Представям ви моите девойчици!

  • 2 470
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 431
Честито, мамо Fata!
Да са ти живи и здрави принцесите и много да ви радват и слушкат!!!

# 16
  • Мнения: 228
 Hug честито майче на две принцеси желая ви много здраве и радостни мигове  bouquet

# 17
  • Мнения: 263
Честито и от нас!!! Бъдете щастливи и благословени! smile3501 smile3525

# 18
  • Мнения: 256
Ех,как звучиш само Фета...  smile3501

Много щастие да ви донесат и да бъдат здрави малките госпожици newsm51


P.С.Не забравя да си смениш лентичката  Wink

# 19
  • Мнения: 2 950
Честитооооооо! Много се радвам за вас! да са ви живи и здрави!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 20
  • София/ Плевен
  • Мнения: 354
Честито, миличка!

Да са ти весели и засмени девойките. И да си поспиват спокойно за да почива и мама!   bouquet

Как са ти обривите сега? Има ли подобрение? Че моите още ме мъчат малко- вече 24 дни след раждането...

# 21
  • Мнения: 3 638
Мерси на всички за поздравленията !

Мила Ирка, много се радвам да те чуя! Обривите ми изчезнаха почти изцяло още преди раждането - мажех с кремче хидрокортизон, попитай дали не могат да ти го изпишат. Сега изчезвам, че вече са будни за кърменето  Grinning

Ето и снимки на бебките
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=155818


парола 1234

Последна редакция: чт, 23 авг 2007, 13:08 от fata morgana

# 22
  • София
  • Мнения: 12 231
   Радвам се че пишеш и че проблема с обривите е изчезнал, мен ме мъчи около две седмици след раждането, но не съм се мазала с нищо.
   Линка отваря заглавната страница. Отвори го отделно на разгледай албума и копирай този линк  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 9
Да са ти живи и здрави кукличките и много да те радват.

# 24
  • Мнения: 7 803
ех, че сладки бебчета   bouquet

# 25
  • Мнения: 311
  bouquet да са ти живи и здрави бебките!страшно са сладки,много да те слушкат!!!

# 26
  • София
  • Мнения: 12 231
  Страхотни са бебчетата. Изглеждат ми доста големички и оформени за новородени  Simple Smile. А снимката ти на корема - моя не е бил толко голям  Wink или съм забравила  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт