Против акне/пъпки по лицето?

  • 334 411
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
аз какво ли не ползвах, накрая отидох на козметик и жената ми каза да си ползвам измиващо и тоник за чувствителна кожа, аз имах на Clean and Clear и за крем единствено Здраве или Бочко, та че това е само превенция, първо трябва да се почисти на козметик според мен Peace
Тедито ,с тия кремове най-много да си запушиш порите. Козметиците не ги препоръчват.

# 16
  • Мнения: 12 724
На мен ми помагат маски с хума - смесвам си я на кашичка с розова вода, мажа и като позасъхне, измивам с хладка вода. Доста добре почиства порите, а и успокоява кожата. Освен това, използвам един коректор на Амрита, който се нанася само върху пъпките и стои така цяла нощ - от него завяхват доста бързо. И двете неща са безумно евтини, но много ефективни. Откъм кремове, гледам да се придържам към леки хидратиращи кремчета или гелчета. Доволна съм и от тоника за мазна и смесена кожа на Талодерма и антибактериалния измиващ гел на Регал

# 17
  • Сопот
  • Мнения: 165
Аз имах доста проблеми и минах през куп безполезни покупки!
Сега горещо мога да препоръчам Зинерит-дермален разтвор !
За мен това е най-доброто средство срещу подобни проблеми!

# 18
  • Мнения: 9 095
аз какво ли не ползвах, накрая отидох на козметик и жената ми каза да си ползвам измиващо и тоник за чувствителна кожа, аз имах на Clean and Clear и за крем единствено Здраве или Бочко, та че това е само превенция, първо трябва да се почисти на козметик според мен Peace
Тедито ,с тия кремове най-много да си запушиш порите. Козметиците не ги препоръчват.

на мен жената ми го препоръча, пък тя Майстор козметик се води newsm78 може де, аз не разбирам, но съм ползвала една камара мазила и в крайна сметка след като отидох при нея видях ефект Peace

# 19
  • Варна
  • Мнения: 815
На мен ми помагат маски с хума - смесвам си я на кашичка с розова вода, мажа и като позасъхне, измивам с хладка вода. Доста добре почиства порите, а и успокоява кожата. Освен това, използвам един коректор на Амрита, който се нанася само върху пъпките и стои така цяла нощ - от него завяхват доста бързо. И двете неща са безумно евтини, но много ефективни. Откъм кремове, гледам да се придържам към леки хидратиращи кремчета или гелчета. Доволна съм и от тоника за мазна и смесена кожа на Талодерма и антибактериалния измиващ гел на Регал
Този коректор на Амрита, къде може да се намери?

# 20
  • Мнения: 12 724
Този коректор на Амрита, къде може да се намери?
Ами тук го има почти във всички аптеки. Като се прибера от работа, ще го снимам, ако не забравя и ще ти го покажа. Само да предупредя, че на цвят е бял и като се намажат пъпките, изглеждат все едно си се изцапала с паста за зъби  hahaha То и сигурно затова хората са написали през нощта да се стои с него, де

# 21
сапуна се казва Cold Cream,а крема за лице Cleanance K,и двете са на Avene,много съм доволна и от двете.

# 22
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
На Aven незнам,ама на Vichy Normaderm-a е пълен боклук,най-много да ти излезнат повече  smile3503
Значи  да не рискувам с него?

Всичко е много индивидуално. Посъветвай се със специалист.
На мен лично Нормадерм-а не ми докара повече пъпки, но и не останах доволна. Много ми изсушаваше кожата, а моята по принцип е мазна. От това съдя, че е агресивен доста.

# 23
  • Мнения: 5 362
Аз пък страшно съм доволна от ексфолиращия гел и кремовете на Виши-Нормадерм Peace

# 24
  • Мнения: 3 782
За акнето мога да говоря с дни... Какво ли не съм използвала, колко ли пари не съм дала. Това за Зинерит наистина е так, помага и то доста,но се изписва само с рецепта и наистина продукта е много силен. Аз го използвах два или три пъти / три опаковки имам предвид/.
Сега отново ми излизат пъпки и черни точки, а имам безумна хигиена, съгласна съм с това, че причините не са само външни. Най-добре да се отиде на гинеколог, да се направят изследвания.
Другото,което е задължително е да се посещава козметик тези хора наистина могат да помогнат за самочувствието на една жена. Wink
И не на последно място използването на добра и правилно използва козметика.

# 25
  • Мнения: 738
Айде и аз да се изкажа по вьпроса с пьпките...аз се оправих с Акне аут, ама тва за локалната употреба, и с посещение при козметик 2 пьти месечно. И сега сьм патрон   smile3521

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 213
Извинете ме за малко страничния отговор, но на мен всички пъпки, разширени пори и черни точки ми изчезнаха/намалиха се с ... противозачатъчните, които ги пия за друго, разбира се, но ефектът върху кожата (и косата, и гърдите) ме изненада приятно. Ясмин. Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 3 838
Да, противозачатъчните понякога се оказват много по-ефективни и от най-чудодейните и прехвалени мазила, но си трябва консултация с лекар.

# 28
  • Мнения: 9 095
нормално е да ти влияят благоприятно противозачатъчните особено ако имаш и проблеми заради които да ги пиеш, пъпките често са следствие от хормонални проблеми, особено при разни кистички и една камара такива истории, в крайна сметка аз не бих се тъпкала за щяло и нещяло с хапчета, понеже моите пъпки са си за козметик а и не съм се вманиачила чак толкова на тази тема, отидете на козметик, на лекар, вижте наистина откъде идва проблема, междувременно си вземете хубави витамини и постепенно ще се реши проблема, а Акне аут и аз имам, но това нещо така ми изсуши кожата че носа ми се белеше посред зима Laughing Peace

# 29
  • Мнения: 738
нормално е да ти влияят благоприятно противозачатъчните особено ако имаш и проблеми заради които да ги пиеш, пъпките често са следствие от хормонални проблеми, особено при разни кистички и една камара такива истории, в крайна сметка аз не бих се тъпкала за щяло и нещяло с хапчета, понеже моите пъпки са си за козметик а и не съм се вманиачила чак толкова на тази тема, отидете на козметик, на лекар, вижте наистина откъде идва проблема, междувременно си вземете хубави витамини и постепенно ще се реши проблема, а Акне аут и аз имам, но това нещо така ми изсуши кожата че носа ми се белеше посред зима Laughing Peace

Изсушава да, аз затва писах за ЛОКАЛНА употреба-мацаш само на пъпката 3 пъти и тя изчезва гадината Grinning  Значи аз говоря за тоя белия, щото май има и червен newsm78

Общи условия

Активация на акаунт