МНОГОДЕТНИ МАМИ 23

  • 16 765
  • 347
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 804
моми4ета благодаря за поздравите и пожеланията,въпреки 4е много рядко пиша при вас

Последна редакция: пн, 20 авг 2007, 21:57 от dtti

# 31
  • Мнения: 186
Здравейте, момичета! Имам шанс да се запиша в тази тема  Laughing .
Чудесни новини, Цоци! Браво за всяка изпълнена детска мечта   bouquet .
Нагледах се на приятни снимки, невероятни спомени сте си направили.
Наталке, дано се оправи по-бързо малкия! Няма ли начин да не боли, гадно е с болки в зъбите  Cry .
Аз миналата седмица бях за три дни в София, че сестра ми си кръсти децата.Обаче си дойдохме с някакъв гаден вирус.Малкия толкова е отпаднал и отслабнал, жал ми е да гледам. Сега ще го пробвам и с лечебна хумана, изяде 7 лъжички. Все гледа да спи, добре че вода пие.Аз гледам да му слагам активен въглен във водичката.Пробвам и с глюкоза.Важното е да не го повърне. Та така с нас. А, баткото отиде с баба си на санаториум Хисаря днес. Та ще храня едно гърло по-малко  Mr. Green. И кака та ни ходи по цял ден на работа, така че съм свободна да си гледам малкия болник.
Лека и прохладна седмица !

# 32
  • Мнения: 29
Здравей те и от нас!Не ми остава време да пиша все още,но с удоволствие вечер късно ви чета!Ние станахме на два месеца и половина и още сме с колики много плачем нощем а и маи посвикнахме на ръце!Поръчахме си люлка със батерии та се надявам сега нещата да се пооправят!За сега всички мои теории за гледане на деца от предните две отпаднаха при третото  newsm78,но дано сега извадим късмет Simple SmileДобре че батко и кака слушат много!Мами дайте някое предложение къде може да отиде човек с три малки деца 6г,4г и бебе на 2месеца за 2-3 дена,че ни се ходи някъде с децата но не знаем къде е хубаво и немного далече ние сме от Плевен.Поздрави на всички от нас.

# 33
  • Мнения: 11 607
Червена Шапчице, Честит Рожден Ден! - от вълка, бабата и ловеца

За моя Йоан да почерпя....



Мадлена, не знам в този край къде можете да отидете......Желая ти бързо минаване на коликите и спокойни нощи!

Ани....уникални сте цялото семейство! Браво на вас!За теб и Юлето имам една задача...вярвам се досещате с какво е свързано....
Наталия, хайде бързо да се оправяте!
Розе, дано слънцето от Б-я  остане за дълго у вас!
Габи, стига бе жена с тези вкусотии...ти деца и мъж нямаш ли?????
Иве, и все пак ще ви чакам!
 jaro, заповядайте и вие на сватба...пък и ако разкажеш повече за вас....супер ще стане!
Раде и каишка - обещали сте ми......да дойдете, особено пък едната........тя и да сладкари!
Бо.....то мине не мине(особено активния сезон)и все някоя мама от нас е на ТВ......За тази изява на Шапчица и аз не знам!

Гале, пиши повече и утре, т.е. днес между 13-14ч. ако искаш ела с Шапчица на Централната автогара, за да почерпи Шапчица за ЧРД-то си!За повече по мобилния!

Последна редакция: вт, 21 авг 2007, 06:32 от Мама Цоцоланка

# 34
  • Мнения: 2 270
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛА ШАПЧИЦЕ-НЕКА ВСЕКИ ТВОЙ ДЕН ДА Е ПРАЗНИК  bouquet

 newsm51 newsm59 nbirthday  bigdance2

цоци-ЧЕСТИТИ ТИ РОЖДЕННИК-ПОЖЕЛАВАМ МУ ДА Е ЗДРАВ,ВЕСЕЛ,УМЕН,ЩАСТЛИВ ОСТАНАЛОТО ЩЕ СЕ НАРЕДИ САМО Tada  Party Time  ura  party023 nbirthday Tada bdbaloni

Мадлена-МОЖЕ ДА ОТИДЕТЕ НА МАРАГИДИК-има хотелче и къщички/апартаменти/има басейн,футболно игрище ,детска площадка-прекрасно е.
http://www.visit.bg/staedte/photel.php?hotid=182

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Честит празник Шапчице    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet честито и на теб Цоци!!!!

