и  да излезе от рамката, половината на последната снимка реално нищо не казва, хем ще скриеш и частта от надписа за детето.
бих увеличила цветенцата ( последното дясно горе цвече ще го дам отгоре), махнала шева ( нищо не говори). Надписът  I am a fashion boy ми тъпее честно казано - сигурно пишете на английски , защото на кирилица няма шрифтове Rolling Eyes. И аз имам този проблем.  На негово място бих сложила стъпчици , като първо впечатление за мен детето стъпва, не е фешън.
Рамката е великолепна - слънчева.. чудна.
белите цветя четки ли са?

# 97
  • Мнения: 1 941
Ели, великолепна е! Точно такива каквито харесвам. Мен лично червеното сърце не ме дразни толкова, но горе в дясно излиза малко дантела, дето ми боде в очите. Я кажи тези надписи mother and daugher ти сама ли си ги прави? Много си креативна ...
Весика, аз съм за първия вариант, но с увеличени цветя и по - малък размер шевове.
Деситка на мен не ми харесва тази раждясала рамка. Или може би е каменна? Многи ми е хард и обърква цялата рамка според мен...
От мен една, която я правих без никакъв хъс, имам си други грижи и просто така между другото редих някакви елементи...

# 98
  • Мнения: 2 270
весика-аз съм за първия вариант.Може да пробваш какво ще стане ако оставиш само 2 снимки и ги увеличиш
EliG -много е хубава рамката,но малко натежава надолу и тази черна дантела!!!!

# 99
  • Бургас
  • Мнения: 1 204
Ето ме и мен  Party
Елиг, отново ме очароваш! Невероятна е!
Веси, аз съм за втората рамка.
Тед-кат, аз ако бях на твое място щях да съм си сложила кафевите гащи  Joy
Деситка, добре дошла отново! Липсваше тук! Искам само да си позволя да кажа, че рамката е страхотна, но някак си не се вързва със самата снимка. Може би ако я замениш с някоя друга ще бъде по-добре  Peace
Лати, много ми харесва, но оправи долу в дясно панделката и малко с гумата изтрий халкичката.

# 100
  • София
  • Мнения: 2 384
Благодаря  Hug Ще пробвам няколко варианта.
кошничке, много хубаво си ги наредила Grinning
mle4ko, много е сладка
Уф, ние с Ивчо се борим за клавиятурата и ми е доста трудно да пиша.От толкова много играчки, познайте от първия път, коя му е любимата , само я мъкне с него и "пише" ли "пише" ....  Joy  Играчките си ги дава, но нея - на никой.

# 101
  • Мнения: 1 182
Ще си оправя рамката ,както ме посъветвахте.Мерси за коментарите. :hug
Да знаете, че аз търпя яка критика ,тъй че не си пестете думите PeaceМлечко ,чудесна е последната.Би ли качила всички елементи Praynig
Тази я правих до сега със следобедното кафенце.Как ви се струва?Долу не е ли празничка?



Кош
ти май ме помоли за фона.Ето тук го качих http://latimitko.multiply.com/photos/album/66/fonove

Последна редакция: пн, 20 авг 2007, 18:30 от Lati

# 102
  • Мнения: 1 941
Лати, на мен не ми празнее, но аз съм за "по широките" пространства. Малко ми е голяма панделката и твърде оранжавееща. Други забележки нямам!

# 103
  • Мнения: 4 116
Майтап бе хора  hahaha  Колаж си е ! И това не съм аз, а племенницата ми.
Утре вече ще кача снимки от рожденния ден.

# 104
  • Мнения: 2 271
Здравейте мацки!
Да кажа само-най-много ме впечатлиха рамките на Ели,Кош,Лати с цветето(и аз замолвам да качиш фона с цветята някъде).
Тед от къде ти хрумна това готино колажче да направиш?

И малко да ви подсетя-вижте в подписа на Деситка Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт