високи токчета

  • 8 211
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 733
Искам да споделя нещо. Аз също ходя на високи токчета - поне 8 см. Миналата седмица ми откриха артрит. Докторът каза, че имам халтави стави, което е предпоставка за подобни заболявания, а токчетата още повече подсилват деформацията. Каза ми да забравя за тях. Така че май суетата не е най-важното...

# 16
  • София
  • Мнения: 965
Аз пък съм доста висока, но въпреки това не слизам от токчета Mr. GreenНо възглавничките са ми вече ад..а ОСНОВНИЯ проблем е , че имам адски гъдел и е немислимо да отида на педикюр...дори сама понякога си се гъдкам, докато си оправям краката...Мажа се с бадемово олио...ама то трудно ми попива....и понякога се хлъзгам в обувките...уффф...суета...

# 17
  • Мнения: 739
полагам редовно грижи за стъпалата - всяка вечер интензивно овлажняващ и омекотяващ крем, в банята - ексфолиант и пила за стъпала. Определено има ефект.
Наистина на възглавничките има малко твърдо обарзувание кожа, но предполагам е неизбежно и не толкова фатално.
И аз съм ниска, ток под 10см не признавам  Laughing
Мисля че съм виждала Шол продукти и на Хр. Ботев, близо до 5-те кьошета, ляво преди кръстовището. Също ги имаше в една от преките около бул. Витоша, изобщо не мога да се сетя къде точно обаче  ooooh!

# 18
  • Мнения: 4 916
...
Мисля че съм виждала Шол продукти и на Хр. Ботев, близо до 5-те кьошета, ляво преди кръстовището. Също ги имаше в една от преките около бул. Витоша, изобщо не мога да се сетя къде точно обаче  ooooh!



Под "Теранова" има Шол и Кларкс и др. А само стелки на Шол има и в аптеки Ремедиум.

# 19
  • София
  • Мнения: 965
До нас има Ремедиум - ще мина и ще докладвам Hug

Общи условия

Активация на акаунт