Пожелавам ви всичко най-хубаво!

Аз няма да черпя с кафе - Габи или Наталка  ще се погрижат!

Приятен ден на всички!!!

Абе Цоци - как да ти разбирам поста - Каишката е с приоритет пред мене?!?!?!?!
Аз може и да не мога да готвя изкусно манджи - ама знаеш ли какви торти и аз правя??????
Нямам скенер че да ти пратя снимки да гледаш - защото от една седмица имам цифров фотоапарат Wink
Хайде на снимките..... http://picasaweb.google.com/rkaynarova/Striama2007 - този албум е с новия ни фотоапарат Simple Smile

Последна редакция: вт, 21 авг 2007, 09:21 от радеток

# 36
  • Мнения: 710
Слагам кафето и изчезвам
Приятен ден на всички,ще пиша после,нямам време сега.  bouquet  bouquet  bouquet

# 37
  • Мнения: 1 035
  Честит Рожден ден на Йоан!!! happy bd
Желая ти много здраве и щастливо детство!!!
Честит ти рожденик Мамо Цоцоланце!!! smile3525
Да е живо и здраво момченцето ти и много радост да носи!!
smile3556Нещо не разбирам....на първа пиши че рожденика е Злати на Ч.Ш. ?Затова....  Чак сега загрях " на"-то съм го видяла някъде другаде .Разбира се че Злати е самата Ч.Ш.Извинявайте!Пожеланията остават .Те са от сърце.
newsm59 Честит ви празник на цялото семейство на Червена Шапчица!!!  Много здраве за цялото семейство!  Весели детски игри за дечица и много любов за родителите!!! newsm51
Мадлена byeрадвам се че поне големите слушкат.Дано на бебчо по- скоро му преминат коликите.А предложението за почивка на Ани е страхотно newsm10 (Мара гидик се намира в моя роден град,макар и не в моя квартал)Наистина е хубаво./left]
Боби мин- Hugтъжно е когато в къщи има болен ,но още по тъжно е когато болния е дечко.Скорошно оздравуване.Глкозата и мен ме е спасявала в такива ситуации.
Раде, толкова съвестна може да бъде само една многодетна. newsm20
Наталия, дано Джо днес е по- добре.Дано лекарствата му помогнат.

Последна редакция: вт, 21 авг 2007, 13:00 от mama3

# 38
  • Мнения: 1 818
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на ЙОАН!Да расте здрав,все така чаровен,за да омайва момите!Да е много послушен и да радва кака Рая,бате Вили и прекрасните си родители!



Шапчице,ЧЕСТИТО!Весел празник ти желая !Бъди щастлива!




Мамо Цоци,днес ще си прибереш дечицата най-после!Щастлива съм и аз с твоята книжарничка!Хубаво е когато се сбъдват мечтите!Честит ти рожденик и благодаря за почерпката



Роза,Розичке,ще даваш подробен маршрут за поход,нама как...запали и Дани с тези снимки...догодина сме по планините на България  Heart Eyes Ще ти разказвам за момчетата...само да кача снимките им...над 2000 са и станах разногледа #Crazy
А ето рецептата за мекичките...


Тесто в хладилник
2 яйца
1 ч.л. захар
1 ч.л. сол
1 ч.чаша прясно мляко или вода
1 бурканче кисело мляко+ 1 ч.л. сода бикарбонат
кубче мая
около 1 кг. брашно
От посочените продукти се омесва тесто от вечерта ,като за питка трябва да е....и се слага в хладилника в покрит съд.Издържа до една седмица.
   

Наталка,харесаха ли момчетата кюфтенцата,а Джо как е... Hug Благодаря за кафенцето!

jaro,добре си ни дошъл!    bouquet

Bobi min,радвам се да те видя и тук,ще ти хареса,ще видиш   bouquet

Мадлена Hug Има плевенски мами,сигурно ще ти отговорят ...

Ани,точни попадения,както винаги със снимките...много ме развесели  Grinning  Hug

Раде,хубави снимчици...  bouquet

Бо Славова,Иве, dtti ,мама3   и всички мами ,които не споменавам,прегръшам ви  Hug Hug Hug Hug  Hug Hug Hug

Слънчев,приятен ,презпроблемен и незабравим ден ви желая!
  Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 4 496
Честит рожден ден,Шапчице!!!
Желаем ти цялото щастие на света!!!И дни,изпълнени с усмивки!!!
Честит рожден ден на Йоан!!!
Да ти е жив и здрав,Цоци,И много да те радва!!!Щастлива съм за това,че си осъществила мечтата си за книжарничка!!!
Наталия,благодаря за кафето!Как е Джо?
Радеток,много хубави снимки!!
Габи,благодаря за рецептата!Дано като направя мекички,да изглеждат като твоите-пуФкавички и Фкуснички!!!
jaroдобре дошъл на теб и семейството ти!  bouquet
Ани,разсмяха ме НЯКОИ от снимките!!! newsm08
ПОЗДРАВ ЗА ВСИЧКИ ВАС! Дано ви хареса,милички!!
За сега от мен толкова!!Приятен ден на всички!!!!

Последна редакция: вт, 21 авг 2007, 16:28 от красим

# 40
  • Мнения: 1 035
 Забравих да честитя книжарницата smile3529само дано не ни забравиш покрай нея.(тя да не е сватбен подарък?) Честито!!!
Роза  Hug
после ще прегледам снимчици че онези двете ме подлудиха ,даже и статията наГалче не мога от тях да прочета smile3516
Моля събудете Габи  sleepuu Наталия и кафе е направила а нея я няма  Joy
Оставям Венко да качи малко снимки от Р Д 
Чао
, smile3509.javascript: ClipBoard('http://www.snimka.bg/album.php?album … id=165046');

Последна редакция: вт, 21 авг 2007, 16:01 от mama3

# 41
  • Мнения: 487
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ШАПЧИЦЕ!МНОГО ЗДРАВЕ ТИ ЖЕЛАЯ,ЛЮБОВ И ДА СИ БЕЗКРАЙНО ОБИЧАНА И УВАЖАВАНА ОТ СЕМЕЙСТВОТО СИ ЖЕНА!  bouquet  bouquet  bouquet
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА СЛАДЪК ЙОАН!ЗДРАВЕ,БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО И ДА БЪДЕ ПОРЕДНАТА ГОРДОСТ В ЖИВОТА НА МАМА И ТАТЕ! smile3525 smile3525 smile3525
Цоци,честит ти рожденник пак!  bouquetЧестита ти нова работа - много хубаво място.А за сватбата - страшно ми се иска да дойдем и да се запозная и с тези,с които не можах на празника,а и да се опознаем с останалите.За Рилския манастир пък откога мечтая....Не обещавам обаче,но имам желание да знаеш!
mama3 ,хубави снимки,щастливи хора,малки принцеси! Hug
Ани,снимките ти са жестоки.Много ме впечатли деликатното покриване на някои части Grinning,а моя мъж каза,че познавал мъжа ти отнякъде,ама той с тази работа,кого ли не познава....Идеята ти за книжарничката е супер,само дето като си помисля,колко още не сме дорасли за такива неща.....Като прочетох за нея и се сетих за един филм с Мег Раян,където и тя беше собственичка на такава малка,сладка книжарничка.... Hug
Раде,хубави снимки - неможах да разбера,че на тях си и ти!Много сте различни от снимката в аватара ти.  bouquet
Аз днес официално вече ще съм шофьор - ще ходя да си вземам книжката!
Тези дни пък ми предстои едно невероятно ходене по доктори - Виктор го боли крака от около месец и този път вече ще ходим на ортопед,отделно искам да го заведа и на ортодонт и на логопеда,който Ани ми препоръча,а аз все не намерих време да посетя... EmbarassedЗа ,което се извиняам на Ани!
Миша пък ще я глася за градина и подкарваме изследванията ooooh!,направо не ми се помисля....Чували ли сте,дали е вярно,че е отпаднало манту-то?
Много поздрави и целувки на всички! Hug
Хубав ден ви желая! Hug  bouquet Hug

# 42
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Злати   Hug  мила моя   Hug Червената Шапчица
Нека огнище да топли ръцете ти,
Вино да топли сърцето ти,             
Обич да топли душата ти
И Бог да те закриля в делата ти.           
Желая ти 12 месеца без болести, 
52 седмици без грижи,
365 дни щастие,                         
8760 часа любов   


Йоанчо     Мамин Цоцоланкин    да си жив и здрав,весел и безгрижен ........за мама и тати   
                 Цоци,лек път и се стягай за новият купон!Мерси за почерпката Mr. Green....и много хубава работа си намерила
........хубави снимки с хубави хора погледах,заредиха ме с много настроение......отивам да си видя яхнийката,че ей сега ще започнат да питат....готов ли е обяда  #Cussing out или пак на компа си висяла  Sick


# 43
  • Мнения: 1 035
 dohабе аз добре ли съм разбира се че Злати е самата Червена шапчица

# 44
  • Мнения: 2 433
Честит рожден ден на малък голям мъж Йоан!!!!Да Ви е жив и здрав Диде на цялото ви прекрасно семейство! Heart Eyes HugМного целувки от нас да му предадеш!
Честит рожден ден и на Злати!жива и здрава да си мила приятелко!
Честито бебче на Мира
Честито и на всички рожденици които пропуснах. Моля да ме извинят.
Диде, това което си намислила е страхотно. Аз от няколко години все се каня...ама все не се наканвам. Иначе и ние го имаме като час от семейният план!!!!Мисля че поне на 100% сме сигурни като присъствие!!! Hug  bouquet За книжарничката - СУПЕЕЕЕЕРРРР!!!!!!
Иначе ние със Супер Теди се видяхме събота и неделя. Изкарахме страхотно. Поне на нас ни беше страшно приятно. Децата ни се разбраха идеално , дори големите момчета се сдушиха!Което е доста невероятно познавайки моят Къци!!! Mr. Green Но е факт. Едва ли са си говорили много , но явно контактуваха по свои си начин! Mr. Green Mr. Green
Пепи и Гери пък много харесаха кучето ни и се отдадоха на мачкане и гушкане чак се изкуших да им го подаря на дечата, ама после си помислих че Теди нищо не ми е направила да и давам такъв дребен досадник Joy hahaha и се въздържах
Иначе аз съм напът да прескоча дупката...надявам се съвсем скоро.Нещата взеха да се понареждат и това ме успокоява. Това са бели кахъри и най-важно е да сме живи и здрави. Защото работа все ще има , но човек идва и си отива, и всичко е толкова кратко че не бива да си позволяваме да пропускаме дори миг.
И като за край на потинга Embarassed
Приятелката ми си дойде от Англия и сега имаме цели 2 седмици да се наприказваме. Много съм щастлива, като си помисля че толкова рядко я виждам а сега ще се опитаме поне малко да си наваксаме!!! Heart Eyes
Лек ден момичета

Общи условия

Активация на акаунт